FinestHour
FinestHour
  1 lipca 2009 (pierwszy post)

Hej, mam nietypowe pytanie, czy wie ktoś może skąd moge wziąć bajkę Czarodziejka z księżyca, ale wszystkie wersje z wszystkimi odcinkami??
Bardzo tego potrzebuje, bo obiecałam chrześniaczce, że jej znajdę, kiedyś miałam ponagrywane na kasety video, ale niestety minęło paaaaaaaaare łądnych lat i już ich nie mam..

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej, mam nietypowe pytanie, czy wie ktoś może skąd moge wziąć bajkę Czarodziejka z księżyca, ale wszystkie wersje z wszystkimi odcinkami?? Bardzo tego potrzebuje, bo obiecałam chrześniaczce, że jej znajdę, kiedyś miałam ponagrywane na kasety video, ale niestety minęło paaaaaaaaare łądnych lat i już ich nie mam..

http://manganime.pl/index.php?cPath=71_1_12&osCsid=11321360 - jesli chodzi ci o kupno, to tu mozesz kupic :)

mozesz tez sprobowac sciagnac z neta :)
FinestHour
FinestHour
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz tez sprobowac sciagnac z neta :)

nigdzie nie moge znalezc polskiej całej wersji.. myślałam, że może ktoś z was wie gdzie mogę taką znaleźć
najzajebistsza
najzajebistsza
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie nie moge znalezc polskiej całej wersji.. myślałam, że może ktoś z was wie gdzie mogę taką znaleźć

A na kreskowka.pl ?
Tam są jakieś serie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdzie nie moge znalezc polskiej całej wersji.. myślałam, że może ktoś z was wie gdzie mogę taką znaleźć

http://precyl.pl/bajki-anime/481202-rapidshare-sailor-moon-czarodziejka-z-ksiezyca.html
to jest polska wersja :)
FinestHour
FinestHour
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest polska wersja :)

wszystkie 200 odcinków?:D
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie 200 odcinków?:D

no tak :)
w koncu nazywa sie: Sailor Moon/Czarodziejka z Księżyca (LektorPL) - czyli z lektorem po polsku :)
i pod spodem sa linki, z tym, ze nie wiem, czy nie musisz miec wpierw konta na rapidshare??
musisz to juz sama sprawdzic :)
FinestHour
FinestHour
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak :) w koncu nazywa sie: Sailor Moon/Czarodziejka z Księżyca (LektorPL) - czyli z lektorem po polsku :) i pod spodem sa linki, z tym, ze nie wiem, czy nie musisz miec wpierw konta na rapidshare?? musisz to juz sama sprawdzic :)

dzięęęęęęęękuję życie mi ratujesz!!
FinestHour
FinestHour
  1 lipca 2009

kurde tam trzeba pokolei każdy odcinek sciągać, a ja bym chciała coś zapakowanego razem.. bo się wykończe:P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 lipca 2009

problem rozwiązany

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.