razotka
razotka
  26 marca 2009 (pierwszy post)
Każdy z nas oglądając telewizję dostrzega jakieś wady bądź też zalety danej stacji telewizyjnej.

Mnie najbardziej irytują długie jak papier toaletowy reklamy, które przerywają nam oglądanie jakiegoś filmu lubprogramu, są charakterystyczne dla Polsatu. Zalet póki co nie dostrzegam u żadnej ze znanych lub mniej znanych stacji telewizyjnych.
________________________________________________________________________________
Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: są charakterystyczne dla Polsatu.

i TVNu :d
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.

TVN często ma ciekawe filmy, jednak zaczynają się zbyt późno. I zbyt późno się kończą przez te długie reklamy.
Zupełnie na odwrót jest w TVP. Reklam brak, ale tez niczego ciekawego nie ma.
666kamilka666
666kamilka666
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zalet póki co nie dostrzegam u żadnej ze znanych lub mniej znanych stacji telewizyjnych.

Jak to nie? Możesz iśc zrobić sobie kolację, umyć się, uprawiać szybki seks.
:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.

TVN: rzetelnie przedstawione wiadomości.
Ciekawe, w miarę nowe filmy.
Brak tasiemcowatych seriali. Wszystkie są sezonowe.
To na plusy.
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak tasiemcowatych seriali. Wszystkie są sezonowe.

na wspólnej :ninja:
oglądam ten serial tylko ze względu na Wesołowskiego.
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 marca 2009

HBO Zalety:
- W miarę nowe filmy
-Brak reklam podczas emisji filmu
-Doskonała jakość
Wady
- Częste powtórki

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam ten serial tylko ze względu na Wesołowskiego.

Rozumiem, że to ironia..

Konto usunięte
Konto usunięte: Zalet póki co nie dostrzegam u żadnej ze znanych lub mniej znanych stacji telewizyjnych.

Tvn od czasu do czasu zrobi porządny serial. Z przyjemnością ogladałem Twarzą w Twarz, a obecnie oglądam 39 i pół. Poza tym od czasu, do czasu oglądam program taneczny - You Can Dance.

Więc muszę się odnieść o tej stacji pozytywnie. Zwłaszcza, że co raz kupuje nowe filmy w przeciwieństwie do polsatu, który ciągle korzysta z wcześniej zakupionych.
Millena
Millena
  26 marca 2009
Reklamy ! :mrgreen:
całościowo one ;/
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 marca 2009
Millena
Millena: Reklamy ! całościowo one ;/

Ale to nie dotyczy każdej stacji
Wszystkie HBO i TVP nie mają reklam (podczas emisji filmów)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stacje telewizyjne

ale fajny temat :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie najbardziej irytują długie jak papier toaletowy reklamy,

to skutek tego że zmieniono.. liczbę przerw reklamowych na mniejsza ale za to z dłuższym blokiem reklamowym

Konto usunięte
Konto usunięte: dla Polsatu

i TVN

Konto usunięte
Konto usunięte: wady

wspomniany POLSAT i TVN
najbardziej denerwujące jest to że kończą się reklamy sa pokazywane zapowiedzi najblizszych programów ,filmów.. i..zamiast ciąg dalszy naszego programu jest kolejny blok reklamowy

0 durne programy ... Gwiazdy cos tam ... gdzie wystepuja głównie gwiazdy danej stacji

zalety

zdarzają się dobre filmy
...Ignorance is bliss...
Elfka86
Elfka86
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.

Polsat i jego reklamy. TVN także.
Tvn24 za to że to kompendium informacji,choć w poranku denerwuje mnie powtarzanie co 15 minut tych samych wiadomości.
Konradziq
Konradziq
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie najbardziej irytują długie jak papier toaletowy reklamy, które przerywają nam oglądanie jakiegoś filmu lub programu, są charakterystyczne dla Polsatu.

Oj tak. Najgorsze jest w okolicach losowania LOTTO...
21:30 - początek reklamy
21:40 - koniec reklamy
21:55 - początek reklamy i losowanie
22:05 - koniec reklamy
22:07 - koniec filmu.
Mniej więcej taka sytuacja miała miejsce, gdy oglądałem Spiderman'a...

Polsat ma reklamy w miarę krótkie (?), ale częste; TVN za to rzadziej, ale po 15 min...
Powtórki! W zimie i na wakacjach...

Plusy?
TVN - "Rozmowy w toku"; bardzo ciekawy program, w dość przystępnej godzinie.
FOXlife - świetne seriale i programy rozrywkowe ('The Listener; słyszący myśli', 'Gotowe na wszystko, sezon 5', 'American's next top model', 'Myślisz, że umiesz tańczyć?', i inne nowe serie znanych seriali); są i nowości i powtórki - przede wszystkim rozrywka.
TV1000 - Tylko i wyłącznie filmy, bez żadnych reklam (pojawiają się w ilościach śladowych pomiędzy filmami).

Minusy?
TVN - wspomniane wcześniej reklamy; również gdy człowiek ma czas, nic ciekawego do obejrzenia nie ma...
FOXlife - nie dla kino maniaków - ani jednego filmu; liczne powtórki (ale czy to do końca jest wadą? jest po prostu szansa, że gdy się coś przegapi, można obejrzeć powtórkę)
TV1000 - Być może wadą dla kogoś będzie fakt, że tu nie ma nowych filmów; często powtarzane, więc odradzam oglądania tylko i wyłącznie tego kanału ;-P.

(To tak, pobieżnie. Te, które najczęściej oglądam.)
AdusiaOpole
AdusiaOpole
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat polega na tym abyście scharakteryzowali plusy i minusy popularnych lub nie stacji telewizyjnych.

comedy cenral- rewelacyjne seriale :)
minus-reklamy co 10 minut.
AdusiaOpole
AdusiaOpole
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cenral

central
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 marca 2009
Konradziq
Konradziq: TVN - "Rozmowy w toku"; bardzo ciekawy program, w dość przystępnej godzinie.


Jeżeli płacenie ludziom za gadanie głupot jest według ciebie interesujące i fajne, to pozdrawiam.

Ja telewizji nie oglądam praktycznie wcale. Chyba, że przy okazji wydarzeń sportowych..
Jednak jeżeli miałbym wyróżnić jakiś program byłby to AXN.

A co do przerw. Nie jestem zwolennikiem teleturniejów, ale kiedyś przy okazji oglądałem milionerów.. Okazało się, że dwie przerwy trwały 20 minut, czyli 1/3 ramówki.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 marca 2009
Konradziq
Konradziq: TVN - "Rozmowy w toku"; bardzo ciekawy program, w dość przystępnej godzinie.

no proszę Cię
aż się chcę pociąć sobie żyły patrząc na to

Konradziq
Konradziq: wietne seriale i programy rozrywkowe ('The Listener; słyszący myśli', 'Gotowe na wszystko, sezon 5', 'American's next top model', 'Myślisz, że umiesz tańczyć?', i inne nowe serie znanych seriali);

i Chirurdzy sezon 5 :rock:

a co do Myślisz że umiesz tańczyć oglądam :tak: widać różnice klas tancerzy z USA w porównaniu do naszych rodzynków
chociaż .. myślałem ze jest to w miarę nowa edycja..ale ostatni Nigel coś powiedział że oglądał..(nie pamiętam już co) ale wiem że to leciało z dobre pół roku temu

mozna jeszcze plusować dla AXN :tak:

Fox Life i AXN - to świat seriali można by cały dzień siedzieć tylko i oglądać

chociaż to co najbardziej lubie na AXN to - Amazing Race (wyścig dookoła świata , 12 par ostatnia na kazdym etapie odpada , świetny program - właśnie zaczeła się kolejna edycja )
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.