mmaryjka
mmaryjka
  13 lutego 2009 (pierwszy post)

ktoś się wybiera?
jeszcze sporo czasu, ale pierwsi artyści już się ogłosili i wg mnie, na razie bez większego szału.
ogólnie, co sądzicie? spęd bydła, czy fajne wydarzenie?

Elfka86
Elfka86
  14 lutego 2009

Tylko na Placebo bym poszła.

cietdi
cietdi
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze sporo czasu, ale pierwsi artyści już się ogłosili i wg mnie, na razie bez większego szału. ogólnie, co sądzicie? spęd bydła, czy fajne wydarzenie?

nie znam. nie wiem
NastyKatie
NastyKatie
  15 lutego 2009

ja tam jak co roku jadę, naj impreza :)

moshic
moshic
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam jak co roku jadę, naj impreza :)


podpisuje sie recami i stopami ... w tym roku na 8 dni ... 2 przed na rozgrzewke i 2 po na doprowadzenie siebie do stanu uzywalnosci [;
mmaryjka
mmaryjka
  15 lutego 2009

mam nadzieję tylko że jeszcze coś się wykroi wśród artystów. na razie poruszyło mnie placebo(choć już widziałam ich na opene'rze) i madness.
ale w tym roku za żadne skarby nie dam się namówić na namiot. o nie!

NacpanaMuzykax3
NacpanaMuzykax3
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś się wybiera?
Ja nie.
Needy007
Needy007
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś się wybiera?


Nie znam, nie byłam, kolega mi proponuje żebym w tym roku z nim pojechała, ale to na drugim końcu Polski a ja już planuję inne koncerty.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie, co sądzicie? spęd bydła, czy fajne wydarzenie?


ogólnie nie przepadam za takimi dużymi imprezami, lecz jeśli muzyka będzie dobra to powinno być fajnie, może się wtedy nawet skuszę...
porrnography
porrnography
  18 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś się wybiera?

Prawdopodobnie ja.
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze sporo czasu, ale pierwsi artyści już się ogłosili i wg mnie, na razie bez większego szału. ogólnie, co sądzicie? spęd bydła, czy fajne wydarzenie?

Jadę tam tylko ze względu na Placebo :)
Wole kameralne imprezy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.