RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 maja 2009 (pierwszy post)
Witam


odcinek półfinałowy za nami
niestety dusza kibica sprawiła że w tym czasie bardziej skupiłem się na finale Ligi Mistrzów niż na odcinku You Can Dance
więc dziś tylko tak ogólnie

w ostatnim odcinku pożegnaliśmy


Julia Żytko

Piotr Jeznach

- zgadzacie się z werdyktem telewidzów ?
- najlepszy duet odcinka ?
- najlepsza solówka ?
- kto faworytem finału i dlaczego ?


===

podsumowania

najlepszy taniec całej edycji ?
najlepsza solówka ?
największe rozczarowanie ?
"wasz finał" - kto i dlaczego ?


====
Jeśli chodzi o mnie to niestety nie widziałem w sumie nic z odcinka z wyjątkiem solówki Łukasza. która była zwykłym popisem sztuczek akrobatycznych
trochę mi żal Julki jednak Ania jest bardziej dojrzała tanecznie więc może i dobrze że jej przypadnie finał i mam nadzieję że go wygra.
Cały czwarty sezon jest dla mnie jednak rozczarowaniem ( oczywiście jak zawsze odwołam się de wersji amerykańskiej) jakoś tak wszystko wolno, bez rozmachu i wielkich uniesień (emocji)
pierwszy odcinek mną wstrząsnął gdy odpadła Basia - moja faworytka z castingów
był to też dla mnie jakaś informacja że widzowie nie koniecznie oceniają talent uczestników. Z męskiej części tancerzy kibicowałem Pawłowi i wolałbym jednak Go w finale od Łukasza.
najlepszy taniec .. nie za bardzo któryś mi zapadł w pamięci :and:
z solówek jeszcze "świeżo" wspominam Ani z poprzedniego odcinka
no i to chyba na tyle.. może w trakcie jak rozwinie się temat ..coś mi jeszcze wpadnie do głowy


Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co chwila słychać o "Glebie" w dzień Dobry TVN.

no raczej powinni reklamować swoje "odkrycie"
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  31 maja 2009
RexMundi
RexMundi: no raczej powinni reklamować swoje "odkrycie"

gorzej jak nie ma czym się pochwalić :ninja:
z drugiej strony moda na taniec już mija. Widzowi nie chce się oglądać musicali, spektakli, więc większość uczestników z YCD chyba po prostu wróciło do swojego teatru, albo dostali angaż w jakichś większych produkcjach, których telewizja po prostu nie interesuje ;)
Swoją drogą zdziwiła mnie Ania Bosak,utalentowana tancerka, występująca w jakichś średnich serialach czy Tańcu z Gwiazdami.
malatynka1990
malatynka1990
  31 maja 2009
RexMundi
RexMundi: nie lubie takich programów

ja też nie, takie to sztywne i w ogóle.
a w YCD występują "prawdziwi" ludzie, tacy zwykli i program jest przyjemniejszy przez to :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą zdziwiła mnie Ania Bosak,utalentowana tancerka

jakoś za nią nie przepadam, nie wiem dlaczego :and:
izkas1
izkas1
  1 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: izkas1: z odcinka 6 - Basia i Mieszko Basia była tylko w jednym odcinku


liczę wszystkie odcinki, łącznie z warsztatami, to był pierwszy odcinek na żywo, ale ogólnie szósty :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: no i oczywiście przypomniało mi się kolejne pytanie :) - Czy metoda eliminacji facet/dziewczyna powinna obowiązywać az do samego finału ? było o wiele więcej zdolniejszych dziewczyn od chłopaków ..czy to fair że kosztem jakiegoś "słabego" samca pozbyto się utalentowanej samicy ?


no cóż, prawda jest taka, że jakby nie było i tak zawsze ktoś będzie poszkodowany...takie są reguły gry...

RexMundi
RexMundi: ogólnie połowa tych facetów to pomyłka

no owszem, na castingach widać było lepszych, ale Mieszko to już ewidentnie największa pomyłka...
tak, liczyli, że zostanie dłużej, że będą mieli tematy na filmiki, na temat jego zazdrości o byłą dziewczynę i rozpad ich związku, ale czy przez to musieli odrzucać lepszych od niego...?
w sumie wszystko kręci się wokół kasy...:and:

RexMundi
RexMundi: ale dzięki temu powstałą ta seria tematów musiałem się wyżalić


no też fakt :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: malatynka1990: chyba niestety cała ta edycja. jakoś mnie nie porwała odnoszę podobne wrażenie ta edycja była na niskim poziomie


no zgadzam się z Wami
było kilka utalentowanych osób, ale jako całość nie zrobili na mnie takiego wrażenia, jak ludzie z poprzednich edycji

Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, ale to był jeden z dowodów na to, jak bardzo mu zalezało na wygranej.

chyba każdemu tam zależy na wygranej, ale ten program polega na tanczeniu, a nie na tym, kto wzbudzi większą litość wśród telewidzów i jurorów
izkas1
izkas1
  1 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: no owszem.. ale każda wraca i słuch o nich zanika :D


wracają i zajmują się ambitnymi sparawami, tym, co naprawdę kochają i w czym chcą się spełniać
pokazali się w programie, więc teraz pracują dalej i przyjmują kolejne propozycje...że my ich nie widzimy?są to po prostu czasami mało komercyjne przedsięwzięcia i tyle...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą może te osoby nie liczą na rozgłos?

otóż to, a przynajmniej nie wszystkie :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gorzej jak nie ma czym się pochwalić

no nie oszukujmy się ale gleba.. to "sławę" zyskał dzięki glebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Ania Bosak,utalentowana tancerka, występująca w jakichś średnich serialach czy Tańcu z Gwiazdami.

widać kasiora cenniejsza od pasji

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też nie, takie to sztywne i w ogóle.

i jeszcze oglądanie "Gwiazd" (np. pogodynki)

izkas1
izkas1: liczę wszystkie odcinki, łącznie z warsztatami, to był pierwszy odcinek na żywo, ale ogólnie szósty

chyba że tak

izkas1
izkas1: no cóż, prawda jest taka, że jakby nie było i tak zawsze ktoś będzie poszkodowany...takie są reguły gry...

no zawsze ktoś musi odpaść
ale czemu nie mieli by zostawać Ci lepsi

izkas1
izkas1: no owszem, na castingach widać było lepszych, ale Mieszko to już ewidentnie największa pomyłka... tak, liczyli, że zostanie dłużej, że będą mieli tematy na filmiki, na temat jego zazdrości o byłą dziewczynę i rozpad ich związku, ale czy przez to musieli odrzucać lepszych od niego...? w sumie wszystko kręci się wokół kasy...

i pewnie tak jest wybierana finałowa 16 :woot: 20 :woot:
kilku dobrych i kilku co "przyciągną" widza

izkas1
izkas1: wracają i zajmują się ambitnymi sparawami, tym, co naprawdę kochają i w czym chcą się spełniać pokazali się w programie, więc teraz pracują dalej i przyjmują kolejne propozycje...że my ich nie widzimy?są to po prostu czasami mało komercyjne przedsięwzięcia i tyle...

no możliwe
ale chodzi o to że nie tylko zwycięzca programu musi odnieść sukces
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  1 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: no nie oszukujmy się ale gleba.. to "sławę" zyskał dzięki glebie

nie chcę ujmować mu talentu, bo niewątpliwie pokazał, że radzi sobie w różnych technikach, ale absolutnie nie powinien wygrać

RexMundi
RexMundi: jeszcze oglądanie "Gwiazd" (np. pogodynki)

ja lubię "Taniec z gwiazdami" :ninja:

RexMundi
RexMundi: izkas1: liczę wszystkie odcinki, łącznie z warsztatami, to był pierwszy odcinek na żywo, ale ogólnie szósty chyba że tak

:mrgreen:

RexMundi
RexMundi: no zawsze ktoś musi odpaść ale czemu nie mieli by zostawać Ci lepsi

bo głosują telewidzowie, a oni(my) nie patrzą kto jest lepszy, a kto gorszy; tylko kto jest fajniejszy, a kto nie i ci lepsi często odpadają w pierwszych odcinkach
chociaż tak jak już wspominałam wiele razy, Ania była moją faworytką od dłuższego czasu i cieszę się, że została dana jej szansa walczenia o finał

RexMundi
RexMundi: i pewnie tak jest wybierana finałowa 16 20 kilku dobrych i kilku co "przyciągną" widza

16
no dokładnie...

RexMundi
RexMundi: no możliwe ale chodzi o to że nie tylko zwycięzca programu musi odnieść sukces

oczywiście! i właśnie dzięki temu programowi ludzie maja okazję się pokazać
wierzę, że po tych kilku odcinkach nikt, kto zna się na rzeczy nie przejdzie obojętnie wobec talentu chociażby Kuby, Julki, Ady, Basi czy Piotrka oraz wielu innych nie tylko z tej edycji
poza tym na początku(tylko nie pamiętam, czy w tej educji, czy w poprzedniej) było pokazane kilka osób, które również odpadały zbyt wcześnie(np.Natalia Madejczyk i inni), którzy jednak zostali zauważeni i działają w różnych przedsięwzięciach, nie tylko w Polsce
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2009
izkas1
izkas1: nie chcę ujmować mu talentu, bo niewątpliwie pokazał, że radzi sobie w różnych technikach, ale absolutnie nie powinien wygrać

nie wiem nie oglądałem pierwszej edycji
tak tylko zasłyszałem
pamiętam tylko dziewczyne co tańczyła solówki do M.Jacksona

izkas1
izkas1: ja lubię "Taniec z gwiazdami"

bleee :D

izkas1
izkas1: bo głosują telewidzowie, a oni(my) nie patrzą kto jest lepszy, a kto gorszy; tylko kto jest fajniejszy, a kto nie i ci lepsi często odpadają w pierwszych odcinkach

no tak wiem
ale bez podziału płciowego mogło by inaczej to wszystko wyglądać

izkas1
izkas1: 16

oki
20 jest w amerykańskiej

izkas1
izkas1: oczywiście! i właśnie dzięki temu programowi ludzie maja okazję się pokazać wierzę, że po tych kilku odcinkach nikt, kto zna się na rzeczy nie przejdzie obojętnie wobec talentu chociażby Kuby, Julki, Ady, Basi czy Piotrka oraz wielu innych nie tylko z tej edycji poza tym na początku(tylko nie pamiętam, czy w tej educji, czy w poprzedniej) było pokazane kilka osób, które również odpadały zbyt wcześnie(np.Natalia Madejczyk i inni), którzy jednak zostali zauważeni i działają w różnych przedsięwzięciach, nie tylko w Polsce

zwycięzca jedzie się "uczyć" , a przegrani wykorzystują 5 min. sławy i zarabiają :)
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  1 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: nie wiem nie oglądałem pierwszej edycji tak tylko zasłyszałem

może była najlepsza, może nie, kwestia gustu
ale niewątpliwie było to wszystko lepiej zorganizowane, bo od tego wszystko zależało, czy się przyjmie u nas, czy nie

RexMundi
RexMundi: pamiętam tylko dziewczyne co tańczyła solówki do M.Jacksona

Diana( z tego samego zespołu, co Klaudia "Jadźka")
owszem, jej pierwsze solówki były fajne, ale cały czas robiła jedno i to samo, zaczęło mnie to nudzić

RexMundi
RexMundi: bleee :D

no co :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: no tak wiem ale bez podziału płciowego mogło by inaczej to wszystko wyglądać

owszem, nie przeczę...ale jest jak jest...poza tym, Ty cały czas odnosisz się do wersji amerykańskiej, ale czy tak właśnie nie jest w tamtej wersji, przynajmniej tak wspominali u nas, chyba, że coś źle zrozumiałam, bo już dawno wersji amerykańskiej nie oglądałam

RexMundi
RexMundi: zwycięzca jedzie się "uczyć" , a przegrani wykorzystują 5 min. sławy i zarabiają :)

no w sumie coś w tym jest :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś za nią nie przepadam, nie wiem dlaczego

ja też nie, ale talentu nie można jej odmówić ;)
RexMundi
RexMundi: to "sławę" zyskał dzięki glebie

dokładnie.
Ale ile można "jechać" na takiej glebie?
widz szybko się nudzi :)
RexMundi
RexMundi: widać kasiora cenniejsza od pasji

niestety
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 czerwca 2009
izkas1
izkas1: może była najlepsza, może nie, kwestia gustu ale niewątpliwie było to wszystko lepiej zorganizowane, bo od tego wszystko zależało, czy się przyjmie u nas, czy nie

po za tym było to cos nowego .. i ludzie "oszaleli" na punkcie tańca
teraz juz to wszystko znają i w sumie.. są już "zaspokojeni" .. chcę czegoś więcej

izkas1
izkas1: owszem, jej pierwsze solówki były fajne, ale cały czas robiła jedno i to samo, zaczęło mnie to nudzić

słyszałem że cały czas to samo robiła :tak:
ale widziałem tylko jedną solówkę

chyba z półfinału ..i podobała mi się

izkas1
izkas1: oza tym, Ty cały czas odnosisz się do wersji amerykańskiej, ale czy tak właśnie nie jest w tamtej

:nie:
tam tez odpada chłopak i dziewczyna
chociaż w finałowej 4 .. jako pierwsze odpadły dziewczyny (2)

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie. Ale ile można "jechać" na takiej glebie? widz szybko się nudzi :)

będzie odcinać kupony od tego że jest znany bo jest znany
...Ignorance is bliss...
SmoothMoves
SmoothMoves
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - zgadzacie się z werdyktem telewidzów ? - najlepszy duet odcinka ? - najlepsza solówka ? - kto faworytem finału i dlaczego ?

-Nie, w finale oprócz Ani powinien byc Piter (z tej czwórki)
-Żaden, same słabe
-Piotr
-Ania - wszechstronna..
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy taniec całej edycji ? najlepsza solówka ? największe rozczarowanie ? "wasz finał" - kto i dlaczego ?

-Julia i Kuba -modern jazz, Ada i Kuba - wacking, Ania i Piotr - Salsa
-Generalnie solówki tej edycji sa wyjątkowo slabe..
-Mieszko, Maks, Rafał, Jurij, Paweł, Jadźka..
-Kuba- wszechstronny, pracowity; dziewczyna: Ada/Basia/Ania K./Ania S./Julia Ż.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.