Konradziq
Konradziq
  10 czerwca 2009 (pierwszy post)

Czyli spin-off serialu z lat 90.
Fabuła jest podobna: rodzeństwo (brat z siostrą) przeprowadzają się do Beverly Hills. Współczesne problemy nastolatków* to główny temat.
W serialu można zobaczyć również 'starą' ekipę (np. Brendę Walsh, Kelly Taylor czy Pita, właściciela restauracji).

To tak tytułem wstępu; jako pretekst.
Chciałem się Was zapytać o parę rzeczy.

Jaki serial najbardziej chcielibyście, aby został kontynuowany? (np. "Różowe lata 70. w XXI wieku" :>)
A może lepiej nie tworzyć sequeli? (bo po co psuć dobre wspomnienia? :>)
Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?
A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

Chyba nie muszę pisać, aby uzasadniać swoje wypowiedzi :>.
*chodzi oczywiście o amerykańskich nastolatków

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Jaki serial najbardziej chcielibyście, aby został kontynuowany? (np. "Różowe lata 70. w XXI wieku" :>)

Świat według Bundych

Konradziq
Konradziq: A może lepiej nie tworzyć sequeli? (bo po co psuć dobre wspomnienia? :>)

no istnieje takie ryzyko
jeśli już to dobrze by było by serial był kręcony non stop
jak np. Moda na sukces
bo w innych przypadkach kiedy wznawia się serial - film po kilku latach i widzimy naszych bohaterów z 10 - 20 lat starszych to jednak jest to lekki wstrząs

Konradziq
Konradziq: Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?

Al Bundy
Harry Potter
Aragorn
Forrest Gump

Konradziq
Konradziq: A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

Han Solo :woot:
chyba jedyny "główny bohater" pominięty w nowej trylogii
...Ignorance is bliss...
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  10 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: Świat według Bundych

O tak :rock:
i Scrubs jeszcze :woot:

Konradziq
Konradziq: A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

Lucke'a Skywalkera
chciałbym żeby zekranizowano kilka komiksów star wars :zakochany:

Konradziq
Konradziq: A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

Qui gonna i Hrabi dooku
jak się stał zUy i foogle :zakochany:
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Jaki serial najbardziej chcielibyście, aby został kontynuowany? (np. "Różowe lata 70. w XXI wieku" :>)

Z Archiwum X :mrgreen:

Konradziq
Konradziq: Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?

ymmm Eriki Kohout z filmu ,,Pianistka"
Krecika z filmu Krecik
Fredyego Kruegera
Javiera z Dirty dancing 2:mrgreen:
Patricka Batemana z ksiażki ,,American Psycho"
Lestata i Jesse z filmu ,,Królowa potepionych"
wczesniejsze i póżniejsze losy bohaterów filmu ,,Manna" :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Czyli spin-off serialu z lat 90. Fabuła jest podobna: rodzeństwo (brat z siostrą) przeprowadzają się do Beverly Hills. Współczesne problemy nastolatków* to główny temat. W serialu można zobaczyć również 'starą' ekipę (np. Brendę Walsh, Kelly Taylor czy Pita, właściciela restauracji).

nawet nie przypominaj, tak kupa leci co tydzien w poniedzialek, w ogole fantazja, niby wszyscy maja po 15 lat (jak to sie zaczelo, bo to juz troche leci) a te pietnastolatki sie nabijaly ze jedna z nich dziewica byla (no wlasnie ta nowa co sie przeprowadzila) przegiecie. nie zebym ogladala, ale przez przypadek raz przelaczylam i akurat na to trafilam :ninja:
stare 90210 jeszcze ujdzie, to nowe to sf.

Konradziq
Konradziq: Jaki serial najbardziej chcielibyście, aby został kontynuowany? (np. "Różowe lata 70. w XXI wieku" :>)

wlasnie r0ozowe lata i z archiwum x :D

Konradziq
Konradziq: A może lepiej nie tworzyć sequeli? (bo po co psuć dobre wspomnienia? :>)

w wiekszosci lepiej nie tworzyc :nie:

Konradziq
Konradziq: Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?

american psycho ale ta babke z dwojki :Tak:
battle royale ogolnie chcialabym zeby manga byla dluzsza :(

Konradziq
Konradziq: A może chcielibyście poznać wcześniejsze losy któregoś z bohaterów?

hmmm... w sumie to nie moge sobie nic przypomniec :woot:
ale jak przypomne to na pewno napisze :D

Krystian
Krystian: i Scrubs jeszcze

a scrubsy przeciez sa dalej krecone, no chyba ze mowimy o dwoch roznych rzeczach :woot:
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: american psycho ale ta babke z dwojki

btw dwójka to jakaś porażka w ogóle:| nie ma nic wspólnego z jedynka:| dno i 7 metrów bezsensownego mułu:mrgreen: zreszta ekranizacja knigi tez nie była zadowalająca:woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw dwójka to jakaś porażka w ogóle:| nie ma nic wspólnego z jedynka:| dno i 7 metrów bezsensownego mułu zreszta ekranizacja knigi tez nie była zadowalająca

:lol2:
wiem, ze nie ma nic wspolnego z jedynka, to dwie rozne historie sa, przeciez je widzialam :D
a mi sie strasznie spodobala ta kolesiowa, ze zabijala i brala sobie tozsamosc innych :P
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, ze nie ma nic wspolnego z jedynka, to dwie rozne historie sa, przeciez je widzialam :D a mi sie strasznie spodobala ta kolesiowa, ze zabijala i brala sobie tozsamosc innych :P

no ale ten film nie zasluguje na tytuł jaki mu dano:|
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale ten film nie zasluguje na tytuł jaki mu dano:|

no wiesz, byl o amerykanskiej psycholce wiec w sumie :)
chociaz jedynka byla bardzo dobra, to jednak nie zaciekawila mnie az tak, aby chciec poznac dalsze losy glownego bohatera, a dwojka jednak miala w sobie to cos :)
pauline321
pauline321
  10 czerwca 2009
Konradziq
Konradziq: Dalsze losy jakiego bohatera (książki, filmu, serialu, komiksu, bajki, itp.) chcielibyście zobaczyć?


Harry`ego Pottera ;d
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiesz, byl o amerykanskiej psycholce wiec w sumie :) chociaz jedynka byla bardzo dobra, to jednak nie zaciekawila mnie az tak, aby chciec poznac dalsze losy glownego bohatera, a dwojka jednak miala w sobie to cos :)

przeczytaj ksiazke :D powali Cie :D oczywiscie nie zniechecaj sie pierwszymi stronami ksiazki gdzie sa namietne bardzo dlugie i nudne opisy różnych rzeczy czynnosci itd;/ na pewno nie jest to książka która czyta sie bedąc posród ludzi czyli np jadac autobusem :woot: ja jestem twardka :mrgreen: ale gęsia skórke to miałam :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytaj ksiazke :D powali Cie :D oczywiscie nie zniechecaj sie pierwszymi stronami ksiazki gdzie sa namietne bardzo dlugie i nudne opisy różnych rzeczy czynnosci itd;/ na pewno nie jest to książka która czyta sie bedąc posród ludzi czyli np jadac autobusem ja jestem twardka ale gęsia skórke to miałam

nie wiedzialam, ze jest oparte na ksiazce :)
to musze ja dorwac :mrgreen:
i mnie nic nie zniecheca, nawet dlugie nudne opisy :mrgreen:
wiewiooorka
wiewiooorka
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiedzialam, ze jest oparte na ksiazce :) to musze ja dorwac i mnie nic nie zniecheca, nawet dlugie nudne opisy

lol piszac o dalszych losach Patricka miałam na myśli własnie ksiazke :p bo film to przedstawia 1/10 tego co sie działo w jego głowie;p i gdyby nie ksiazka to bym go nie obejrzala :woot:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 czerwca 2009
Krystian
Krystian: Scrubs jeszcze

oglądałem dziś w czasie przerwy finałów NBA :w00t:
i ogólnie .. chyba za głupi jak dla mnie ten serial

Krystian
Krystian: Lucke'a Skywalkera

jak żył na pustyni przez 20 lat :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Harry`ego Pottera ;d

aż do śmierci :D
...Ignorance is bliss...
pauline321
pauline321
  10 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: aż do śmierci :D


Tam do śmierci, on po śmierci też będzie żył ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.