| Fotka.com
lososik22
lososik22
  18 March 2009 (pierwszy post)

W mojej szkole, i nie tylko bo pewnie także w wielu innych, odbędą się różne duperele z okazji Pierwszego Dnia Wiosny (wśród uczniów bardziej znany pod nazwą Dzień Wagarowicza ;)). Każdy musi się za coś przebrać... Najlepiej żeby strój był oryginalny i tu pojawia się problem, gdyż nie posiadam zbytnio rozwiniętej wyobraźni. W prawdzie mam kilka pomysłów, ale nie jestem co do nich przekonana.

I tu chciałabym zdać się na was.... Macie jakieś ciekawe pomysły? Mogą nawet być te najbardziej dziwne, bo przecież chodzi o zabawę ;)
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję ^^

dagmara666666
dagmara666666
  18 March 2009

za hipiskę ::pavarotti: ja się tak przebrałam i wygrałam...:mrgreen:

denatka
denatka
  18 March 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu chciałabym zdać się na was.... Macie jakieś ciekawe pomysły? Mogą nawet być te najbardziej dziwne, bo przecież chodzi o zabawę ;) Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję ^^

Przebierz się za Marzannę. ;D
Jakob
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  18 March 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przebierz się za Marzannę. ;D
no i cie spalą lub utopią:)
XxXJacekJXxX
XxXJacekJXxX
  19 March 2009

mnie zazwyczaj niema w pierwszy dzień wiosny w szkole. no ludzie, są jakieś zasady ! w ten dzień się do szkoły nie chodzi .!

XxXJacekJXxX
XxXJacekJXxX
  19 March 2009

a że w tym roku wypadł w sobotę , to idzie się w piątek. w multikinie i silver screen`ie są w ten dzień promocje i zniżki dla wagarowiczów . właśnie w piątek , a nie w sobotę .

pozdrawiam wszystkich

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.