nononoshe
nononoshe
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Czy waszym zdaniem taniec można traktować jako pasję życia, czy tylko jako hobby? Moim zdaniem taniec może być zarówno hobby, zamiłowaniem, pracą i sportem. Większość osób, które pytałam o to uważają, że taniec może być tylko hobby i sportem, bo ich zdaniem"Z tańca nie da się wyżyć". Sądzę, że jest to nie prawda, ponieważ tancerze utrzymują się właśnie z tańca. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
AndOnlyMyDreams
AndOnlyMyDreams
  26 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: Czy waszym zdaniem taniec można traktować jako pasję życia,

można traktować jako pasję,a można traktować jako hobby-zależy od człowieka i jego zainteresowań :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

kwestia podejścia osoby do tańca
- jedni tańczą bo lubią
- drudzy tańczą bo to kochają robić i wiążą z tym swoje życie i przyszłość
...Ignorance is bliss...
Needy007
Needy007
  27 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


z tańca da się wyżyć, może to być praca, ale najczęściej jest to krótka kariera, raczej tylko jak ktoś jest młody, dlatego częściej jest to traktowane jako hobby...
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  27 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Że to moda wykreowana przez tandetne programy typu Taniec z Gwiazdami i chałowate filmy takie jak Step Up. Za parę lat przejdzie i zostaną tylko ci którzy mają prawdziwą pasje a nie ci którzy chcą być fajni.
Suzi
Suzi
  27 kwietnia 2009
mozna traktowac nawet jako zycie.
Yuui
Yuui
  28 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: tancerze utrzymują się właśnie z tańca

mmm serio?!

nononoshe
nononoshe: Czy waszym zdaniem taniec można traktować jako pasję życia, czy tylko jako hobby?

/odp;
Suzi
Suzi: mozna traktowac nawet jako zycie.

o tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Że to moda wykreowana przez tandetne programy typu Taniec z Gwiazdami i chałowate filmy takie jak Step Up. Za parę lat przejdzie i zostaną tylko ci którzy mają prawdziwą pasje a nie ci którzy chcą być fajni.

tez prawda w sumie
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 kwietnia 2009
moje zdanie na ten temat jest takie ze nie zbyt szanuje takich ludzi bo teraz jest wielkie BUM na taniec a tak na prawde jest malo profesjonalnych prawdziwych TANCERZY i to sa ludzie ktorych szanuje
a wkurza mnie gdy ktos nazywa sie tancerzem a tancy tylko jeden styl np hip hop smiac mi sie chce
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  28 kwietnia 2009
nononoshe
nononoshe: można traktować jako pasję życia, czy tylko jako hobby

w moim przypadku nie.
Z racji tego ze nie lubię nie umiem nie tańczę i nie zamierzam.

nononoshe
nononoshe: Z tańca nie da się wyżyć

z wszystkiego sie da wyżyć. Trzeba tylko znaleźć kogoś kto za to zapłaci.
nononoshe
nononoshe
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos nazywa sie tancerzem a tancy tylko jeden styl np hip hop smiac mi sie chce


Dokładnie tak. Tancerz musi być uniwersalny. Musi odnajdywać się zarówno w klasyce jak i hip-hopi czy jakiś pochodnych od tego stylu tańców i często kiedy słyszę coś typy"tańczę drugi miesiąc" to zaczynam się śmiać, bo zawsze takie osoby z miejsca wybierają się do YCD
xXxJaShInxXx
xXxJaShInxXx
  2 maja 2009
nononoshe
nononoshe: tos nazywa sie tancerzem a tancy tylko jeden styl np hip hop smiac mi sie chce


Czyli Niby kim jest, skoro nie tancerzem Hip Hopowym ?

Kosmitą? czy akrobatą?

Jest Tancerzem, który tańczy jeden styl, swój ulubiony, to proste i logiczne, wystarczy poruszyć mózgiem, to nie boli
nononoshe
nononoshe
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nononoshe:tos nazywa sie tancerzem a tancy tylko jeden styl np hip hop smiac mi sie chceCzyli Niby kim jest, skoro nie tancerzem Hip Hopowym ? Kosmitą? czy akrobatą? Jest Tancerzem, który tańczy jeden styl, swój ulubiony, to proste i logiczne, wystarczy poruszyć mózgiem, to nie boli


Tancerz to osoba, która tańczy wszystkie style czyli na chłopski rozum jest uniwersalna, ale ma specjalizacje w jednym kierunku tańca głąbie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.