kKinguSss93
kKinguSss93
  25 marca 2009 (pierwszy post)

Hej :) mam pytanie ;) znaciee może jakies filmy w stylu Matrixa? chodziło by mi bardziej o takie efekty jak tam :) chocc fabulą też nie pogardze :D wiec czekam na jakies ciekawe propozycje :)
mój przydkład to : "Wanted- Ścigani" ;))

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  25 marca 2009

np equilibrium albo wyspa. oba wg mnie lepsze od matrixa, ktory od drugiej czesci wzwyż poza efektami nic a nic nie oferuje. jedynka byla spoko, a dalej to tylko wyscig wybuchow, a dialogi mętne i przerysowane

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ilmy w stylu Matrixa?

Equilibrium :rock:
...Ignorance is bliss...
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  25 marca 2009

O tak, to jest to! :w00t: Też szukam filmów w stylu Matrixa, dzięki za tytuły, podajcie jeszcze jakieś.:) z tych wymienionych oglądałam tylko Wyspę i naprawdę mi się spodobała!

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  25 marca 2009

no nie wiem co jeszcze. bylo cos takiego "existenz" o takiej grze komputerowej podlaczanej bezposrednio do mozgu czy cos takiego. no i gra wziela obrot spraw we wlasne rece ;] ale z tego co pamietam to nie bylo to jakies porywajace widowisko

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 marca 2009

Inspiracje braci Wachowskich

Mroczne miasto
Ghost In The Shell
Akira

może jeszcze

- Johnny Mnemonic
- Trzynaste piętro
- Miasto permutacji

...Ignorance is bliss...
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  25 marca 2009

No ja bym jeszcze dał ,,Max Payne"

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  26 marca 2009

Hmm a mnie się teraz przypomniało...jest taki film w klimatach sf made in Japan, "Casshern". Film nowością nie jest (2004), ale dawniej mnie taka tematyka zbytnio nie ciekawiła, więc go nie obejrzałam. A teraz się zastanawiam, czy warto...:woot:
Niektórzy piszą, że film świetny - inni, że porażka. Opisy na filmweb wyglądają dosyć zachęcająco...
Oglądaliście to może?

moshic
moshic
  26 marca 2009
RexMundi
RexMundi: Ghost In The Shell


pelnometrazowa 1wsza czesc caaacy ... 2ga sredniawa (bez Major ;/) ... i 3jka "Solid State Society" takze genialna ;]

ale i tak i tak Ghost in The Shell:Stand Alone Complex niszczy ... wersja serialowa ... 2 sezony ;]

RexMundi
RexMundi: Akira


krwisty klasyk ;D ... szkoda ze nikt nie robi odswiezonej wersji ... bo kreska i kolory imho sredniawa [;
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja bym jeszcze dał ,,Max Payne"

nieeeeeeeeee no co ty ;] dla mnie to jest raczej sin city dla ubogich.

RexMundi
RexMundi: Ghost In The Shell Akira

klasyka anime ;] no z johnnym tez sie zgodze. swiete filmy

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

kKinguSss93
kKinguSss93
  26 marca 2009
Caliburn69
Caliburn69: Araton: No ja bym jeszcze dał ,,Max Payne"nieeeeeeeeee no co ty ;] dla mnie to jest raczej sin city dla ubogich.


w sumie też mi sie ten film skojarzył z Matrixem ;] jest ok
Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie też mi sie ten film skojarzył z Matrixem ;] jest ok

przeglosowali mnie ;] mi sie podobala scena kiedy koles skoczyl z okna i bylo pokazane jak wyciaga go czarny demon ;] poza paroma scenami to jednak ten film mnie zawiodl.

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  26 marca 2009
Caliburn69
Caliburn69: przeglosowali mnie ;] mi sie podobala scena kiedy koles skoczyl z okna i bylo pokazane jak wyciaga go czarny demon ;] poza paroma scenami to jednak ten film mnie zawiodl.
Mnie zawiódł na całości Jestem fanem gry :) i po cichu liczyłem na coś więcej
ale niektóre sceny były kręcone w niemal identyczny sposób co w Matrixie
ja nie mówiłem o fabule bo jest ona kompletnie inna.
A co do Sin City to mam podobne odczucia. Genialna obsada, spory budżet, nowy pomysł ale coś im nie wyszło. Jakoś był dla mnie tak bezsensownie i głupio brutalny. Może to miało mieć jakąś metaforę ale nie trafił do mnie
kKinguSss93
kKinguSss93
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przeglosowali mnie ;] mi sie podobala scena kiedy koles skoczyl z okna i bylo pokazane jak wyciaga go czarny demon ;] poza paroma scenami to jednak ten film mnie zawiodl. Mnie zawiódł na całości Jestem fanem gry :) i po cichu liczyłem na coś więcej ale niektóre sceny były kręcone w niemal identyczny sposób co w Matrixie


No bo Ty przynajmniej masz do czego porównac ;p a ja nie bo nawet nie wiedzilam ze to na podstawie jakiejs gry jest ;p xD
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 marca 2009
RexMundi
RexMundi: Mroczne miasto

lubie to;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.