blondynkaax3
blondynkaax3
  1 maja 2009 (pierwszy post)
Oglądaliście może horror 'Slaughter'?
Ja niedawno znalazłam opis tego filmu na necie i trochę mnie zaciekawił, bo taki tajemiczy... ^^
Znacie może stronkę, gdzie można ten film obejrzeć online? Wiem, że są takie stronki, gdzie są najnowsze premiery online, ale szukałam i tego akurat filmu nie ma... Ale może wy spotkaliście się z taką właśnie stronką? Jeśli tak, to podajcie linka :)
Chętnie bym poszła na ten film do kina ale niestety teraz nie mam czasu bo wyjeżdżam.
A tak w ogóle, był ktoś z was na tym filmie w kinie?? Jeżeli tak, to o czym on dokładnie jest? ;> I do kiedy będzie puszczany w kinach?

Z góry dzięki ;)
blondynkaax3
blondynkaax3
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście może horror 'Slaughter'? Ja niedawno znalazłam opis tego filmu na necie i trochę mnie zaciekawił, bo taki tajemiczy... ^^ Znacie może stronkę, gdzie można ten film obejrzeć online? Wiem, że są takie stronki, gdzie są najnowsze premiery online, ale szukałam i tego akurat filmu nie ma... Ale może wy spotkaliście się z taką właśnie stronką? Jeśli tak, to podajcie linka :)Chętnie bym poszła na ten film do kina ale niestety teraz nie mam czasu bo wyjeżdżam. A tak w ogóle, był ktoś z was na tym filmie w kinie?? Jeżeli tak, to o czym on dokładnie jest? ;> I do kiedy będzie puszczany w kinach? Z góry dzięki ;)

Już sobie znalazłam :)

Swoją drogą, beznadziejny film ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.