MademoiselleAnna
MademoiselleAnna
  2 czerwca 2009 (pierwszy post)

W tym poście Będziemy Wypisywać Nasze rozumowanie świata Czyli Ulubione Cytaty ;) Podzielmy sie spostrzeżeniami

Liliaaaaa
Liliaaaaa
  5 czerwca 2009
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli.Trochę tak jakbyś znalazła się w obcym kraju-widzisz wszystko,pojmujesz co się wokół ciebie dzieje,ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy,bo nie mówisz językiem tubylców.
-Każdy z nas czuł to kiedyś..
-Bo wszyscy w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni.
Riannon5
Riannon5
  11 czerwca 2009

"Zawsze znajdzie się większa ryba" (Star Wars)
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji." (Narrenturm)
Dialog między Hanem i Leią (Star Wars)
-Kocham cię
-Wiem

fajnalaska
fajnalaska
  11 czerwca 2009

"Wiesz, jak to mówią "nie można żyć bez miłości"? Uważam, że tlen jest ważniejszy"

"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie"

"Say hello to my little friend"

"Dwa lata temu, przysięgam, rura od kibla wpadła mi w rezonans i odbierała Radio Maryja. Ja tu tego..., a z kibla 'żałuj za grzechy'." (babski durny film lejdis, ale kilka cytatów było interesujących)

"Bo miłość to ból, łzy i zgrzytanie pochwy".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.