aaPaulinka
aaPaulinka
  19 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Tak w ramach wprowadzenia artykuł:
http://www.tvn24.pl/-1,1596259,0,1,modlitwa-w-dzwiekach-techno,wiadomosc.html

1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]
2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>


Nie wiem jak wy uważacie, ale wg. mnie taka impreza to przegięcie. Albo jest modlitwa albo jest zabawa ;]

Kamaa08
Kamaa08
  19 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]

nie. skoro komus sie to podoba to nie widze w tym nic złego.

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

oczywiście że tak.

aaPaulinka
aaPaulinka: Nie wiem jak wy uważacie, ale wg. mnie taka impreza to przegięcie. Albo jest modlitwa albo jest zabawa ;]

a co, uwazasz, ze modlitwa to tylko umartwianie się? dobra zabawa to nic złego...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]

niedaleko mnie jest dyskoteka w kościele i raz trafiło mi byc na urodzinach zorganizowanych w kościele przez puste -nastki

ogólnie uważam że jest to juz przegięcie i paranoja
sa miejsca które wymagają odpowiedniego zachowania i kultury , no ale w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

nie pije - bawie się - można
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra zabawa to nic złego...

o ile jest kulturalna
ale gdy nastolatki się upiją do nieprzytomnego , naćpają się i będą się kvrvić na ołtarzu to jest już lekka przesada

podoba mi się mszę gdzie spiewany jest gospel , ludzie tańczą itd. , ale wszystko ma swoje granice
...Ignorance is bliss...
folkemon
folkemon
  19 kwietnia 2009

faktycznie, chrześcijańska impreza, bez alkoholu, w osobnej sali miejsce do modlitwy, ludzie się dobrze bawią i mówią, że podoba im się, bo jest bezpiecznie i kulturalnie - TO JEST SKANDAL!!!!

oddzielmy wiarę od zabawy!!! W niedzielę na mszę i do komunii, a w piątek na balety!!! Pić, ćpać, ruchać!!! Albo modlitwa, albo zabawa!!!

666kamilka666
666kamilka666
  19 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]

nie wiem czy przesada, ale na pewno nie jest to trafiony pomysł.

Modlić się i spowiadać powinniśmy w spokoju, skupieni. Przygotować się do tego. A nie, tańczyć i po chwili "załować" za grzechy.

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

To na pewno.
Hellbournee
Hellbournee
  19 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>


oczywiscie ze tak :>
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  20 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]

Świętokradztwo i upadek obyczajów. Debilizm, i kompletny brak poszanowania dla cudzych uczuc religijnych

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

Można ale po co??:mrgreen::piwo:post się skończył
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  20 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

Przy dobrej muzyce i w dobry towarzystwie oczywiście, ale to raczej nie często zdarza się w Polsce.
aaPaulinka
aaPaulinka: Nie wiem jak wy uważacie, ale wg. mnie taka impreza to przegięcie. Albo jest modlitwa albo jest zabawa ;]

Jestem ciekaw jaka tam muzyka leciała, bo chyba nie hiciorki typu Sextasy, może kolędy?
Konto usunięte
Konto usunięte:

Folk, zmieniłeś się? :woot:
aaPaulinka
aaPaulinka
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ciekaw jaka tam muzyka leciała, bo chyba nie hiciorki typu Sextasy, może kolędy?

jak widać na filmiku to właśnie coś w tym stylu i jakieś inne eskowe hity ;)
Needy007
Needy007
  20 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]


jak im to nie przeszkadza w prowadzeniu mszy, to nie...

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>


jest, ale ciężko o taką
4everI
4everI
  20 kwietnia 2009

eyy to chore dla mnie modlitwa mi sie kojarzy z wyciszeniem, zadumaniem..
wiec jakos sobie tego nie wyobrazam xP

a co to drugiego to jet mozliwa oczywiscie, ale jakos trudno to przychodzi x)

TE1
TE1
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Folk, zmieniłeś się?

Już dawno temu.

aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;]

Przesada. Wg. mnie od modlenia się jest kościół i domowe zacisze, a nie tego typu miejsca publiczne.

aaPaulinka
aaPaulinka: 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

Pewnie, ale rzadko kiedy na taką można natrafić, zwłaszcza w Polsce.
Kamaa08
Kamaa08
  20 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: o ile jest kulturalna ale gdy nastolatki się upiją do nieprzytomnego , naćpają się i będą się kvrvić na ołtarzu to jest już lekka przesada

oczywiście, że przesada :tak: sam pomysł tego księdza może i nie jest zły, ale z wykonaniem to pewnie jest ciężko.

RexMundi
RexMundi: podoba mi się mszę gdzie spiewany jest gospel , ludzie tańczą itd. , ale wszystko ma swoje granice

tez mi się to podoba, gdyby u nas to było popularne, do kościoła chodziło by się z ochotą a nie jak to czasem bywa- z przymusu.
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  20 kwietnia 2009
aaPaulinka
aaPaulinka: 1. Czy nie uważacie że to przesada organizować imprezę gdzie na jednej sali ludzie tańczą i się bawią, a 10 metrów dalej na tej samej sali można się spowiadać i modlić? ;] 2. Czy dobra zabawa jest możliwa bez alkoholu? :>

1. w holandi to panuje ;] dla mnie glupota! i tego nie akceptuje!
2. mozliwa ;D ....chyba!:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.