ToJaaDiablicA
ToJaaDiablicA
  18 marca 2009 (pierwszy post)

Witam, może teraz zrobię z siebie idiotke, ale chciałam zapytać, czy jest może film o 'przygodach' Barbary Rosiek? Krótko mówiąc, czy jest film pt. 'Pamiętnik Narkomanki' ?
Czytałam książke i bardzo chciałabym obejrzeć film o tej kobiecie i jej życiu, bo cholernie mi się spodobała... Tylko, że nie mogę nigdzie nic znaleźć i mam nadzieje, że wy mi pomożecie... ;)

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jest film pt. 'Pamiętnik Narkomanki' ?

nie spotkałam się, przed chwilą szukałam i faktycznie nie ma.
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  18 marca 2009

Niestety nie ma, za to masz film My dzieci z dworca zoo ;]

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My dzieci z dworca zoo
Polecam książkę:)
ToJaaDiablicA
ToJaaDiablicA
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: IAmSidVicious:My dzieci z dworca zoo Polecam książkę:)

Książke czytałam, ale kurde chciałabym obejrzeć.. A "My, dzieci z dworca ZOO" właśnie zaczynam czytać :)
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale kurde chciałabym obejrzeć..

Nie byłoby sprawą łatwą nakręcić coś takiego.
Sama książka Ci nie wystarczy? Moim zdaniem daje więcej niż film.

A, filmu nie ma, oczywiście.
dagmara666666
dagmara666666
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My dzieci z dworca zoo

Ja czytałam to już 3 razy (przerwa kilka lat) i nadal jakoś chce mi się do tego wracac. Film też oglądałam ale mi się nie spodobał. Za bardzo brutalny.
A ''Pamiętnika Narkomanki'' nie sfilmowano.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałam książke i bardzo chciałabym obejrzeć film o tej kobiecie i jej życiu, bo cholernie mi się spodobała... Tylko, że nie mogę nigdzie nic znaleźć i mam nadzieje, że wy mi pomożecie... ;)

barbara rosiek napisala jeszcze kokaine - polecam.
XxXJacekJXxX
XxXJacekJXxX
  18 marca 2009

niestety nie , ale książka robi wrażenie . po przeczytaniu coraz bardziej uświadamiam sobie jak ludzie potrafią się wkopać i zniszczyć swoje życie .

pozdrawiam

mmaryjka
mmaryjka
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My, dzieci z dworca ZOO

książka jest świetna, natomiast film wcale mi się nie podobał.
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  18 marca 2009

Szkoda, że nie ma filmu, książka mi się bardzo podobała. Chociaż w sumie niełatwo byłoby nakręcić film na podstawie "Pamiętnika narkomanki"...
Nawet nie wiedziałam, że na podstawie "My, dzieci z dworca zoo" nakręcono film... :ninja: będę musiała obejrzeć.

ToJaaDiablicA
ToJaaDiablicA
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety nie , ale książka robi wrażenie . po przeczytaniu coraz bardziej uświadamiam sobie jak ludzie potrafią się wkopać i zniszczyć swoje życie . pozdrawiam

Dokładnie, cholernie wkręciła mnie ta książka. Szczerze mówiąc, to nawet od czasu przeczytania, mam takie maluteńkie wrażenie żeby poznać B. Rosiek osobiście... Żeby sama opowiedziała jak to było i w ogóle... hehe ;)

Konto usunięte
Konto usunięte:
barbara rosiek napisala jeszcze kokaine - polecam.
Wiem, napisała jeszcze inne, ale tytuły wyleciały mi z głowy :P
A co do przeczytania, to przeczytam, ale najpierw muszę skończyć "My, dzieci z dworca ZOO" :)

Pozdrawiam
pauline321
pauline321
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: My dzieci z dworca zoo ;]


jest? :woot: nie miałam pojęcia.
Zaneta
Zaneta
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałam książke i bardzo chciałabym obejrzeć film o tej kobiecie i jej życiu, bo cholernie mi się spodobała

Polecam ksiązkę "Byłam schizofreniczką"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.