Konradziq
Konradziq
  10 czerwca 2009 (pierwszy post)

Czyli spin-off serialu z lat 90.
Fabuła jest podobna: rodzeństwo (brat z siostrą) przeprowadzają się do Beverly Hills. Współczesne problemy nastolatków* to główny temat.
W serialu można zobaczyć również 'starą' ekipę (np. Brendę Walsh, Kelly Taylor czy Pita, właściciela restauracji).

To tak tytułem wstępu; jako pretekst.
Chciałem się Was zapytać o parę rzeczy.

Jaki serial najbardziej chcielibyście, aby został kontynuowany? (np. "Różowe lata 70. w XXI wieku" :>)
A może lepiej nie tworzyć sequeli? (bo po co psuć dobre wspomnienia? :>)
Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?
A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

Chyba nie muszę pisać, aby uzasadniać swoje wypowiedzi :>.
*chodzi oczywiście o amerykańskich nastolatków

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lol piszac o dalszych losach Patricka miałam na myśli własnie ksiazke :p bo film to przedstawia 1/10 tego co sie działo w jego głowie;p i gdyby nie ksiazka to bym go nie obejrzala

:mrgreen:
no tak to byc moze, ksiazki nie czytalam, ale chyba przeczytam, bo musi byc niezla :D
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak to byc moze, ksiazki nie czytalam, ale chyba przeczytam, bo musi byc niezla :D

no to powodzenia :mrgreen: jak skonczysz to załóż temat i napisz nam o swoich odczuciach :D mało ludzi rozumie tę książke;/
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to powodzenia jak skonczysz to załóż temat i napisz nam o swoich odczuciach :D mało ludzi rozumie tę książke;/

no a kto jest jej autorem??
postaram sie zalozyc :D
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no a kto jest jej autorem?? postaram sie zalozyc :D

Bret Easton Ellis :D dobry pisarz jego ,,odloty godowe" albo ,,księżycowy park"tez sa niezłe;p
dobra ide stad bo jakis offtop ktos zrobił :ninja:
Konradziq
Konradziq
  10 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: jeśli już to dobrze by było by serial był kręcony non stop jak np. Moda na sukces

A czy nie byłoby wtedy tak, że po paru 'sezonach' serial zbrzydłby publice i pozostawił tylko niemiłe wspomnienia? :>

RexMundi
RexMundi: bo w innych przypadkach kiedy wznawia się serial - film po kilku latach i widzimy naszych bohaterów z 10 - 20 lat starszych to jednak jest to lekki wstrząs

A jeszcze gorzej, gdy znane nam postaci grają inni aktorzy :>. Wtedy to się człowiek może pogubić :>.

RexMundi
RexMundi: Han Solo chyba jedyny "główny bohater" pominięty w nowej trylogii

Pewnie wyjdę na ignoranta :> ale o jaką trylogię chodzi?

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole fantazja, niby wszyscy maja po 15 lat (jak to sie zaczelo, bo to juz troche leci) a te pietnastolatki sie nabijaly ze jedna z nich dziewica byla (no wlasnie ta nowa co sie przeprowadzila) przegiecie.

Yy. Ale właśnie takie są tamtejsze realia. Dla nas jest to dziwne, wymyślone, dla nich - normalne.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Yy. Ale właśnie takie są tamtejsze realia. Dla nas jest to dziwne, wymyślone, dla nich - normalne.

z tym, ze to nie jest tak, jak mowisz.
serial nie opowiada o biedych dzieciakach, starajacych sie zablysnac, a o szkole do ktorej chodza same dziane dzieciaki.
jak dla mnie to jest fantazja, zreszta nie tylko dla mnie. :)
Konradziq
Konradziq
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: serial nie opowiada o biedych dzieciakach, starajacych sie zablysnac, a o szkole do ktorej chodza same dziane dzieciaki. jak dla mnie to jest fantazja, zreszta nie tylko dla mnie. :)

Yy (po raz drugi :>).
Ale to jest Beverly Hills! Tam biednych nie ma :>.
Faktem jest, że ukazują przeważnie bogatych dzieciaków, co nie odzwierciedla przeciętnego Amerykanina :>. Ale że serial jest zakłamany, z tym się nie zgodzę.
Owszem, może być trochę podkoloryzowany, ale tak jest z każdym.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Yy (po raz drugi :>). Ale to jest Beverly Hills! Tam biednych nie ma :>. Faktem jest, że ukazują przeważnie bogatych dzieciaków, co nie odzwierciedla przeciętnego Amerykanina :>. Ale że serial jest zakłamany, z tym się nie zgodzę. Owszem, może być trochę podkoloryzowany, ale tak jest z każdym.

no ale nie kazdy jest az tak podkoloryzowany :mrgreen:
widziales go w ogole :pavarotti: ?? :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: A czy nie byłoby wtedy tak, że po paru 'sezonach' serial zbrzydłby publice i pozostawił tylko niemiłe wspomnienia? :>

myślę że jeśli ktoś lubi jakiś serial a jego fabuła nie zmienia się jakoś drastycznie
to nie powinno mu zbrzydnąć

Konradziq
Konradziq: A jeszcze gorzej, gdy znane nam postaci grają inni aktorzy :>. Wtedy to się człowiek może pogubić :>.

to już się odechciewa oglądać

Konradziq
Konradziq: Pewnie wyjdę na ignoranta :> ale o jaką trylogię chodzi?

Gwiezdne Wojny :ninja: ( te nowe epizody )
...Ignorance is bliss...
EraGangstera
EraGangstera
  11 czerwca 2009
Z ARCHIWUM X, Świat Według Bundych.
Podstawa. ;)))
Konradziq
Konradziq
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale nie kazdy jest az tak podkoloryzowany

Dobra, masz swoje zdanie i chyba go nie zmienię :ninja: .

Konto usunięte
Konto usunięte: widziales go w ogole ?? :D

Jakbym nie widział, to bym się nie wypowiadał :>.

RexMundi
RexMundi: myślę że jeśli ktoś lubi jakiś serial a jego fabuła nie zmienia się jakoś drastycznie to nie powinno mu zbrzydnąć

Ja jednak nie jestem przekonany :>. Z jednej strony 'dobrego nigdy za wiele,' a z drugiej 'co za dużo to niezdrowo.' :ninja:
Oglądałeś pierwszy sezon Zagubionych? Spodobał Ci się? :>
Albo Skazany na śmierć?

RexMundi
RexMundi: Gwiezdne Wojny ( te nowe epizody )

Yhym :>.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Dobra, masz swoje zdanie i chyba go nie zmienię .

no nie zmienisz :)

Konradziq
Konradziq: Jakbym nie widział, to bym się nie wypowiadał :>.

tak myslalam, ale wolalam sie upewnic :P
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a scrubsy przeciez sa dalej krecone, no chyba ze mowimy o dwoch roznych rzeczach

a ja czytałem, że nakręcili 8 sezon i koniec :(

RexMundi
RexMundi: i ogólnie .. chyba za głupi jak dla mnie ten serial

on ma ukryty sens :ninja:

RexMundi
RexMundi: jak żył na pustyni przez 20 lat

Chodzi mi dokładnie o jego losy po powrocie jedi :rock:
jak założył Academie :zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Ja jednak nie jestem przekonany :>. Z jednej strony 'dobrego nigdy za wiele,' a z drugiej 'co za dużo to niezdrowo.' Oglądałeś pierwszy sezon Zagubionych? Spodobał Ci się? :> Albo Skazany na śmierć?

oglądałem podobały mi się
ale każde kolejne serie były coraz bardziej zagmatwane i przekombinowane
a to już może nawet nie nudzi ale zniechęca bo ile w końcu może być zagadek i pytań w Zagubionych a nadal brakuję odpowiedzi na wcześniejsze pytania

a np, Bundy nie miało tego problemu dlatego przez tyle lat kręcono kolejne serie
...Ignorance is bliss...
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 czerwca 2009
Krystian
Krystian: a ja czytałem, że nakręcili 8 sezon i koniec :(

9 ma byc jeszcze :tak:
z tym, ze dorian bedzie chyba tylko w 6 odcinkach :woot:
- to z wiki mam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.