xEvelynex
xEvelynex
  7 maja 2009 (pierwszy post)
Wkrótce w kinach ma sie pojawic film powstały na podstawie książki Dana Browna "Anioły i demony" ;] Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie? ;] :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie?

równie ciekawa jak Kod Leonarda da Vinci

filmu nie widziałem ..ale mam nadzieję że nie zawalą go tak jak adaptacje Kodu..
...Ignorance is bliss...
xEvelynex
xEvelynex
  7 maja 2009

No właśnie zgadzam się z Tobą...Oglądają "Kod..." byłam zawiedziona...Moim zdaniem film był ciężki i w wielu momentach nie zgadzał się z treścią książki... ;] Czytałam chyba wszystkie książki tego autora i potrafia wciagnac tak że nie chce się od nich odchodzic ;]

andrewkoegh
andrewkoegh
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wkrótce w kinach ma sie pojawic film powstały na podstawie książki Dana Browna "Anioły i demony"


Oby nie skończył tak jak Kod.
Jedna rzecz na pewno będzie lepsza - ścieżka dźwiękowa, już nie mogę się doczekać premiery tego krążka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o niej sądzicie?


Najlepsza książka Browna, zdecydowanie - pod względem poruszanej tematyki i ilości informacji, które można z niej wyciągnąć. Brown pisze strasznie schematycznie, praktycznie po przeczytaniu jednej jego książki wie się jak potoczy się akcja w pozostałych, może i autor porusza ciekawe i kontrowersyjne tematy, ale ta schematyczność jest drażniąca. Mam nadzieję, że zapowiedziana na wrzesień nowa książka Browna The Lost Symbol będzie inna pod względem rozwoju fabuły. Tym razem autor bierze na cel masonerię, czyli tematykę już poruszaną w filmie (a raczej filmach) Skarb Narodów - cóż zobaczymy co z tego wyjdzie.
VenomousEdge
VenomousEdge
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś ją czytał?

Ja ją czytałem ,pół roku temu ,gdy jeszcze osiągnęła umiarkowany sukces komercyjny.
A teraz ,gdy w telewizji pojawiły się reklamy filmu ,każdy się za nią bierze. :|
Napiszę tak, Brown ma talent ,ale każda jego książka ,za którą się biorę ,przypomina Kod.
Monotonia.
Yuui
Yuui
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie?

Czytałam.
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy jeszcze osiągnęła umiarkowany sukces komercyjny.

o tak . w tym momencie

i podobała mi się

na film się nie wybieram
WueRZet
WueRZet
  8 maja 2009

Książki nie czytałem, ale na film pójdę. Po pierwsze, bo gra Hanks :mrgreen: Po drugie chcę zobaczyć jakie brednie można jeszcze wymyślić i jak przy tym manipulować faktami historycznymi :D

Ale trailer fajny jest :tak:

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  8 maja 2009
nie czytalam ale mam zamiar jesli znajde chwile czasu bo slyszalam ze dobra a zreszta lubie takie klimaty ;)
4Pure
4Pure
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wkrótce w kinach ma sie pojawic film powstały na podstawie książki Dana Browna "Anioły i demony" ;] Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie? ;]

Nie czytałam tej książki, aczkolwiek film zapowiada się interesująco. Na pewno odwiedzę kino. Ostatni raz byłam na thrillerze ''Zapowiedź'' i na prawdę przypadł mi do gustu. Polecam.
Wracając do tematu, film zapowiada się ciekawie. Jednakże filmy zawsze są interesujące po obejrzeniu trailera :-) Oglądając Kod Leonarda da Vinci po prostu usypiałam, wydawał mi się tak nudny.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wkrótce w kinach ma sie pojawic film powstały na podstawie książki Dana Browna "Anioły i demony" ;] Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie?

czytalam juz dawno, ksiazka genialna, nie moge doczekac sie juz 15 maja, kiedy film trafi do kin :zakochany:
pauline321
pauline321
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś ją czytał?


Mam zamiar się za nią zabrać ;)
johnsonik
johnsonik
  11 maja 2009

Bedzie zajebisty film :) Musze byc na premierze tego filmu w Multikinie. :tak:

Transcendencja
Transcendencja
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wkrótce w kinach ma sie pojawic film powstały na podstawie książki Dana Browna "Anioły i demony" ;] Czy ktoś ją czytał? ;] Co o niej sądzicie? ;]

Jeszcze kilka dni , i pojawi się w sieci :ziober2:
Lubię tego kroju filmy, lecz mam nadzieję że fabuła nie będzie odbiegała tak jak w Kodzie .
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze kilka dni , i pojawi się w sieci

jakas gowniana kopia, ktora ciezko bedzie ogladac.
nie wiem jak mozecie ludzie te zryte kopie nagrane kamera w kinie ogladac, przeciez same kwadraciki na nich widac :ninja:
nie lepiej poczekac, az wyjdzie na dvd i wtedy pojawia sie porzadne jej kopie na necie, albo wydac te pare zlotych na kino :woot:
MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lepiej poczekac, az wyjdzie na dvd i wtedy pojawia sie porzadne jej kopie na necie, albo wydac te pare zlotych na kino

Niektórzy wolą pójść na łatwiznę...
Oglądałem kiedyś pewien film nagrywany kamerką i mnie się nie podobał.
Dopiero przy obejrzeniu oryginału spodobał się.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.