MaTuRo
MaTuRo
  13 lutego 2009 (pierwszy post)

Siema mam pytanie byl ktoś juz na filmiku ??? fajny?? ja jutro ide :)) napiszcie jakieś opinie ci co juz byli :) czy fajny czy co :)) POZDRO

milenkaaa26
milenkaaa26
  13 lutego 2009

nie byłam i nie wybieram się.
ta bajka to największe gówno jakie widziałam ;)

MaTuRo
MaTuRo
  13 lutego 2009

milenkaaa26 a tam :D

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  13 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema mam pytanie byl ktoś juz na filmiku ??? fajny?? ja jutro ide :)) napiszcie jakieś opinie ci co juz byli :) czy fajny czy co :)) POZDRO


nie byłem i na pewno się nie wybiore :/ niedość że ten syf zatruwa mózgi młodym ludziom to jeszcze twórcy próbują na tym zbić fortune i pewnie zbiją bo pełno tłumoków wybierze się na ten "film". Podejrzewam że nawet w szkołach będą organizowane zamiast lekcji wypady do kina :/

aż mi się płakać chce jak pomyśle że młodziesz widząc repertuar kina na luty zamiast iść obejrzeć coś dobrego zdecydowana większość wyybierze tego debila i jego czopki

:(

wogóle czy was nie odstrasza sam tytuł :/ ??
:zakochany:
MaTuRo
MaTuRo
  13 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: wogóle czy was nie odstrasza sam tytuł :/ ??


No Dlatego jutro ide z Kumplami :D
Pozdro
Temat do zamknięcia
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: wogóle czy was nie odstrasza sam tytuł :/ ??

ten humor trzeba lubic. nie lubisz? to chociaz akceptuj i toleruj ludzi ktorzy znaja sie na tego typu zartach.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: Podejrzewam że nawet w szkołach będą organizowane zamiast lekcji wypady do kina :/

no już bez przesady :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ten humor trzeba lubic. nie lubisz? to chociaz akceptuj i toleruj ludzi ktorzy znaja sie na tego typu zartach.

święta prawda :tak:

sam nie jestem fanem WM ale przyznam że niektóre odcinki a nawet teksty mnie śmieszyły

denerwujące jest to że teraz co raz częściej w reklamach wykorzystywany jest motyw
głosu "Czesia" (np. Misiek Dody) - no aż idzie się pociąć
...Ignorance is bliss...
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
RexMundi
RexMundi: denerwujące jest to że teraz co raz częściej w reklamach wykorzystywany jest motyw głosu "Czesia" (np. Misiek Dody) - no aż idzie się pociąć

tu Ci przyznam racje. ale to nie tylko z Czesiem tak jest. wkurza mnie po prostu nadmierne reklamowanie jakiegos produkty w roznych motywach.. ze tak to ujme. glos czesia to tylko fragment gory lodowej :tak:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tu Ci przyznam racje. ale to nie tylko z Czesiem tak jest. wkurza mnie po prostu nadmierne reklamowanie jakiegos produkty w roznych motywach.. ze tak to ujme. glos czesia to tylko fragment gory lodowej

marketingowe hieny
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ten humor trzeba lubic. nie lubisz? to chociaz akceptuj i toleruj ludzi ktorzy znaja sie na tego typu zartach.


nie tego nie można nazywać rodzajem humoru to jest tandeta i kicz która śmieszy tylko idiotów

RexMundi
RexMundi: no już bez przesady


wcale bym się nie zdziwił

RexMundi
RexMundi: denerwujące jest to że teraz co raz częściej w reklamach wykorzystywany jest motyw głosu "Czesia" (np. Misiek Dody) - no aż idzie się pociąć


denerwujące to jest za małe słowo gdybym mógł to bym wszystkich powystrzelał z czesławem na czele
:zakochany:
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: nie tego nie można nazywać rodzajem humoru to jest tandeta i kicz która śmieszy tylko idiotów

dzieki. jestem idiotka i sie tego nie wstydze.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2009
tomekkolarz
tomekkolarz: to jest tandeta i kicz która śmieszy tylko idiotów

za ostre to słowa
tak jak nie każdych bawi angielski humor

kicz i tandeta z tego też można się śmiać
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  14 lutego 2009
RexMundi
RexMundi: za ostre to słowa tak jak nie każdych bawi angielski humor kicz i tandeta z tego też można się śmiać


można się śmiać ze wszystkiego ale nie z czegoś co nie jest śmieszne i brzmi jak bełkot paru debili. to jest chore. robi z ludzi debili. tak jak kiedyś Świat wg kiepskich z tą różnicą że ŚWK był zabawny
:zakochany:
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki. jestem idiotka i sie tego nie wstydze.


używam troche ostrych słów ale ludzie miejcie troche szacunku dla siebie i jak już oglądacie TV to oglądajcie coś wartościowego albo zabawnego a nie żrecie co wam podsuną. Ja nie wiem jak to się stało że społeczeństwo zaakceptowało ten syf. zamiast go zbojkotować a twórców spalć na stosie za próbe wciśnięcia im gówna które zostało stworzone za ich pieniądze.

Z Debilizmem i tandetą trzeba walczyć z tego nie wolno się śmiać
:zakochany:
shinu
shinu
  14 lutego 2009

o ile pare odcinkow z pierwszego sezonu dalo sie obejrzec tak teraz jest to jedna wielka kupa. A pan Czesio do szalu mnie doprowadza. na poczatku moze i bylo to smieszne ale teraz ... uff

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.