Simara
Simara
  22 maja 2009 (pierwszy post)

Każdy kiedyś chce się sprawdzic, więc i ja chętnie poznam Waszą opinie na temat mojej twórczości. Cenie sobie szczerośc i dosadnośc...

Daj mi wiarę, abym mógł trwać
Na przekór tej szarości
Co we mnie tkwi od tylu lat
I wciąż pogrąża w nicości
Kaleczy umysł, niweczy sny
Zabiera resztki godności
Sprawia że ja, a raczej my
Nie mamy żadnej przyszłości
I spraw bym mógł
Uwierzyć znów
W Twoje ciche przesłanie
Że miłość jest
I może móc
Tylko musimy chcieć sami
Daj mi tez czas,
Bym cieszyć się mógł
Tymi hojnymi darami
I jeszcze spraw
Byśmy my sami
Nie byli sobie katami...

Boje się nocy,gdy ciemna przyjdzie
spowije myśli we mgle
otoczy mrokiem
blask Twego wspomnienia
zmieni znów wszystko na złe
strachem przebije serce skulone
umysł rozniesie w proch
wszystko znów będzie
po wieki stracone
słychać znów będzie
tylko mój szloch

Niewypowiedziane myśli
Przemilczana mowa
Tylko puste gesty
I niema ciał rozmowa
Zdeptana wolność
Zdradzone słowa
Nie pozwolą więcej
Zacząć od nowa
Zniewolone serce
Znieważone wielce
Przez lata trwać będzie
W swej poniewierce
Zniewolono mą dusze
Więc cierpię katusze
Czy Ty wciąż wierzysz,
Że żyć dłużej muszę?

Ostatnie trzy, niewiele ich zostało, bo wszystkei kończą kiedyś w koszu. Zapewne i je to czeka. Ale ciekawośc ma swoje prawa...

izkas1
izkas1
  22 maja 2009

mam nadzieję, że wypowie się tu ktoś, kto zna się na poezji i da Ci ewentualnie jakieś wskazówki czy rady, o ile takowych potrzebujesz, ja natomiast, nie znając się tak na dobrą sprawę na wierszach, mogę powiedzieć tylko tyle, że najbardzies spodobał mi się pierwszy i bardzo przyjemnie się go czytało :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 maja 2009

no takie nawet nawet...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

aono
aono
  22 maja 2009

co to za modlitwa?

aono
aono
  22 maja 2009

jakim gejem trzeba być,żeby pisać wiersze?

pauline321
pauline321
  22 maja 2009
Simara
Simara: Forever alone


Fajny wiersz :]
Lepiej by chyba było gdyby wersy bardziej pasowały do siebie długością. Bo trochę to rytm burzy.

Simara
Simara: Uwierzyć znów W Twoje ciche przesłanie


No tutaj nie pasują do siebie długością, dziwnie się czyta.
folkemon
folkemon
  22 maja 2009

pierwszy ok, dobrze się czytało

Simara
Simara
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Cała zabawa polega an tym, że każdy ma swój rytm. Rymy specjalnie staram się łamać, aby własnie zbyt łatwo sie ich nie czytało.

@aono
Gej też człowiek, bawi mnie fakt, iż takie opinie wyrażają ludzie, którzy boją sie nawet ukazania własnego oblicza. Btw takie prowokacje podpadają chyba pod regulamin, jeśli masz jakieś wątpliwości( to dotyczy też innych, którzy chc zabłysnąć uwagami w tym stylu) chętnie wyjaśnie je na PW.
fenacious
fenacious
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim gejem trzeba być,żeby pisać wiersze?

nie trzeba być gejem. (;
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakim gejem trzeba być,żeby pisać wiersze?

A jakim ignorantem trzeba być by w ogóle się wysławiać w taki sposób
I jakim chamem trzeba być aby kogoś anonimowo obrażać
aono
aono
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aono: jakim gejem trzeba być,żeby pisać wiersze? A jakim ignorantem trzeba być by w ogóle się wysławiać w taki sposób I jakim chamem trzeba być aby kogoś anonimowo obrażać

Chcesz, kochasiu, to możemy się spotkaćw trójkę (wraz z autorem). Pójść na piwo, o tym szczerze porozmawiać. Spojrzysz mi w dowód... nie będzie anonimowo. DLa mnie każda okazja jest dobra, aby napić się piwa :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzeba być gejem. (;

:O

Simara
Simara: Gej też człowiek

:O!

Simara
Simara: takie opinie wyrażają ludzie, którzy boją sie nawet ukazania własnego oblicza.

Czy mam rozumieć, że się boję ukazania swojego własnego oblicza? :lol2:
Wręcz przeciwnie, robię to codziennie w taki sposób, w jaki mogę zrobić to tutaj. Jeśli dobrze rozumiem.
pauline321
pauline321
  24 maja 2009
Simara
Simara: Cała zabawa polega an tym, że każdy ma swój rytm. Rymy specjalnie staram się łamać, aby własnie zbyt łatwo sie ich nie czytało.


Jednak wiersze, które lepiej się czyta, łatwiej zaakceptować, przebrnąć przez nie do końca i zrozumieć :)
Simara
Simara
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz, kochasiu, to możemy się spotkaćw trójkę (wraz z autorem). Pójść na piwo, o tym szczerze porozmawiać. Spojrzysz mi w dowód... nie będzie anonimowo. DLa mnie każda okazja jest dobra, aby napić się piwa :D

No cóż, abym sie z kimś napił, musze go szanowac. Na szacunek trzeba sobie jednak zasłużyc. Jesli jednka chcesz, mozemy sie spotkac w cztery oczy. Kolegów tez mozesz zabrac, bedzie wiecej zabawy. Jak to mówią, co nie zabije to wzmocni. Sprawdzone w życiu nie raz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mam rozumieć, że się boję ukazania swojego własnego oblicza? Wręcz przeciwnie, robię to codziennie w taki sposób, w jaki mogę zrobić to tutaj. Jeśli dobrze rozumiem.

Taa, przecież mamusia musi pieluszki zmieniac synusiowi to i widuje go codziennie. Jeśli piszesz swoja opinie, rób to prosze pod własnym nazwiskiem, nie anonimowo. niestety dzieki anonimowości w necie pole do popisu zyskuje masa tchórzliwych, obślizgłych gnid. Jeśli chcesz kogoś opluc, zrób to patrzac mu prosto w oczy, stac cie na to?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.