Krysiunnia
Krysiunnia
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Eragon, Najstarszy i Brisingr to świetna saga o młodym smoczym jeźdcu

akein
akein
  22 marca 2009

O, "Bez litości" już mam w łapkach, ale czeka na swoją kolej. ^^

Jeśli chcecie oderwać się na długi czas od rzeczywistości to zacznijcie czytać "Grę o tron" Georga R.R. Martina.. Pierwszy tom to majstersztyk, a reszta jest jeszcze dłuższa i lepsza. Później podzielicie moje zniecierpliwienie nad kolejną częścią, która ciągle jest w produkcji.. xD s3lena: Jeśli podobał Ci się Wiedźmin to tą sagę na pewno polubisz :) Z powieści polecę "Tiganę", której autorem jest Gay Gavriel Kay. Utwór niesamowity. Język, styl, historia.. Chociaż "Gra" wywarła na mnie ogromne wrażenie to "Tigana" po prostu uderza do głowy.. ;)

Pozdrawiam znad "Strzały Kusziela".. Tytuł wywołuje pewne skojarzenia.. I częściowo trafne.. xD Ale rzeczywistość jest lepsza. xD

pauline321
pauline321
  22 marca 2009
Flo
Flo: dagmara666666: Jestem zaczytana teraz w trylogii Stephani Meyer. Poluję teraz na ''Przed Świtem'' jw


ja jeszcze nie czytałam Zaćmienia :smutny:
rekon789
rekon789
  24 marca 2009

ja proponuje "My z poprawczaka" oraz "Bogowie Nowego Tysiąclecia" Bardzo fajne książki ale najbardziej przypadła mi książka o tytule "Mśćiciel" SUPER POLECAM!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.