MaTuRo
MaTuRo
  28 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam a wiec , do wszystkich fanow serialu wlatcy Móch , jak sami wiecie TV4 zawsze emitowalo serial , az wkoncu zaczeli emitowac ciagle powtorki , jak do dzis , ale pare minut temu dowiedzialem sie ze w marcu , zaczna leciec nowe odcinki wlatcow moch , juz maja zrobione 2 nowe serie POZDRAWIAM!!!

MastereczQa
MastereczQa
  28 lutego 2009

Władcy Móch to dość prymitywny serial ;p

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  28 lutego 2009

O ja ale super:\
Może będzie więcej tandety i kiczu:zonk:

MaTuRo
MaTuRo
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie znasz sie :)) nie wiesz co dobre ;]

pewnie wolisz atomowki co ;) pozdro
eMeR
eMeR
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam a wiec , do wszystkich fanow serialu wlatcy Móch , jak sami wiecie TV4 zawsze emitowalo serial , az wkoncu zaczeli emitowac ciagle powtorki , jak do dzis , ale pare minut temu dowiedzialem sie ze w marcu , zaczna leciec nowe odcinki wlatcow moch , juz maja zrobione 2 nowe serie POZDRAWIAM!!!

wspaniale :ziew:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lutego 2009

:tnie się z radości: :zonk:

...Ignorance is bliss...
dekameron
dekameron
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znasz sie :)) nie wiesz co dobre ;]

Włatcy Móch to wybitnie nieudolna podróbka South Parku, wybitnie.
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włatcy Móch to wybitnie nieudolna podróbka South Parku, wybitnie.

Ja myślę, że nawet ten serial nie zasługuje na porównanie do South Parku. Chociaż kilka drobiazgów mamy podobnych. Chodzi mi o wiek i ilość bohaterów.

Jak przy zdrowych zmysłach człowieka może śmieszyć Czesio?
Bo rozumiem, że to odpowiednik Kennego..
shinu
shinu
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znasz sie :)) nie wiesz co dobre ;]


o ile pierwsza serie dalo sie obejrzec tak calej reszty juz nie:) pomysly im sie skonczyly i robia taka tandete i kicz ze az zal dupe sciska.
BloodlustV
BloodlustV
  28 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Władcy Móch to dość prymitywny serial ;p


:zonk:

Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.
folkemon
folkemon
  1 marca 2009
:nutki: ftedy muwię mó dźeń dopry :nutki:

Konto usunięte
Konto usunięte: Włatcy móch

czasem coś obejrzę
Uzi
Uzi
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam a wiec , do wszystkich fanow serialu wlatcy Móch , jak sami wiecie TV4 zawsze emitowalo serial , az wkoncu zaczeli emitowac ciagle powtorki , jak do dzis , ale pare minut temu dowiedzialem sie ze w marcu , zaczna leciec nowe odcinki wlatcow moch , juz maja zrobione 2 nowe serie POZDRAWIAM!!!

Tak czy inaczej. Czy podobne do South Parku czy nie. Czy podróbka czy nie, głupie czy mądre, kicz tandeta czy zajebisty serial animowany w wykonaniu Polaków Włatcy Móch zrobili furorę.
MaTuRo
MaTuRo
  1 marca 2009
Uzi
Uzi: Tak czy inaczej. Czy podobne do South Parku czy nie. Czy podróbka czy nie, głupie czy mądre, kicz tandeta czy zajebisty serial animowany w wykonaniu Polaków Włatcy Móch zrobili furorę.


BRAWO JEDEN MĄDRY POZDRO :))
dekameron
dekameron
  1 marca 2009
Uzi
Uzi: Tak czy inaczej. Czy podobne do South Parku czy nie. Czy podróbka czy nie, głupie czy mądre, kicz tandeta czy zajebisty serial animowany w wykonaniu Polaków Włatcy Móch zrobili furorę.

I to jest powód do radości? Społeczeństwo nam idiocieje i mamy się cieszyć?
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 marca 2009

Niby kiczowate i tandetne, a tak naprawdę jeden z najpopularniejszych seriali (tudzież: jedna z najpopularniejszych bajek, dla ciut starszej widowni) Polskich.
Dla mnie to jest głupie i nie ma w tym nic śmiesznego, ale są ludzie do których WM docierają.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.