blondyneczka100000
blondyneczka100000
  12 lipca 2009 (pierwszy post)
:pavarotti: znacie jakieś super book które trzymają w napięciu??:mrgreen: chodzi mi o takie, na podstawie jakiś doświadczeń, dowodów czy ludzi którzy CZEGOŚ doświadczyli. chodzi mi o książki o magii, o duchach, wampirach, zjawiskach nadprzyrodzonych (np. OOBE) itp. jeśli znacie takie to chciałabym wiedzieć gdzie mogę ich znaleźć ebooki.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakieś super book które trzymają w napięciu?? chodzi mi o takie, na podstawie jakiś doświadczeń, dowodów czy ludzi którzy CZEGOŚ doświadczyli. chodzi mi o książki o magii, o duchach, wampirach, zjawiskach nadprzyrodzonych (np. OOBE) itp. jeśli znacie takie to chciałabym wiedzieć gdzie mogę ich znaleźć ebooki.

..nieeeee ,poszukaj sobie w Gooooogle.....ahaj

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

blondyneczka100000
blondyneczka100000
  12 lipca 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..nieeeee ,poszukaj sobie w Gooooogle.....ahaj

wiesz, jak mam czytac recenzje kazdej napotkanej w googlach ksiazki to mi sie odechciewa.... wole zeby ktos mi doradzil . ktos kto sie zna na tym( bo czytal) :pavarotti:
tasiek1993
tasiek1993
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wampirach

zmierzch :lol2:
KasiaJ1987
KasiaJ1987
  12 lipca 2009

Poczytaj ,,życie po życiu''.Ja nie mogłam wstać zeby zgasic światlo ze strachu:) A to jest o ludziach,ktorzy przezyli smierc kliniczną.

PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  12 lipca 2009

Opowiadania Edgara Allana Poe polecam:)

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

Transcendencja
Transcendencja
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakieś super book które trzymają w napięciu?? chodzi mi o takie, na podstawie jakiś doświadczeń, dowodów czy ludzi którzy CZEGOŚ doświadczyli. chodzi mi o książki o magii, o duchach, wampirach, zjawiskach nadprzyrodzonych (np. OOBE) itp. jeśli znacie takie to chciałabym wiedzieć gdzie mogę ich znaleźć ebooki.

Przeczytaj sobie książkę której autorem jest człowiek na którego konto szacuje się zlikwidowanie 50 mln ludzkich istnień .
kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o duchach

Duszek Casper.
rredrrum
rredrrum
  12 lipca 2009
PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: Opowiadania Edgara Allana Poe polecam:)

ja bym tutaj uważała co i KOMU polecam :)

Tutaj masz sklep, ceny nie są wygórowane a książki niezłe
http://www.racjonalista.pl/ks.php/d,30
Tu ebook do książki o jasnowidzu, dobrego autora
http://www.female.pl/ebook1/6086/Ossowiecki---zagadki-jasnowidza-------Krzysztof-Boru%C5%84,-Katarzyna-Boru%C5%84-Jagodzi%C5%84ska./18507/
Tu możesz kupić ebooki konkretnie z interesującej dziedziny, paranormalia
http://sklep.paranormalium.pl/
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie jakieś super book które trzymają w napięciu?? chodzi mi o takie, na podstawie jakiś doświadczeń, dowodów czy ludzi którzy CZEGOŚ doświadczyli. chodzi mi o książki o magii, o duchach, wampirach, zjawiskach nadprzyrodzonych (np. OOBE) itp. jeśli znacie takie to chciałabym wiedzieć gdzie mogę ich znaleźć ebooki.

śmierć trawy:mrgreen:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wiewiooorka
wiewiooorka
  12 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: książki o magii, o duchach, wampirach, zjawiskach nadprzyrodzonych (np. OOBE) itp

google !!jest tego pełno nawet w paczkach gigowych :woot:
Naomi
Naomi
  15 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wampirach


cykl kroniki wampirów, Anna Rice
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.