kasika000
kasika000
  30 marca 2009 (pierwszy post)

Jest tu ktoś kto się zna na rysowaniu? Chciałabym aby ktoś był życzliwy i ocenił moje prace i napisał jakie błędy popełniłam.
Oto linki, mogą wyjść błąd wiec trzeba odświeżyć
1.
2.

3.
4.

Needy007
Needy007
  1 kwietnia 2009

ptaszek najlepszy

chciałabym tak rysować

razotka
razotka
  1 kwietnia 2009

ptak bardzo ładny.
a gdy po raz pierwsz spojrzałam na pierwszy rysunek to zobaczyłam, że między oczami ten lew ma naga kobiete siedzącą tyłem :D

kasika000
kasika000
  1 kwietnia 2009
Bijuu
Bijuu: Jest kilka niedociągnieć lecz ogółem nie jest źle . Stopy mewy są dziwne na pewno , poza tym nigdy nie lubiłem jak ktoś rozmazuje palcem ołówek , po to jest przecież cieniowanie . Rysunek 1. jest dobry .Reszta taka sobie

mewe rysowałam ze zdjecia taka noga wlasnie dziwna.;d
kasika000
kasika000
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ptak bardzo ładny. a gdy po raz pierwsz spojrzałam na pierwszy rysunek to zobaczyłam, że między oczami ten lew ma naga kobiete siedzącą tyłem :D

nie wiem gdzie nie mam az takiej wyobrazni
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  1 kwietnia 2009

Widać, że masz talent, są całkiem niezłe, ale jakby popracować nad nimi bardziej byłyby świetne. 1 najlepszy.

porcelajn
porcelajn
  2 kwietnia 2009

drugie jest świetny.

izkas1
izkas1
  2 kwietnia 2009

ja się nie znam na rysunku, ale 1 i 3 bardzo mi się podoba :)

Natalija233
Natalija233
  6 kwietnia 2009

piękne są;)

Bloondiee
Posty: 31 (po ~134 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Bloondiee
  7 kwietnia 2009

wow, slicznie rysujesz. Sama robie plastyke na GCSE, ale tak ladnie mi to nie wychodzi.
Masz talent :)

Przetrwać żyć nie żałować swoich czynów. Z przegranych pojedynków wyjść z honorem i twarzą. Ciężkie dni nauką one siłą cię darzą.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.