Martysia
Martysia
  17 czerwca 2009 (pierwszy post)

Chciałabym zapytac tych którzy oglądali film pt. "Czwarte piętro" czy się podobał ?
Jakieś szczególne wrażenie na Was wywarł ?
Jakieś refleksje Wam się nasuwają po obejrzeniu tego filmu ?

Martysia
Martysia
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bez kitu. zwłaszcza na 1 i 2 zdjęciu :d

Jejku nareszcie znalazłam sobowtórkę swoją ! ;D Podobno każdy taką ma ! Szkoda tylko że nie masz zdjęć . :(
Martysia
Martysia
  17 czerwca 2009

Idę spać, mam nadzieję że jutro jak wrócę z próbnej matury z matematyki to będę miała tu co przeczytać .
Dobrej nocki ! :)

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  17 czerwca 2009

Oglądałem. Jeden z nielicznych filmów w ostatnim czasie, który chciało mi się zobaczyć do końca.
Nie wiem jak bym postąpił, gdybym był w takiej sytuacji jak bohaterowie tego filmu...
Po zobaczeniu tego filmu człowiek uświadamia sobie jak wiele ma i jak szybko można wszystko stracić, ale też że należy walczyć z chorobą i nigdy się nie poddawać.

pauline321
pauline321
  18 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Jakieś szczególne wrażenie na Was wywarł ? Jakieś refleksje Wam się nasuwają po obejrzeniu tego filmu ?


Bardzo mi się podobał, mimo że nie oglądałam początku. Bardzo wzruszający, takie "wyciskacze łez" lubię. Chociaż się nie rozpłakałam, ale byłam blisko ;d
agniesiaO3
agniesiaO3
  20 czerwca 2009

film bardzo poruszający, chociaz nie obejrzałam do końca. gdyby wszyscy doceniali to co mają...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.