corba1990
corba1990
  26 marca 2009 (pierwszy post)

komu podobal sie film? a komu nie i dlaczego tak a nie inaczej?;D pozdrawiam :tak:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a komu nie

mi nie

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego tak

humor na niskim poziomie
gra aktorska pozostawia dużo do życzenia
wulgaryzmy które mają śmieszyć ( inaczej może nie było by nic śmiesznego)
męczący
fabuła i motywy są naciągane, aby całość wpisać w z góry założony koncept

dno

i jeszcze ta nagroda za najlepszą komedie :zonk: :haft:
odpowiedź na TESTOSTERON ? idealna (oba filmy to porażki )
...Ignorance is bliss...
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  26 marca 2009
RexMundi
RexMundi:

absolutnie zgadzam się z Twoją wypowiedzią:)
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  26 marca 2009

A mnie się tam podobał.;p Nie przeszkadzała mi zbytnio nieco sztuczna gra aktorów i naciągana fabuła - ważne, że film był (dla mnie) zabawny. Niski poziom też mi nie przeszkadzał, ja lubię oglądać głupie komedie. :ninja: Czasem, po prostu dla poprawy humoru, kiedy na nic ambitniejszego nie mam siły.(; Podobały mi się głupawe, ale śmieszne dialogi i cała ta zakręcona fabuła.

eM89
eM89
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: komu podobal sie film? a komu nie i dlaczego tak a nie inaczej?;D pozdrawiam

oglądałam, coprawda nie w kinie, ale wypożyczyłam sobie jakiś czas, po szumie jaki ten film wywołał. Wg mnie jest to totalne dno, humor niskich lotów, wulgarne, denne. jakas godzine wytrzymałam bez przewijania potem juz leciałam na przewijaniu filmu aby szybciej się skonczył. z dwojga złego wole 'testosteron', niz 'damska odpowiedz na niego'
ale co kto lubi
PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  26 marca 2009

Najgorsze w tym filmie jest to, ze rezyser na sile próbował udowodnić swoją teze, taka stereotypizacja nie jest dobra,a przez to film wydal mi sie mało wiarygodny. Takie kino nie jest dla mnie.

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 marca 2009
RexMundi
RexMundi: humor na niskim poziomie gra aktorska pozostawia dużo do życzenia wulgaryzmy które mają śmieszyć ( inaczej może nie było by nic śmiesznego) męczący fabuła i motywy są naciągane, aby całość wpisać w z góry założony konceptdno i jeszcze ta nagroda za najlepszą komedie odpowiedź na TESTOSTERON ? idealna (oba filmy to porażki )

Nie mam nic do dodania:)
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 marca 2009
byla wielka reklama a film przestalam ogladac po 20 minutach bo tak mnie nudzilo ze wolalam isc spac :and:
BigDaddyCool
BigDaddyCool
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: komu podobal sie film? a komu nie i dlaczego tak a nie inaczej?;D pozdrawiam

nudne, Testosteron lepszy
zadziorka
zadziorka
  28 marca 2009
Lejdis podobało mi się bardziej niż Testosteron. A jak poszłam na Idealnego faceta dla mojej dziewczyny, to już zwątpiłam w nasze polskie filmy. Zamiana też szału nie zrobiła.
Lejdis podobało mi tylko dlatego, że był o babach i fajna była fabuła :)
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: komu podobal sie film? a komu nie i dlaczego tak a nie inaczej?;D pozdrawiam

oglondalam taki se
xKruszynkaXx
Posty: 5 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xKruszynkaXx
  29 marca 2009

Mi się w sumie podobał. Lekki i przyjemny, średnio wciągający i chwilami nudny, ale na leniwe popołudnia z koleżanką w sam raz xD

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  2 kwietnia 2009

nudny.
wystarczył Testosteron.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.