pawelek19911126
pawelek19911126
  21 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Cześć poszukuję piosenki z filmu tak jak w temacie;p Jak Taylor zabiera Sydney na randkę i podjeżdżają pod kościół. Potrzebuję tytułu tej piosenki. Jeśli ktoś wie to był bym wdzięczny;) Jak ktoś nie oglądał tego filmu to proszę napisać na priv dam wam linka. No a film jest bardzo dobry;)

pawelek19911126
pawelek19911126
  21 kwietnia 2009

Znalazłem tytuł tej piosenki;p Poradziłem sobie. Ale jeśli ktoś chce film to zapraszam pisać na priv dam linki. jak ktoś chce jeszcze jakieś inne filmy to piszcie może akurat będe miał;)

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  21 kwietnia 2009
ogladalam film;D bardzo fajny;] ale niestety nie znam piosenki
pauline321
pauline321
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No a film jest bardzo dobry;)


To fakt ;)

Któraś z tych ;d Poszukaj sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsza piosenka to Jesse McCartney - Beautiful Soul a tu masz cały soundtrack New Day's Dawning - Saturn Missiles Warning - Lil' Wendy\Fortress - Pinback The UCF Fight Song - UCF Marching Knights Shake Your Hips - DV Rocks The People Have Spoken - Transport Also Sprach Zarathustra - Richard Strauss(Slovak Philharmonic Orchestra) Nasty Funky Crazy - Becca Styles Revolution - The Veronicas Pumping Iron - Zach Danzinger Beautiful Soul - Jesse McCartney Stolen - Dashboard Confessional Breakin' Dishes - Rihanna/Oh Boy - Boomish I Need A Girl (Spark Mix) - Rudy Sandapa Stand Up - Melee Splash - Juilan Beeston /Party Over Here - Lordikim Allah One Poisoned Apple - Joseph Katsaros Good Day - The Click Five I'm Not Worried - The Drop Beautiful Surprise - Kyle Paas Lullaby - Johannes Brahms Just Getting Started - Sabrina Bryan Pump The Fist - K Militant What You're Feeling Is Love - Stl (feat. Yolanda) Stir It Up - Achaia Dixon/Back On Track - Graham Preskett Deep - Daniel J. Nielsen/Otea Drum Dance - David Fanshawe When I See You Smile - Gabriel Mann (Bad English)
pauline321
pauline321
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłem tytuł tej piosenki;p Poradziłem sobie. Ale jeśli ktoś chce film to zapraszam pisać na priv dam linki. jak ktoś chce jeszcze jakieś inne filmy to piszcie może akurat będe miał;)


Chyba nie zauważyłam...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłem tytuł tej piosenki;p Poradziłem sobie.

więc pozostało mi tylko jedno..... :bye:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.