MaTuRo
MaTuRo
  13 lutego 2009 (pierwszy post)

Siema mam pytanie byl ktoś juz na filmiku ??? fajny?? ja jutro ide :)) napiszcie jakieś opinie ci co juz byli :) czy fajny czy co :)) POZDRO

Miihihih
Miihihih
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: wogóle czy was nie odstrasza sam tytuł :/ ??

odstrasza. :mrgreen:

tomekkolarz
tomekkolarz: Podejrzewam że nawet w szkołach będą organizowane zamiast lekcji wypady do kina :/

w mojej szkole w ogóle nie chodzi się do kina. ;>

tomekkolarz
tomekkolarz: tak jak kiedyś Świat wg kiepskich z tą różnicą że ŚWK był zabawny

nie dla mnie. :wtf:
a poza tym: de gustibus non est disputandum. :)
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: używam troche ostrych słów ale ludzie miejcie troche szacunku dla siebie i jak już oglądacie TV to oglądajcie coś wartościowego albo zabawnego a nie żrecie co wam podsuną. Ja nie wiem jak to się stało że społeczeństwo zaakceptowało ten syf. zamiast go zbojkotować a twórców spalć na stosie za próbe wciśnięcia im gówna które zostało stworzone za ich pieniądze.

ale kto powiedzial ze ludzie ktorzy ogladaja czesia sa zaprogramowani na odbior wylacznie tego typu humoru i niskolotnych produkcji? znam wielu milosnikow kina, ktorzy kochaja sie w Hitchcocku i innych roznych na prawde dobrych produkcjach.
ale czy nie moga smiac sie z Czesia, Maslany i Konieczka? to rewelacyjne odstresowanie po ciezkim dniu. zamiast silic sie na zrozumienie ambitnego filmu ktorego nie ma szans obejrzec ze zrozumieniem za pierwszym razem w takim stanie wykonczenia to chyba lepiej zapuscic kanal z Czesiulkiem i sie na chwile odprezyc i zapomniec skad sie wrocilo...
to swiadomy wybor kazdego z Nas. jedni wola Jagodowa milosc, inni Wyznania zakupoholiczki a ja wole Czesia :ninja:
MaTuRo
MaTuRo
  14 lutego 2009

za pare godzin chyba na 15:30 ide do kina na to :)) i dam relacje czy fajne :D
moj tata ma ponad 40 lat ;P i niektore teksty go smiesza z wlatcow moch :D
pOZdRawIam

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: tak jak kiedyś Świat wg kiepskich z tą różnicą że ŚWK był zabawny

no widzisz a mnie np. nie bawił i nie bawi ŚWK
...Ignorance is bliss...
MaTuRo
MaTuRo
  14 lutego 2009
RexMundi
RexMundi: no widzisz a mnie np. nie bawił i nie bawi ŚWK


mnie też to nie bawi ... co tam wielce smiesznego ze ferdek powie kurde.. albo do waldka cycu ... ale smieszne ..

wole wlatców moch ;D
Liberty1991
Liberty1991
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: wcale bym się nie zdziwił

Ale to jest od 16, czy tam 18 lat :woot: Więc wątpię, żeby szkoła zorganizowała wyjście na ten film, no chyba że nauczyciel jest na tyle tępy, że nie wie co to za film :ninja:
MaTuRo
MaTuRo
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jest od 16, czy tam 18 lat Więc wątpię, żeby szkoła zorganizowała wyjście na ten film, no chyba że nauczyciel jest na tyle tępy, że nie wie co to za film


no masz racje ...

jest od 16 lat , ja mam 17 lat , ale wątpie zeby jakas szkola oranizowala specjalnie wyjscia do kina na ten film ;p chyba ze to jakas szkola integracyjna wlacznie z naczycielami pozdrawiam !
Miihihih
Miihihih
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jest od 16, czy tam 18 lat Więc wątpię, żeby szkoła zorganizowała wyjście na ten film, no chyba że nauczyciel jest na tyle tępy, że nie wie co to za film

bylam z klasą na 'lejdis', wychowawczyni po 15 minutach wyszła z sali. :ninja:
MaTuRo
MaTuRo
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bylam z klasą na 'lejdis', wychowawczyni po 15 minutach wyszła z sali.

haha :D nie strzymała presji :D
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bylam z klasą na 'lejdis', wychowawczyni po 15 minutach wyszła z sali.

mysle ze chciala dac Wam przyklad. poczatek mnie tez nie zachwycil, ogolnie slaby film ale bylo z czego posmiac. zdecydowanie lepsza komedia niz testosteron, ktory zupelnie mi sie nie podobal.
KamiQa
KamiQa
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie byłam i nie wybieram się. ta bajka to największe gówno jakie widziałam ;)

dokładnie. też nie mam zamiaru iśc.
nie oglądnełabym nawet jak by mi dali najlepsze miejsce
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
syf, kiła syfilis
Konto usunięte
Konto usunięte: byl ktoś juz na filmiku ???
Nie
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jutro ide :))
moje kondolencje
Miihihih
Miihihih
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mysle ze chciala dac Wam przyklad.

kobieta nastawiła się na zupełnie inny film - ale trochę zmieniliśmy sens filmu czytając jej recenzję. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: poczatek mnie tez nie zachwycil, ogolnie slaby film ale bylo z czego posmiac. zdecydowanie lepsza komedia niz testosteron, ktory zupelnie mi sie nie podobal.

byłam na testosteronie w teatrze, świetne było, zdecydowanie lepsze niż film. ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: haha :D nie strzymała presji :D

na scenach w łóżku już jej z nami nie było.. może i lepiej. ;d
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: de gustibus non est disputandum. :)


:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: bylam z klasą na 'lejdis', wychowawczyni po 15 minutach wyszła z sali.


w sumie wcale się pani nie dziwie :D

RexMundi
RexMundi: no widzisz a mnie np. nie bawił i nie bawi ŚWK


w cale nie musi. Świat wg kiepskich przynajmniej nie straszy kiczem i tandetą a postać Ferdka jest świetnie zagrana przez A. Grabowskiego. wkurzało tylko to że ludzie zamiast się pośmiać i troche zastanowić nad swoim życiem zaczeli naśladować Ferdka i Waldka :/ we władcach móch nie znajdujemy żadnych wartości ani tym bardziej humoru na jakimś poziomie. To tylko nieudolna próba plagiatu śmierdząca tandetą na kilometr.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale kto powiedzial ze ludzie ktorzy ogladaja czesia sa zaprogramowani na odbior wylacznie tego typu humoru i niskolotnych produkcji?


i własnie to bardzo boli że ludzie wybierają tandete

Konto usunięte
Konto usunięte: odstresowanie po ciezkim dniu


odstresować się można winem i komedią romantyczną w miłym towarzystwie

Konto usunięte
Konto usunięte: to swiadomy wybor kazdego z Nas. jedni wola Jagodowa milosc, inni Wyznania zakupoholiczki a ja wole Czesia


i właśnie to mnie wkur... że pokolenie jest tak zatrute komercją i tandetą i nie potrafi się temu opszeć i powiedzeć dość !!!
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: pokolenie jest tak zatrute


miałem namyśli społeczeństwo :/
:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.