razotka
razotka
  26 marca 2009 (pierwszy post)
Każdy z nas oglądając telewizję dostrzega jakieś wady bądź też zalety danej stacji telewizyjnej.

Mnie najbardziej irytują długie jak papier toaletowy reklamy, które przerywają nam oglądanie jakiegoś filmu lubprogramu, są charakterystyczne dla Polsatu. Zalet póki co nie dostrzegam u żadnej ze znanych lub mniej znanych stacji telewizyjnych.
________________________________________________________________________________
Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2009
RexMundi
RexMundi: najbardziej denerwujące jest to że kończą się reklamy sa pokazywane zapowiedzi najblizszych programów ,filmów.. i..zamiast ciąg dalszy naszego programu jest kolejny blok reklamowy

pamiętam jak kiedyś przed każdą reklama puszczali tekst: "tylko jedna reklama" tak było przez kilkanaście minut... Niby miali rację. Blok informował o tylko jednej reklamie :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że to ironia..

nie ;d
EraGangstera
EraGangstera
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: charakterystyczne dla Polsatu

Cecha charakterystyczna wszystkich stacji komercyjnych. A że kryzys to reklam przybywa. ;P

Lubię comedy central tam reklam się nie odczuwa. O!
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  27 marca 2009

bueee telewizja jest do bani. jak chce obejrzec dobry film to juz sobie wole na dvd wlaczyc i sie nie matwic o reklamy, a ewentualna przerwe zrobic kiedy zechce. a tv to co najwyzej obejrze jak Polska gra ;] poza tym jednym przypadkiem szkoda mi na t oczasu. jeszce nie znalazlem takiego programu do ktorego mialbym ochote wrocic

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.


+ oprócz programów informacyjnych i naukowych typu Discowery praktycznie nie oglądam TV tylko czasem bajki albo jak złapie jakiś ciekawy program. Jakie plusy łatwo dostępne najświerzsze informacje ze świata, czasem jakiś dobry film,

- Reklamy, Komerccja niekiedy aż przeraża programy typu ViVa i chyba największy minus strasznie słabe seriale i tania rozrywka programy typu ju ken dens
:zakochany:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  27 marca 2009

Jeśli chodzi o stacje telewizyjne to oczywiście moje ulubione to te sportowe :lol2:

a tak poza tym to lubię AXN, bo jest tam wiele ciekawych seriali, Boomerang, bo kreskóweczki fajne i TVN24, bo można się dowiedzieć co słychać na świecie.

Jeśli chodzi o te najmniej lubiane stacje to na pewno MTV, szczególnie wszelkiego rodzaju ameryckie produkcje w tej stacji, które z upodobaniem ogląda moja siostra...
Telewizja publiczna też moim zdaniem nie ma nic ciekawego do pokazania, misji żadnej, a seriale nudne...

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  27 marca 2009

Ogólnie za dużo jest tych "Tańców z gwiazdami", "Jak oni spiewają" itp itd... to już przesada...

-
Na TVP dobre filmy są ale o późnych godzinach.
Na Polsacie i TVN jest za dużo reklam.
Na MTV jest za mało muzyki, tylko jakieś idiotyczne programy.. Kiedyś emitowano nawet koncerty na VIVIE czy innych programach muzycznych.. teraz tylko urywki.
Polsat News jest tak niedopracowany, wiadomo że nowa telewizja ale jest niedopracowana jak TVN24 na początku swojej działalności.
Polsat Play, szkoda że zaczyna się o 16 emisja ciekawych programów..

+
TVP brak reklam wciągu emisji programów.
TVN24 jedyny normalny program poświęcony informacjom.
HBO nowe filmy, ale częste powtórki niestety
BBC Knowledge - tam "leci" mój ulubiony program (Top Gear)
TVN Turbo, bardzo krótkie reklamy. I takie powinny być w innych telewizjach ;)

Największym minusem jest to, że trzeba płacić za odbiór najciekawszych programów :(

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
razotka
razotka
  27 marca 2009
uotr
uotr: TVN Turbo, bardzo krótkie reklamy. I takie powinny być w innych telewizjach ;)

z tym się w zupełności zgadzam
Konto usunięte
Konto usunięte: i TVNu :d

Czy ja wiem:woot:
Tam to mnie najbardziej te powtórki wszystkiego denerwują.
Na TVN Style tak samo, jeden program jest powtarzany trzy razy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to nie? Możesz iśc zrobić sobie kolację, umyć się, uprawiać szybki seks.

A film tak naprawdę trwa tylko 30 minut :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: TVP nie mają reklam

filmów też dobrych nie ma,
lubię jedynie w środy oglądać filmy z cyklu "okuchy życia".
RexMundi
RexMundi: ale fajny temat

i co jakoś sobie poradziłam :P
RexMundi
RexMundi: 0 durne programy ... Gwiazdy cos tam ... gdzie wystepuja głównie gwiazdy danej stacji

od niedawna mam kablówkę, więc jakoś tak się zawsze układa, że podczas trwania jednego z tych "szoł" oglądam coś innego :P
Konradziq
Konradziq: Polsat ma reklamy w miarę krótkie (?), ale częste; TVN za to rzadziej, ale po 15 min...

Jeśli Polsat ma krótkie reklamy.... ;> Już znam na pamięć jaki jest schemat, gdy na ekran wchodzi serial "pierwsza miłość". Najpier czołówka, później krótkie zrelacjonowanie poprzednich odcinków, nastepnie trzy sekundy bieżącego odcinku i dłuuuga reklama, zdecydowanie dłuższa niż poczatek filmu.
Bijuu
Bijuu
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy z nas oglądając telewizję dostrzega jakieś wady bądź też zalety danej stacji telewizyjnej.

Odmóżdżające seriale, programy z reguły puszczane na tvnach, polsatach i innego typu "tv" . Jeżeli marnować czas to tylko oglądając coś pożytecznego - Discovery i tym podobne .
Reg.
666kamilka666
666kamilka666
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na wspólnej oglądam ten serial tylko ze względu na Wesołowskiego.

Oj, jeden. Ale tak to nie ma.
I seriale takie jak "brzydula" czy "teraz albo nigdy" czy "39 i pół" są na w miarę dobrym poziomie..
666kamilka666
666kamilka666
  27 marca 2009
uotr
uotr: Ogólnie za dużo jest tych "Tańców z gwiazdami", "Jak oni spiewają" itp itd... to już przesada...

Programów dla gwiazd. Zgadzam się.
Bo takie coś jak "mam talent" czy You can dance pozwala się rozwijać i wygrać coś młodym i zdolnym.
A co mi z tego że pooglądam gwiazdkę, która jeszcze dostaje pieniądze za to że się czegoś nauczy..?
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  28 marca 2009

Plus dla discovery za czasami rozrywkowe, ciekawe programy i krótkie reklamy.
Dla Tvp, Polsatu, Tvn za czasami ciekawe filmy, choć ostatnio to rzadko się zdarza.
Dla Eurosport ponieważ jest to najlepszy program na świecie;] kto ogląda wie, że jest zajebisty pod każdym względem.
Dla Vh1 za puszczanie czasami ciekawej muzyki, czasami można trafić na perełki.
Dla Tvn Turbo za program pirat drogowy(czy jakoś tak)/
BBC Knowledge niezły program, czasami trafi się ciekawy temat;]

Minusy dla reszty programów, za to że są słabe i emitują dużo chłamu.
Pokrótce to;

Mtv czasami odpalę na 5 minut uśmiechnę się i zmienię kanał, naprawdę smutny program, ale ktoś to ogląda!?
Viva rzadko się trafi przyzwoity utworek, ogólnie chłam.
Jest jeszcze kilka popularnych kanałów, ale nie znam ich nazw... w każdym razie nie am tam nic ciekawego;p

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Eurosport ponieważ jest to najlepszy program na świecie;]

Beznadziejny argument.
Ale żaden inny program o tematyce sportowej nie sięga mu do stóp

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Tvn Turbo za program pirat drogowy(czy jakoś tak)/

Czyli jakby puścili ten program w takiej telewizji, gdzie co minutę są reklamy, dostałby plus ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Vh1 za puszczanie czasami ciekawej muzyki, czasami można trafić na perełki.

Tam zawsze puszczają dobrą muzykę, nie ma tam żadnych Bashanterów czy innego chłamu.

Twoja wypowiedź jest beznadziejna niestety..
Takie jest moje zdanie.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 marca 2009
ja nienawidze dluuugich reklam -----> polsat :and:
kiedys bardzo lubilam polsat teraz wole tvn maja wiecej ciekawszych programow fajne seriale itp. fajne filmy tez puszczaja :mrgreen: a na polsacie lubie srody wieczorem;d bo czase puszczaja takie smieszne komedie;D
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  28 marca 2009

uotr@
Powinieneś czytać ten cały post z wielkim przymrużeniem oka, dla mnie ten temat jest śmieszny. Dałem plusy dla tych programów bo tylko te oglądam.
To ma być lekki temat, a nie jakieś wywody na temat telewizji.

uotr
uotr: Beznadziejny argument. Ale żaden inny program o tematyce sportowej nie sięga mu do stóp

Jest najlepszy po prostu. Wszystkie najważniejsze imprezy na żywo. Co mam niby napisać?

uotr
uotr: Czyli jakby puścili ten program w takiej telewizji, gdzie co minutę są reklamy, dostałby plus ?


Nie znam telewizji gdzie są co minutę reklamy:P tak dostał by plusa...
Powinienem napisać, że dla między innymi za ten program, bo ogólnie fajne programy mają. Mój błąd.

uotr
uotr: Tam zawsze puszczają dobrą muzykę, nie ma tam żadnych Bashanterów czy innego chłamu.


Są, akurat o muzyce nie masz zielonego pojęcia, więc nie powinieneś tego pisać.

uotr
uotr: Twoja wypowiedź jest beznadziejna niestety.. Takie jest moje zdanie.


Beznadziejna nie jest.
Plusy były od tak.
Dzięki za posta.
razotka
razotka
  28 marca 2009
Caliburn69
Caliburn69: a ewentualna przerwe zrobic kiedy zechce.

w hd o ile się nie mylę jest taka możliwość :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Tvn Turbo za program pirat drogowy(czy jakoś tak)/

wg mnie czaami tam się"nabijają" z kierowców.
Konto usunięte
Konto usunięte: za to że są słabe

co masz na myśli pod tym określeniem?
Konto usunięte
Konto usunięte: Mtv czasami odpalę na 5 minut uśmiechnę się i zmienię kanał, naprawdę smutny program, ale ktoś to ogląda!?

Na szczęście nie mam go dostepnego:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.