blondyneczka100000
blondyneczka100000
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)

czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stała odpowiedź ludzi, którzy mają za wysokie mniemanie o sobie.


za wysokie mniemanie ?? .. lol ... cale szczescie ze nie jestem hipokryta jak ty:

Konto usunięte
Konto usunięte: Paattrriicckk: dzieci z dworca zoo bo Ty pewnie oglądasz American Pie intelektualisto.
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za wysokie mniemanie ?? .. lol ... cale szczescie ze nie jestem hipokryta jak ty:


Nie wydaje mi się żeby to był objaw hipokryzji, tylko prawda. Bo Dzieci z dworca zoo na pewno maja większą wartość niż american pie. I przestań się wywyższać, żeby pokazać jaki to jesteś ode mnie mądrzejszy życiowo.
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje mi się żeby to był objaw hipokryzji, tylko prawda. Bo Dzieci z dworca zoo na pewno maja większą wartość niż american pie. I przestań się wywyższać, żeby pokazać jaki to jesteś ode mnie mądrzejszy życiowo.


jak narazie to ty probujesz na sile zrobic z baardzo sredniej ksiazki i jeszcze gorszej ekranizacji cos ambitnego ... dodatkowo mieszasz ze soba 2 gatunki filmow ktore maja ze soba tyle wspolnego co woda i ogien ...
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak narazie to ty probujesz na sile zrobic z baardzo sredniej ksiazki i jeszcze gorszej ekranizacji cos ambitnego ... dodatkowo mieszasz ze soba 2 gatunki filmow ktore maja ze soba tyle wspolnego co woda i ogien ...


To, że to jest MOJE zdanie, że jedna jest lepsza od drugiej. Nie mieszam, niektóre filmy są tak żałosne. że wewnątrz gatunku porównać z innymi się ich nie da.
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mieszam, niektóre filmy są tak żałosne. że wewnątrz gatunku porównać z innymi się ich nie da.


no to dlaczego ten zalosny film porownalas z American Pie zamiast z np. Blow albo Fear and Loathing in Las Vegas ?? ;]
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to dlaczego ten zalosny film porownalas z American Pie zamiast z np. Blow albo Fear and Loathing in Las Vegas ?? ;]


Bo tych filmów nie oglądałam. A raczej chciałam ten film porównać ze znacznie gorszym. Bo dla mnie gorszy jest film niesmaczny i seksistowski, niż film o narkotykach, czy kiepsko zrobiony czy lepiej. Ale spoko, przyzwyczaiłam się, że ludzie "mądrzejsi" wciskają mi swoje zdanie, myśląc, że w końcu przyzna im rację.
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009

*przyznam

:]

moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo tych filmów nie oglądałam.


no to sie nie dziwie ze dzieci z zoo sa w twoim mniemaniu jaks super produkcja :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo dla mnie gorszy jest film niesmaczny i seksistowski, niż film o narkotykach, czy kiepsko zrobiony czy lepiej.


jezeli nie potrafisz sie zdystansowac do kina to przestan ogladac filmy .. wyjdzie na zdrowie

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale spoko, przyzwyczaiłam się, że ludzie "mądrzejsi" wciskają mi swoje zdanie, myśląc, że w końcu przyzna im rację.


chyba sobie jaja robisz ... pokolenie "turbo"(gimbusy) jest zbyt aroganckie zeby posluchac kogos kto ma w danej sprawie szerszy poglad i wiecej informacji ... zreszta masz 14 lat .. niczego wiecej sie po tobie nie spodziewalem .. jeszcze nie wiesz co to znaczy "zycie" ...
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to sie nie dziwie ze dzieci z zoo sa w twoim mniemaniu jaks super produkcja


No wybacz, że mam inny gust niż Ty :)
każdy ogląda takie filmy, które im się podobają.

Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta masz 14 lat


A to Ci nowość :) Aleś mnie odmłodził.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze nie wiesz co to znaczy "zycie" ...


no tak :lol:
Dokładnie o tym mówiłam.luzie nauczeni doświadczeniem wywyższają się nad tymi, którzy życia nie poznali. No proszę Cię :)
sylwiszon
sylwiszon
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawde :D ... ile lat w zyciu cpalas ?? ... co cpalas ?? ... nic ?? zapewne tak ...

tak, owszem.. na razie wystarczaja mi uzwyki.
zgodze sie jednak z Toba, ze wiekszosc spoleczenstwa ma zaklamane poglady na rozne tematy.. najczesciej ulegaja stereotypom.
a skad wiesz, ze nie widzieli takich sytuacji? zreszta nie musze widziec, by to napisac. w tym przypadku wystarczyla relacja tej kobiety. moze i faktycznie bylo to troche podkoloryzowane (nie bd sie spierac, bo nie wnikam gleboko), jednak ksiazke czyta sie szybko i jest napisana latwym jezykiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak juz cos chcesz z podobnej tematyki to szukaj "LSD moje trudne dziecko" A.Hoffmanna ...

a dziekuje. tego jeszcze nie czytalam.. z checia siegne po nia.

wiadomo jest, ze ksiazki i rozne kampanie nie uchronia nas przed siegnieciem nikotyny czy dragow.. to wszystko zalezy od nas samych.
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wybacz, że mam inny gust niż Ty :) każdy ogląda takie filmy, które im się podobają.


widzialem w temacie "Moja kultura" ... i tylko potwierdzasz ze nie masz pojecia o tego typu filmach i bazujesz na tym co rezyserowi udalo sie wepchnac do glow szarych mas .. niestety osoby majace stycznosc z tym co sie dzieje w filmie nie dadza sie omamic ...

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak Dokładnie o tym mówiłam.luzie nauczeni doświadczeniem wywyższają się nad tymi, którzy życia nie poznali. No proszę Cię :)


zrob eksperyment ... wydrukuj ten temat i przeczytaj znowu za 6 lat ... tez bylem w twoim wieku ... tez wypisywalem i mowilem takie dyrdymaly .. tez mialem w glebokim powazaniu zdanie osob ktore mialy wieksza wiedze niz moja na dany temat ("moje jest mojsze niz twoje jest twojsze") ... tyle ze przed 17stka calkowicie sie sam naprostowalem ... przeciez sama udowadniasz ze nie masz zadnych podwalin do dyskutowania na temat narkomanii w spoleczenstwie ... ogladasz szmiry dla mas a najlepszych produkcji nie widzialas ... wez sie ogarnij ..

Konto usunięte
Konto usunięte: możic: zreszta masz 14 latA to Ci nowość :) Aleś mnie odmłodził.


no to ile ... 16 ... huh ... szalenstwo o_0
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo jest, ze ksiazki i rozne kampanie nie uchronia nas przed siegnieciem nikotyny czy dragow


ale przed czym ma nas bronic ?? ... przed poszerzaniem swojej swiadomosci ?? ... przed rokiem 1989 mozna bylo cpac co sie podobalo ... przyszla demokracja i plyndz ... ale przynajmniej byla depenalizacja ... nastepnie w 1998r. pojawil sie plan ONZ ktory mial na celu do 2008 roku zlikwidowac calkowicie narkotyki !! ... na poczatku roku spotkali sie aby podsumowac wyniki ... i co ?? ... spozycie narkotykow przeroslo wszelkie oczekiwania ... wydatki na walke z dilerami, uprawami itd liczy sie w PKB dosyc zamoznych panstw ... w naszym kraju ludzie ida do wiezienia za 0,1g konopii ... skazuja ponad 70 letnia babcie za uprawe rosliny ktora w czasach jej dziecinstwa rosla dookola i tlumaczy ze daje je krowa bo sa po tym spokojniejsze ... ale to nic nie daje ... jest uznana za dilerke !! ... policja chcac sobie polepszyc statystyki i dostac wieksza premie wylapuja uzytkownikow zamiast sprzedawcow ... w 2007 albo 2008 roku naukowcy wysuneli nawet hipoteze ze psylocybina zawarta w niektorych grzybach przyczynila sie setki tysiecy lat temu do uksztaltowania swiadomosci ludzi ...

moge tak pisac jeszcze przez kilka stron ...
pauline321
pauline321
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ile ... 16 ... huh ... szalenstwo o_0


No tak, w porównaniu z twoim wiekiem 2 lata to prawie jak dzień ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: widzialem w temacie "Moja kultura" ... i tylko potwierdzasz ze nie masz pojecia o tego typu filmach i bazujesz na tym co rezyserowi udalo sie wepchnac do glow szarych mas .. niestety osoby majace stycznosc z tym co sie dzieje w filmie nie dadza sie omamic ...


Wiesz co proszę Cie skoncz, bo to co oglądam to moja sprawa i na pewo gustu nie zmienie ze względu na Twoją "ostra krytyke"
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w naszym kraju ludzie ida do wiezienia za 0,1g konopii


przed rzadami pis bylo to 0.5-2 lat ... dzieki kaczkom i ziobrze minimum jest 2 lata ... oczywiscie za utrzymanie takiej osoby placi podatnik ... taka osoba wychodzac z wiezienia ma praktycznie przekreslone zycie ... jezeli wiezienie go nie zepchnie na "ciemna droge" (przez ktora zapewne tam wroci) to i tak i tak praktycznie nie ma szans na znalezienie pracy bo ma nasr**ne w papierach ...

a jak ktos pije wode na umor to jest uznawany za chorego i wyslany na leczenie ... zgadnij kto placi za to leczenie ? ';]
moshic
moshic
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co proszę Cie skoncz, bo to co oglądam to moja sprawa i na pewo gustu nie zmienie ze względu na Twoją "ostra krytyke"


nie mowie o zmianie gustu ... nie chce zeby g**no bylo wynoszone na piedestal ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.