RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Witam



tak więc rozpoczęła się czwarta edycja You Can Dance - Po prostu tańcz

finał składa sie z 16 uczestników

wczoraj 8 Kwiecień Środa 21.30 można było obejrzeć pierwszy odcinek tego Show

z programem pożegnali sie :


Mieszko Wiśniewski lat 19


Basia Zielińska lat 24

Jeśli chodzi o mnie to jestem STRASZNIE załamany faktem że odpadła Basia , i to na samym początku
Była zdecydowanie faworytka Jury i trochę moją :ninja:

Pytania
- Oglądasz You Can Dance
- Czy podzielasz decyzję widzów co do osób które w tym odcinku odpadły ?
- Czy według was sposób oddawania głosów w polskiej edycji jest lepszy niż ma to miejsce w wersji amerykańskiej ?
( dla jasności -
Polska wersja - jury wybiera najsłabsze 3 pary - 6 solowych tańców - widzowie głosują kto zostaję
Amerykańska wersja - widzowie głosują na pary - 3 z najmniejszą ilością głosów są zagrożone - 6 solowych tańców - jury decyduję kto odpada )

- Po tym odcinku masz swojego faworyta ?

Pozdrawiam
:mrgreen:

P.S.
odpowiedź typu - "nie oglądam gówna" nagradzana banem
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie moze byc 1 do wszystkiego?:> i po prostu tu kontynuowac?..chociaz lepiej nowy

wiesz..mógłby być..ale jak widzisz w temacie.. odpadły takie itakie..więc za kilka godzin to już nieaktualne

co prawda teraz można założyć jeden ogólny już

chociaż ..

w sumie uważam że lepiej jedne na tydzień .. przynajmniej było by omawiane to co było w ostanim odcinku
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale oglądałam poprzednie edycje.

u sołtysa przez okno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: kto dzis odpadnie?

trzeba ocenić taniec :)
Moim zdaniem słabo radzi sobie Jurij (chociaż bardzo go lubię) i Ania.
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto dzis odpadnie?

Maks Hac ewentualnie Piotr Jeznach i Klaudia Koruba. Paradoksalnie w poprzednim odcinku odpadali tancerze, którzy zatańczyli najlepsze solówki co świadczy o oku widza.
Mam nadzieję, że z kobiet uchowa się Anna Szymoniak. Tańczy pięknie, jest skromna i ładna. Zresztą jest w tym momencie najlepsza z kobiet, wcześniej lepsza była.. Basia
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co świadczy o oku widza.

może niekoniecznie o oku widza, ale o tym jak dopingowali tancerzy znajomi....

Przeciez większość smsów na nich wysyła rodzina i przyjaciele :)
Hellbournee
Hellbournee
  22 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: wiesz..mógłby być..ale jak widzisz w temacie.. odpadły takie itakie..więc za kilka godzin to już nieaktualne co prawda teraz można założyć jeden ogólny już chociaż .. w sumie uważam że lepiej jedne na tydzień .. przynajmniej było by omawiane to co było w ostanim odcinku


to zrob tak :D

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba ocenić taniec :) Moim zdaniem słabo radzi sobie Jurij (chociaż bardzo go lubię) i Ania.


no Ania powinna :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Maks Hac ewentualnie Piotr Jeznach i Klaudia Koruba. Paradoksalnie w poprzednim odcinku odpadali tancerze, którzy zatańczyli najlepsze solówki co świadczy o oku widza. Mam nadzieję, że z kobiet uchowa się Anna Szymoniak. Tańczy pięknie, jest skromna i ładna. Zresztą jest w tym momencie najlepsza z kobiet, wcześniej lepsza była.. Basia


Basia byla lepsza ;) fakt i widzieliscie Apel Piróga i Augustina? o rozwazne glosowanie?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2009

za 10 min nowy temat

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.