blondyneczka100000
blondyneczka100000
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)

czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

blondyneczka100000
blondyneczka100000
  3 kwietnia 2009

ale nudda;D

zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieci z dworca zoo

My, dzieci z dworca Zoo.
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke??

czytałam.
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno robi wrazenie

jak się ją czyta po raz pierwszy to tak, potem już nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jest juz film??

jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: warto czytac czy nie?

warto.
Yuui
Yuui
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

na pewno. podobno robi, jest. warto przeczytać każdą książkę.
moshic
moshic
  3 kwietnia 2009

i kolejny kindercpunski temat ;| ...

.. i nie warto czytac tej ksiazki ... ew. zeby sie posmiac

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

czytałam. wolę "Pamiętnik narkomanki". film jest od dawna.
sylwiszon
sylwiszon
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i kolejny kindercpunski temat ;| ...

jakby nie zauwazyc, to pol forum jest zasmiecone takimi tematami.. wszedzie offtop. bywa.

ja oczywiscie czytalam, i kazdemu ja polecam! Ksiazka wywarla na mnie duze wrazenie.. byc moze dlatego, ze rzecz dziala sie naprawde.
Film jak najbardziej jest, jednak nie mialam przyejmnosci go jeszcze ogladac (:
pozdrawiam
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

czytałam.
wciągająca, podobała mi się.
filmu nie oglądałam. ;>
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  4 kwietnia 2009
Yuui
Yuui: warto przeczytać każdą książkę.
Bym polemizował:) ale niech ci będzie
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?
Film oglądałem jeszcze za czasów gdy się smarkało w rękaw. Po książkę nie dawno sięgnąłem i może dla tego że film wywarł tak ogromne wrażenie na moim niegdysiejszym młodym umyśle się bardzo podobała. I przewijała się ta książka przez parę tematów
moshic
moshic
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ksiazka wywarla na mnie duze wrazenie.. byc moze dlatego, ze rzecz dziala sie naprawde.


naprawde :D ... ile lat w zyciu cpalas ?? ... co cpalas ?? ... nic ?? zapewne tak ...

zacznij sie bawic w uzywki i dragi ... wtedy ta ksiazka czy tam film beda komicznie smieszne ... a jak juz cos chcesz z podobnej tematyki to szukaj "LSD moje trudne dziecko" A.Hoffmanna ...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawde :D ... ile lat w zyciu cpalas ?? ... co cpalas ?? ... nic ?? zapewne tak ...
Zacznij ćpać aby zrozumieć książkę:tak:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke??

nie jest tak NOWA że jeszcze nie ma polskiego tłumaczenia :zonk:

btw.
czytałem gdy robiłaś jeszcze "psi psi" do nocnika

Konto usunięte
Konto usunięte: podobno robi wrazenie

kwestia gustu

Konto usunięte
Konto usunięte: a moze jest juz film?

nie może a na pewno

Konto usunięte
Konto usunięte: warto czytac czy nie

Warto czytać, ponieważ dzięki temu możemy uciec od codziennych problemów, wzbogacić słownictwo, poprawić ortografię itd.
...Ignorance is bliss...
moshic
moshic
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznij ćpać aby zrozumieć książkę


jak ktos powie ze alkohol jest zly to nie sprobujesz i bedziesz sie upieral ze to zlo ?? ... to samo z papierosami, kawa, slodyczami, telewizja, internetem ?? .. dorosniesz to zrozumiesz jak zaklamane sa poglady wiekszosci spoleczenstwa (szczegolnie w naszym ciemnogrodzie) na temat uzywek/narkotykow ... potrafia tylko pisac ksiazki ala powyzsza gdzie dzieciaki daja d... za dragi a w zyciu takiej sytuacji na oczy nie widzieli ... w ksiazce bylo duzo niespojnosci apropos narkotykow czyli autorzy czerpali info z populistycznych tekstow (a nie od uzytkownikow ... zapewne wysluchali ogolnikowej historii zycia jakiegos dzieciaka i ladnie podkoloryzowali zeby dobrze sie sprzedawalo) ... no i do tego jest to ksiazka napisana przez dziennikarzy ... geez ...
moh3rka
moh3rka
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytal juz ktos ta ksiazke?? podobno robi wrazenie, a moze jest juz film?? warto czytac czy nie?

Czytałam, z kilka razy.
Książka robi na pewno, a o filmie słyszałam, że nie oddaje tego klimatu. Musiałabym zobaczyć, żeby się dowiedzieć. ;)
Jasne, że warto.

A film nosi taką samą nazwę jak książka?
margotka
margotka
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Araton: Zacznij ćpać aby zrozumieć książkęjak ktos powie ze alkohol jest zly to nie sprobujesz i bedziesz sie upieral ze to zlo ?? ... to samo z papierosami, kawa, slodyczami, telewizja, internetem ?? .. dorosniesz to zrozumiesz jak zaklamane sa poglady wiekszosci spoleczenstwa (szczegolnie w naszym ciemnogrodzie) na temat uzywek/narkotykow ... potrafia tylko pisac ksiazki ala powyzsza gdzie dzieciaki daja d... za dragi a w zyciu takiej sytuacji na oczy nie widzieli ... w ksiazce bylo duzo niespojnosci apropos narkotykow czyli autorzy czerpali info z populistycznych tekstow (a nie od uzytkownikow ... zapewne wysluchali ogolnikowej historii zycia jakiegos dzieciaka i ladnie podkoloryzowali zeby dobrze sie sprzedawalo) ... no i do tego jest to ksiazka napisana przez dziennikarzy ... geez ...


uwielbiam twoją mądrość:P

ja bym dzieciom dała za lekture obowiązkową "Narkotyki" Witkacego... heh... zaczyna mnie nudzić wałkowanie tego samego tematu po stokroć...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.