DeadAndGonee
DeadAndGonee
  19 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Jaki styl tańca według was jest teraz najpopularniejszy ? ;>
Ja uważam, że hip-hop,dancehall oraz C-Walk ;)

Hellbournee
Hellbournee
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żebyś wiedział


no właśnie :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki styl tańca według was jest teraz najpopularniejszy ? ;>

Niestety Hip-Hop.

Konto usunięte
Konto usunięte: dancehall oraz C-Walk ;)

W Polsce o tym nie tak dawno nie słyszano :and: . Chyba źle ukierunkowałeś pytanie.. Powinno brzmieć jaki jest twój ulubiony styl tańca.
Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie Jazz, Krumping i Underground.

Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie ze brekdens .

Wybaczcie mi. Ale jak dla mnie Break Dance, to nie taniec. Zresztą nie widzę w tym żadnej sztuki i większego przesłania. W zasadzie to taniec dla ślepców i białasów którzy zgrywają czarnych..
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  21 kwietnia 2009
http://www.fotka.pl/forum/list.php?f=21
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.fotka.pl/forum/list.php?f=21


Nie rozumiem aluzji.
Czy nie uważasz, że taniec to sztuka? Sztuka jest zatem częścią kultury. Dlatego uważam, że nie ma większego błędu dyskutowanie o tańcu w tym pod forum.
Temat absolutnie nie powinien być zamykany.
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem aluzji. Czy nie uważasz, że taniec to sztuka? Sztuka jest zatem częścią kultury. Dlatego uważam, że nie ma większego błędu dyskutowanie o tańcu w tym pod forum. Temat absolutnie nie powinien być zamykany.

lol faktycznie źle przeczytałem temat.
I robienie pompek na rekach nigdy nie nazwę tańcem.
Suzanne
Posty: 30 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Suzanne
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: DeadAndGonee: Pogo ;d Taniec dla wyjątkowych osób ;pp I dla szalonych gimnazjalistek głupiejących na koncertach chałowatych zespolików typu Farben Lehre czy HappySad.


Fakt. Mi osobiście pogo trochę czasu temu zwyczajnie zbrzydło. Lepiej ze znajomymi posiedzieć :) .

Może w tym momencie będę trochę staroświecka ale taniec towarzyski. Często na kursach jest ponad setka osób. Sama kiedyś tańczyłam. To chyba dzięki tym tanecznym programom jednak teraz ustępuje sporo hip hopowi.

Podchodząc stąpasz gołą stopą po szkle.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.