Lazybone
Lazybone
  16 lipca 2009 (pierwszy post)

Witam!! :cokolwiektojest:

Nigdzie nie zauważyłem tematu który chce poruszyć, wiec mam nadzieje, ze będzie sie on cieszył wielkim zainteresowaniem.

Temat powstał z myślą o użytkownikach Fotki, którzy zostali obdarowani słuchem, wyczuciem rytmu, oraz umiejętnościami aranżacji i komponowania muzyki. W dwoch slowach... produkcja i remixing-iem:ziober:

Ideą tego tematu jest odkrycie nowych talentów, być może w wielu z "nas" -Fotka- drzemie ogromny potencjał którego sami nie jesteśmy w stanie zauważyć, lub docenić. Wielu z was popełnia blad poddając sie własnej samoocenie, ponieważ często bywa tak, ze oceniamy siebie zbyt nisko... a raczej ciężko wypromować kogoś, kto nie wychyla sie ze swoimi produkcjami poza swój muzyczny warsztat:sorry:

ZATEM: Zachęcam was do wklejania linków z których będzie można pobrać, odsłuchać i ocenić na forum wasze wypociny. Wklejajcie linki do setów, oraz Trackow...
Enjoy!!

Kto wie... może uda nam się odkopać kilka gwiazdeczek:w00tjump:

Lazybone
Lazybone
  16 lipca 2009

Ehh... no i zeby nikt nie mial do mnie pretensji o to, ze zakladam temat a nic od siebie do niego nie wnioslem, postanowilem wrzucic odsc stary film umieszczony na wrzucie z Setem w moim wykonaniu.
Zanim jednak to zrobie, chcialbym zaznaczyc, ze ow Set nie jest dla mnie duma.
Housowe klimaty nie sa moim ulubionym gatunkiem, a wty msecie wlasnie na housie bazowalem. -podpada mi to nawet delikatnie pod komerche:P
Moim priorytetowym i najukochanszym z gatunkow jest minimal.
Gram dosc czesto, ale jakos nigdy nie pomyslalem o tym, zeby zarejestrowac ktorys z aktualnie granych przezemnie setow.
Wracajac do tematu. Umieszczam link, aby nie byc goloslownym...^^
http://lazybone.wrzuta.pl/film/9oB4HuD24Up/nyga

urodziszmidziecko
urodziszmidziecko
  16 lipca 2009

dział radio i muzyka forum a tak to spoko i nie bądź tak wpatrzony w tą konsoletę bo jak byś to robił w jakimś clubie to by ci nie wybaczyli

urodziszmidziecko
urodziszmidziecko
  16 lipca 2009

ej a mam jeszcze do ciebie takie pytanie bo mam satelitę i kanał patio tv i tam co kilka dni jest taki program o dj i mnie zastanawia zawsze po co wy zakładacie słuchawki i po chwili je zdejmujecie i to w kółko robicie o byty w tym zbytnio nie jestem

Lazybone
Lazybone
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co wy zakładacie słuchawki i po chwili je zdejmujecie i to w kółko robicie o byty w tym zbytnio nie jestem


Sluchawki to najważniejsze narzędzie DJ-a. Uzywa sie ich do zsynchronizowania ze soba utworow. Wiadomo, ze przy konsolecie stoja conajmniej dwa urzadzenia do odtwarzania muzyki np. Gramofony lub CDJ-ki. Ale to akurat nieistotne:P
Na pierwszym deku odtwarzany jest utwor, ktory aktualnie slyszy publika. Na drugim deku przygotowujemy utwor, ktory bedzie wkrecany do pierwszego. I sluchawki sluza do tego wlasnie, aby publika slyszala to, co ma slyszec. (czyli ten pierwszy dek) DJ natomiast odsluchuje w sluchawkach dwa deki na raz aby mogl dostosowac tempo do pierwszego deka, nalozyc te utwory na siebie i zrobic tak zwane "przejscie" pomiedzy utworami.
Lazybone
Lazybone
  16 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie bądź tak wpatrzony w tą konsoletę bo jak byś to robił w jakimś clubie to by ci nie wybaczyli


DJ-Amator, szczegolnie taki ktory grywa undergroundowe gatunki, nie podporzadkowuje sie zasadom wymyslonych przez jakiegos nieogarnietego wlasciciela klubu.
Nie czerpie z tego zadnych korzysci finansowych. Gram, bo lubie. Gram tam, gdzie mnie zaprosza, gdzie widza na jakich gatunkach bazuje.
Ci DJ-je, ktorzy zyja z tej "pracy" dostosowuja sie do panujacych Trendow muzycznych, a sa to najczesciej utwory komercyjne, walkowane na okraglo w massmediach.
Nie graja tego, co lubia... graja to, co najlepiej sie sprzedaje:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2009

dział Radio i Muzyka

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.