folkemon
folkemon
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

Temat o

1) Programach popularno naukowych - tych z naciskiem na 'popularno'. "Pogromcy mitów", "Dirty Jobs", "Ultimate Survivor" i takie tam inne.

2) Programach o hmmm, powiedzmy, że o życiu, ale nie poważnych i ciężkich jak np "Sprawa dla reportera", ale o tych lekkich i przyjemnych z "travel & living" i innych podobnych kanałów, np "Miami Ink" czy "Anthony Bourdain No Reservations".

Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?

Ostatnio dużo oglądam, wystarczy włączyć tv i coś zawsze leci :woot: Dobrze odmóżdża. Jest tu ktoś jeszcze kto woli takie programy od seriali?

demente
demente
  1 marca 2009

chciałam się wypowiedzieć w tym temacie ale oczywiście ...! :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Programach popularno naukowych - tych z naciskiem na 'popularno'. "Pogromcy mitów", "Dirty Jobs", "Ultimate Survivor" i takie tam inne.

Oglądam pogromców mitów jeszcze jest taki program Brainiac. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Programach o hmmm, powiedzmy, że o życiu, ale nie poważnych i ciężkich jak np "Sprawa dla reportera", ale o tych lekkich i przyjemnych z "travel & living" i innych podobnych kanałów, np "Miami Ink" czy "Anthony Bourdain No Reservations".

Miami Ink chyba wszystkie odcinki już obejrzałam. :rotfl:

Ami James! :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio dużo oglądam, wystarczy włączyć tv i coś zawsze leci Dobrze odmóżdża. Jest tu ktoś jeszcze kto woli takie programy od seriali?

Ja jestem! :and: Nigdy nie oglądałam seriali chyba że produkcji HBO. :ziober2:
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: parę dni temu w "brudnej robocie" Schmeichel był w Polsce, oglądał ktoś? Nie wiecie w jakieś kopalni byli na początku? Bo nie oglądałem początku i nie wiem :(

słyszałam o tym :) siostra oglądała, mówiła, że w Polsce dostawał najbrudniejszą robotę (tak więc chyba pracował więcej niz raz w Polsce :))

Konto usunięte
Konto usunięte: możliwe , że ja też oglądam powtórki Nie wiem, złapało mnie to od niedawna, póki co się nic nie powtarza :D

na TV4 są chyba nowe odcinki, ale jakies początkowe :)
lososik22
lososik22
  12 marca 2009

No ja ostatnio polubiłam "Historię oręża"
Często także oglądam wcześniej już wspomnianych "pogromców mitów", a także "brainiaca"
Kiedy bradzo lubiłam "jak to jest zrobione?", ale teraz już za tym nie przepadam.... :)

znachorek84
znachorek84
  12 marca 2009

Ja ściągam ostatnio pasjami odcinki programu "Sonda". Wprawdzie czasy jego emisji w telewizji jak przez mgłę, ale bardzo miło się wraca do wspomnień.
Formuła programu z punktu widzenia dzisiejszego odbiorcy jest wprawdzie mocno przestarzała i nieciekawa, bo dzisiaj się liczą fajerwerki, ale jego poziom naukowy wyprzedza takie hity jak "Mtyhbusters" o lata świetlne. Poza tym, ujmuje najbardziej złożone problemy nauki tamtych czasów (lat 70-tych i 80-tych) w postaci naprawdę przystępnej.
Szkoda, że jego twórcy zginęli prawie 20 lat temu.
Cześć ich pamięci!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.