LirycznieRapowa
LirycznieRapowa
  10 kwietnia 2009 (pierwszy post)
!!!... zastanawiałam się ostatnio czemu faceci nie znoszą dziewczyn wyznajacych kulture HH :/ ...!!!

może pomożecie mi się określić.. bo sory ale nie kminie tego :/
Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: !!!... zastanawiałam się ostatnio czemu faceci nie znoszą dziewczyn wyznajacych kulture HH :/ ...!!! może pomożecie mi się określić.. bo sory ale nie kminie tego :/


Dla mnie zabojczo smieszne jest jak dziewczyna wyskakuje z tekstem "eloo ziom" albo cos w tym stylu..nie wyobrazam sobie kobiety w spodniach z kroczem przy kolanach..;|

Fajnie sie patrzy jak dziewczyny tancza hh itp..ale jakby Mi wyskoczyla dziewczyna z tekstem "elo Kotku" albo "elo Ziom" to bym ją wysmial :D
najzajebistsza
najzajebistsza
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: !!!... zastanawiałam się ostatnio czemu faceci nie znoszą dziewczyn wyznajacych kulture HH :/ ...!!!

Dlaczego tak uważasz?.
Chodzi Ci o to, że nie przepadają za tym, jak się ubierasz? Jak mówisz?

Rób tak, żebyś sama się czuła dobrze - nie ze względu na ludzi. Dostosowywanie się nie jest fajne.

W sumie każde zachowanie odbiegające od typowego budzi kontrowersje, to tylko kwestia radzenia sobie z tym. Zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię doceni. ;-)

Ja na ten przykład sporo bluzgam. I szczerze powiedziawszy mam w nosie, czy komuś się to podoba, czy nie..
Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na ten przykład sporo bluzgam. I szczerze powiedziawszy mam w nosie, czy komuś się to podoba, czy nie..


bluzgi z ust kobiet znosze bez problemu..ale jakby Mi dziewczyna powiedziala Elo Ziom to :lol:..
najzajebistsza
najzajebistsza
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzgi z ust kobiet znosze bez problemu..ale jakby Mi dziewczyna powiedziala Elo Ziom to ..

To?:ziober2:
Wyobraź sobie teraz, że miałam w licealnej klasie dziewczynę. Gatunek typowego kujona, dla którego podręczniki szkolne są całym życiem.
I ona, w zasadzie nie wiem w jakim celu, zawsze kiedy przychodziła rano, rzucała tekstem, "elo ziomy" właśnie.
Do tego chodziła w za dużych ubraniach dzielonych z matką, więc sobie wyobraź, jak to do niej pasowało. :d
Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To? Wyobraź sobie teraz, że miałam w licealnej klasie dziewczynę. Gatunek typowego kujona, dla którego podręczniki szkolne są całym życiem. I ona, w zasadzie nie wiem w jakim celu, zawsze kiedy przychodziła rano, rzucała tekstem, "elo ziomy" właśnie. Do tego chodziła w za dużych ubraniach dzielonych z matką, więc sobie wyobraź, jak to do niej pasowało. :d


jak do Świni kaganiec?:d
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu faceci nie znoszą dziewczyn wyznajacych kulture HH :/ .

uogólnienie

nie przeszkadza mi ogólnie żadna kultura i dziewczyna w niej jednak wszystko ma swoje granicę wystarczy coś w stylu
"yoł, yoł ziomki poziomki" - i pozamiatane :zonk:

po za tym nie każdemu musi się coś podobać

===============

a jak Ty rozumiesz kulturę "HH" ( samo pisanie skrótami już irytuje)
jak ją wyznajesz ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na ten przykład sporo bluzgam.

nie ładnie :ninja:
...Ignorance is bliss...
najzajebistsza
najzajebistsza
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak do Świni kaganiec?:d

Zapewne, aczkolwiek nie widziałam świni w kagańcu. :ziober2:

RexMundi
RexMundi: nie ładnie

Być może :ninja:
shamaramorgan
shamaramorgan
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzgi z ust kobiet znosze bez problemu..ale jakby Mi dziewczyna powiedziala Elo Ziom to ..

eloł ziom :D

Konto usunięte
Konto usunięte: !!!... zastanawiałam się ostatnio czemu faceci nie znoszą dziewczyn wyznajacych kulture HH :/ ...!!!

mężczyźni wolą kobiece dziewczyny :)
cietdi
cietdi
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może pomożecie mi się określić.. bo sory ale nie kminie tego :/

nie wiem.
LirycznieRapowa
LirycznieRapowa
  10 kwietnia 2009

Sory za skrót.. po prostu z przyzwyczajenia tak napisalam...

[quote=Hellbournee][Dla mnie zabojczo smieszne jest jak dziewczyna wyskakuje z tekstem "eloo ziom" albo cos w tym stylu]
:smierc:eyy To ty jednak nie odróżniasz pojęć "eloo ziom" to może wyskoczyć pokemonik... my wyrażamy się normlanie typu cześć .. nie róóbcie z nas śmiechowiska .. :mrgreen:

[quote=Hellbournee][bluzgi z ust kobiet znosze bez problemu]

taaa pobluzgajcie sobie bo za mało szpanujecie:/ .. Kur co do chu.. i tym podobne jasneee coś jeszcze?:/
to ze "Wyznajemy kulture hip hop" nie oznacza ze Klniemy :/ ech.. :krzeslo:

LirycznieRapowa
LirycznieRapowa
  10 kwietnia 2009

wybaczcie jeżeli ta wypowiedz nie wyglada jak powinna ... nie zkminiłam jeszcze tego forum ... :/:zonk::zonk:

Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne, aczkolwiek nie widziałam świni w kagańcu.


ja też nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: eloł ziom :D


Basia =D

Konto usunięte
Konto usunięte: LirycznieRapowa


naucz sie cytowac :D
najzajebistsza
najzajebistsza
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa pobluzgajcie sobie bo za mało szpanujecie:/ .. Kur co do chu.. i tym podobne jasneee coś jeszcze?:/ to ze "Wyznajemy kulture hip hop" nie oznacza ze Klniemy :/ ech..

Ależ, czy ktokolwiek tu Cię o to oskarża?
Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ, czy ktokolwiek tu Cię o to oskarża?


no własnie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.