pantera666
pantera666
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Pewna osoba poleciła mi ten film.
Warto obejrzeć?
Jeśli widzieliście, jak wrażenia?

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Warto obejrzeć?

To nie film, dla nastolatków. Reżyser ma specyficzny dar do budowania fabuły obyczajowej. Uczynił to doskonale.

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto obejrzeć?

To zależy. Film trwa prawie trzy godziny. Dla miłośników komedii, filmów akcji czy sensacji zdecydowanie nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli widzieliście, jak wrażenia?

Niezłe, ale spodziewałem się jeszcze więcej. Film bardzo dobrze wykonany, ale nie sądzę abym długo go rozpamiętywał. Do moich faworytów go nie zaliczę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie nie trudno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: na gg sie przekonalem :P

Człowieku, dawno nie widziałem głupszych i krótszych postów. Nie dość, że posty nie na temat, to jeszcze napisane w jednym zdaniu. Masz przyjemność z nabijania? :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to się zmieniło jak tylko zobaczyłem "Zapaśnika" :)

O nie ! Zdecydowanie przereklamowany film. Słusznie nie dostał żadnego Oscara. Poza świetnym zakończeniem i dobrą kreacją Rourke'a film przeciętny. A jeżeli chodzi o Oscar za obraz, zgadzam się.

Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam, jest to jeden z nielicznych filmów, przy którym płakałam.

Ja nie widziałem w niczego wzruszającego.. Faktycznie mogła poruszyć scena, kiedy Blanchet trzymała małego Buttona na ręku, jednak bez przesady.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym za długi, za dużo wątków (np romans w Rosji - nudne) i dosyć banalne wprowadzenie do fabuły - poprzez czytanie pamiętnika (moje pierwsze skojarzenie to początkami disnejowskich produkcji rodzinnych).

Jak inaczej zapoczątkowałabyś fabułę? Moim zdaniem była niebanalna i bardzo rozbudowana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze wole Benjamina B. od slumdoga

Trudno porównywać oba filmy, bo są inne. Slumdog, moim zdaniem zasłużył na więcej oscarów niż Button, jednak rzeczywiście jest przesadzony.

Planuję w najbliższej przyszłości obejrzeć Lektora i Obywatela Milka.
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie widziałem w niczego wzruszającego.. Faktycznie mogła poruszyć scena, kiedy Blanchet trzymała małego Buttona na ręku, jednak bez przesady.

każdy widzi w nim co innego;-)
mnie bardzo poruszyła scena, gdy Benjamin, jako starzec, miał ścinane włosy.
padły tam zdania:
"- Byłoby mi Cię żal. Wszyscy bliscy Tobie ludzi odeszliby przed Tobą.
(...) musimy stracić tych, których kochamy"
a także moment z wypadkiem Daisy, "gdyby chociaż jedno zdarzenie potoczyło się inaczej..." Ja podeszłam do tego filmu bardzo osobiście, dlatego mną tak wstrząsnął.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Warto obejrzeć? Jeśli widzieliście, jak wrażenia?

warto mi się podobał:]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Yuui
Yuui
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewna osoba poleciła mi ten film. Warto obejrzeć? Jeśli widzieliście, jak wrażenia?

Warto jak się lubi tego typu filmy ^^

Bardzo mi się spodobało, mimo, że do głównych aktorów nie jestem przekonana.
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 kwietnia 2009
warto
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno porównywać oba filmy, bo są inne. Slumdog, moim zdaniem zasłużył na więcej oscarów niż Button, jednak rzeczywiście jest przesadzony.

Fakt filmy z 2 róznych półek i je porównuje tylko dlatego że Benjamin został moim zdaniem pokrzywdzony przez akademie:)

FoLLowMe666
FoLLowMe666: warto

No i tyle off topic
EraGangstera
EraGangstera
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla tego

Dlatego piszemy razem, więc ja Cię poprawię.
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla tego


Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego


Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego piszemy razem, więc ja Cię poprawię.

sam się poprawiłem:D ale dzięki za troskę:P
odwieczna
odwieczna
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A moim zdaniem nie doceniony. Szczerze wole Benjamina B. od slumdoga czy innych produkcji z zeszłego roku i moim zdaniem troszkę poszkodowany był przez to że akademia chciała pokazać swoją nieprzewidywalnosc dając tyle oscarów filmowi z Boolywod


Oskary, Oskarami, ale dostał dużo innych nagród. ;)
Mam mieszane uczucia co do tego filmu.. "Wielka, epicka opowieść" trochę się Fincherowi rozmyła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak inaczej zapoczątkowałabyś fabułę? Moim zdaniem była niebanalna i bardzo rozbudowana.


Piękna wydmuszka. :ziober2:
A moim za bardzo rozbudowana.
Za dużo chcieli pokazać, za bardzo starali się udziwnić historię (jakby mało było tego,że główny bohater był dość specyficzny). Film nie jest zły, ale moim zdaniem zmarnowano potencjał jaki niosła ze sobą ta historia.
W tym wypadku lepszy Fitzgerald niż Fincher. ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.