EraGangstera
EraGangstera
  30 czerwca 2009 (pierwszy post)
Cześć.


Wczoraj wpadła mi w rękę ta oto książka.. Muszę przyznać, że podoba się.
1. Czytaliście? A może czytaliście także inne części opowieści o losach rodziny Landy?
2. CZYTANIE I WAKACJE. Z jednej strony dużo wolnego czasu - z drugiej zajmowanie się czymś innym.
Q: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu? Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytaliście?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: A może czytaliście także inne części opowieści o losach rodziny Landy?

pewnie też nie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu?

ogólnie mi bez różnicy jaka to pora roku
a w czytaniu sprzyja mi brak prądu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?

myślę że właśnie wakacje to dobry czas na literaturę
chociażby same lektury czytać w wakacje co daje nam mniej pracy w roku szkolnym
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu? Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?

czytam zawsze rano, jak już się obudzę, a jest za późno, żeby budzić siostry.
666kamilka666
666kamilka666
  30 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . CZYTANIE I WAKACJE. Z jednej strony dużo wolnego czasu - z drugiej zajmowanie się czymś innym. Q: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu? Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?

Czytam w wakacje, ale nie więcej niż w roku szkolnym.Tak samo mam mało czasu, mniej więcej tak samo wolny czas sobie zajmuję.
Teraz czytam "Cień wiatru", bo siostra dostała jako nagrodę :ninja:. Muszę przyznać że książka zbyt górnolotna jak narazie nie jest, ale jako lektura na wakacje odpowiednia.
eMeR
eMeR
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu? Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?

czytam w wakacje. ale wiem czy więcej niż w roku szkolnym ... chyba nie ;)
EraGangstera
EraGangstera
  1 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Cień wiatru",

Przeczytałam. Dobra, ale bez wielkich zachwytów.
pauline321
pauline321
  4 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Wakacje sprzyjają Wam w czytaniu? Czy wręcz przeciwnie podczas wakacji nie macie do czynienia z literaturą?


W wakacje potrafię połknąć książkę w dwa dni. Wczoraj skończyłam czytać "Gorzką prawdę" Lashnera i równocześnie czytam "Rękę mistrza" Kinga. W roku szkolnym książkę potrafię czytać 2 tygodnie, bo nie mam na to czasu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.