RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam
niestety nie udało się jak na razie przykleić tematu o filmach
więc trzeba kombinować :mrgreen:
(jak nie wypali temat to się zamknie)

KOMEDIA

Widziałeś/aś ostatnio dobrą komedię ?
Chcesz ją polecić innym ?
Szukasz komedii ?
W tym temacie masz szanse zareklamować film innym
i znaleźć to co bawi pozostałych

ZASADY

- wstawiamy najwyżej dwa filmy z krótkim opisem o czym są
(można dodać własne spostrzeżenia )
- Proszę o nie wypisywaniu listy np. 50 filmów co są kÓl
- Proszę nie "nabijać" niepotrzebnych postów
( piszemy tylko o filmie który polecamy i tylko w takim przypadku można dodać swoje spostrzeżenia do innego filmu zamieszczonego w temacie)

Proszę stosować się do tych zasad lub :ban:

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 lutego 2009

Jay i Cichy Bob kontratakują

Konto usunięte
Konto usunięte: Jay (Jason Mewes) i Cichy Bob (Kevin Smith) to dwaj handlarze narkotyków. Pewnego dnia dowiadują się, że ich stary i dobry przyjaciel Banky Edwards (Jason Lee) wyjechał do Hollywood, by wyprodukować film na podstawie komiksu "Bluntman and Chronic" - którego dwaj bohaterowie są wzorowani na postaciach Jaya i Cichego Boba - bez ich zgody. Jakby tego było mało, Jay i Cichy Bob odkrywają, że fani komiksu opluwają ich w Internecie za to, że się zaprzedali Hollywood. Dwaj kumple postanawiają nie dopuścić do produkcji filmu i wyruszają w podróż na drugi koniec kraju - do Hollywood...


dzięki tej komedii dowiedzialem się że dziewczyny na prawde pierdzą :mrgreen:


Konto usunięte
Konto usunięte: Muzycy w filmie grają siebie a Jack Black jak zawsze rozśmiesza swą ekspresją.

ciekawy film
pojedynek z szatanem był fajny

Konto usunięte
Konto usunięte: hancock

smutno się kończy
...Ignorance is bliss...
kKinguSss93
kKinguSss93
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hancock

świetny film ;) zgadzaqm sie z Tobą ! ;) :rock:
marLENA665
marLENA665
  26 lutego 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: Akcja filmu rozpoczyna się w sierpniu 1991 roku. Telewizja transmituje epokowy eksperyment. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej efektów było całkowite zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie prawdopodobnie jedynymi mężczyznami na planecie.


oglądałam ostatnio, ten film zawsze poprawia mi humor :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: smutno się kończy

no trochę.

Konto usunięte
Konto usunięte: świetny film ;) zgadzaqm sie z Tobą !

:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lutego 2009

Szkoła dla Drani
Konto usunięte
Konto usunięte: Roger (Jon Heder) pracuje jako nowojorski parkingowy. Jest życiowym nieudacznikiem. Brak mu pewności siebie, nie radzi sobie z dziewczynami, a w dodatku jest straszliwym tchórzem. Aby odmienić swój los, zapisuje się do tzw. "szkoły dla oferm", prowadzonej przez doktora P. (Billy Bob Thornton) i jego asystenta, Leshera (Michael Clarke Duncan). Nauka tam ma uczynić z głównego bohatera prawdziwego mężczyznę. Jak się niebawem okazuje, doktor P. znany jest ze stosowania niekonwencjonalnych i niebezpiecznych, ale za to niezwykle skutecznych metod przekazywania wiedzy...


Śmieszna, lekka komedia
...Ignorance is bliss...
kKinguSss93
kKinguSss93
  1 marca 2009
Krystian
Krystian: Poznaj moich spartan / Meet my Spartains (2008) jednym słowem Parodia "wielkiego" kina :)

przesadzone niepodoba mi się..
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  2 marca 2009


Meet Dave/Mów mi Dave


Niesamowite perypetie miniaturowych przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy przybywają na Ziemię w statku kosmicznym do złudzenia przypominającym... człowieka.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 marca 2009
http://images.killermovies.com/o/oldschool/gallery/Posters/old_school_poster.jpg
Old school
Konto usunięte
Konto usunięte: Mitch, po tym jak odkrył prawdziwe oblicze swej dziewczyny, wyprowadza się i wynajmuje domek na terenie kampusu uniwersyteckiego. Zawsze blisko są jego dwaj przyjaciele - Frank i Beanie, którzy dla poprawienia jego humoru organizują w domku imprezę. Od tego momentu rozpoczynają się ich problemy z dziekanem, nota bene kolegą z dzieciństwa, którego niegdyś gnębili. Dziekan postanawia, że domek Mitcha zostanie przeznaczony na cele uniwersyteckie. Chłopaki, aby ratować Mitcha wykorzystują luki w statucie uczelni i zawiązują bractwo, które można by podciągnąc pod działalność prostudencką...


film naprawdę na poziomie, mi osobiście się podobał
jest dostępny w wersji z dubbingiem
(i tu bywa różnie - dla jednych owy dubbing jest beznadziejny dla drugich jest silną stroną filmu)


Konto usunięte
Konto usunięte: kKinguSss93

PRZESTAŃ K. ::cenzura:: .A NABIJAĆ
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 marca 2009


:zonk:
...Ignorance is bliss...
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  2 marca 2009
RexMundi
RexMundi: PRZESTAŃ K. :: .A NABIJAĆ

Banem ją, banem ! :D



Delta Farce


Można się uśmiać :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
kKinguSss93
kKinguSss93
  7 marca 2009
uotr
uotr: RexMundi: PRZESTAŃ K. :: .A NABIJAĆ Banem ją, banem ! :D

ale mi to forummmm skoro nie mozna swoich spostrzezeń wyrażac xDD brawa dla Was xD a banujcie sobiee xD żadna strara na tym forum xDD Buhaha
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 marca 2009

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że Wallego i Davea nic nie łączy. Wally (Richard Pryor) jest bezczelny, wygadany i niewidomy. Dave (Gene Wilder) jest cichy, spokojny i głuchy. Już w pojedynkę wpadają w tarapaty, ale dopiero razem napytają sobie prawdziwej biedy. Pech bowiem chce, że staja się jedynymi świadkami morderstwa. Problem w tym, że Wally niczego nie widział, a Dave niczego nie słyszał. Nikt jednak nie daje im wiary. Ścigani przez policję i sprawców zabójstwa - sprytną Eve (Joan Severance) i jej bezwzględnego wspólnika (Kevin Spacey) - postanawiają sami wymierzyć sprawiedliwość złoczyńcom. Efekty ich działań przechodzą najśmielsze oczekiwania, bo Wally i Dave mają swoje słabości, ale z pewnością nie są głupi.


klasyka już :mrgreen: jedna ze śmieszniejszych komedii jaka powstała
doskonałe teksty np. "to Ja jestem czarny !? , Tata wie ? " :lol2:


Konto usunięte
Konto usunięte: ale mi to forummmm skoro nie mozna swoich spostrzezeń wyrażac

czy Ty jesteś jakas ograniczona :woot:

RexMundi
RexMundi: piszemy tylko o filmie który polecamy i tylko w takim przypadku można dodać swoje spostrzeżenia do innego filmu


Konto usunięte
Konto usunięte: żadna strara na tym forum xDD Buhaha

tu się z Tobą zgadzam :tak: to żadna strata brak Ciebie na tym forum :tak:

uotr
uotr: Delta Farce

oglądałem ostatnio :tak:
nie jest aż taka głupia jak się mogło wydawać :tak:
...Ignorance is bliss...
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  7 marca 2009
"RRRrrr!"



Konto usunięte
Konto usunięte: Jest 35 000 lat p.n.e. W dziewiczych okolicznościach przyrody mamuty beztrosko dzielą przestrzeń z koniozaurami, kurozaurami i glistozaurami. Dwa sąsiadujące ze sobą plemiona na pozór żyją w pokoju. Plemię Czystowłosych prowadzi szczęśliwą i beztroską egzystencję, pieczołowicie strzegąc tajemnicy formuły szamponu do włosów. Nieopodal, pośród jałowych, brunatnych skał, gnieździ się plemię o włosach brudnych i zlepionych ziemią. Od 800 lat Brudnowłosi próbują wykraść sąsiadom ich największy sekret. Pewnej nocy, spokój Plemienia Czystowłosych zostaje zakłócony: po raz pierwszy w historii została popełniona zbrodnia. Nigdy wcześniej nikt nie zabił drugiego członka plemienia. Jaki sens ma zabijanie skoro ludzie nie są jadalni? Kto rozwiąże tajemnicę morderstwa? Co się stanie, gdy przypadek ten okaże się początkiem całej serrrrii morrrrderrrrstw? Ten prrrrehistorrrryczny thrrrrillerrrr krrrryminalny w fascynujący sposób opowiada o heroicznej walce dwóch plemion, utracie niewinności i pierwszych, niezorganizowanych jeszcze krokach do tego, co nazywamy cywilizacją.


Oglądałam go wielokrotnie, a mimo tego zawsze śmieję się, jakbym widziała go pierwszy raz. ;)
eweluska40
eweluska40
  15 marca 2009
http://www.kingplay.pl/?r=41057
nic nie kosztuje jesli wejdziesz w ten link, a przy okazji pomozesz mi wspiac sie na wyzsze miejsce;]
bociek1791
bociek1791
  17 marca 2009

Norbit

Konto usunięte
Konto usunięte: Tytułowy Norbit da się rozszyfrować na pierwszy rzut oka: niezbyt piękny, mało bystry, jednym słowem klasyczny frajer-nieudacznik. Jest sierotą, wychowywanym przez pana Wanga w domu dziecka. Tam też poznał swoją najlepszą przyjaciółkę, Kate. Przez długi czas byli nierozłączni, dopóki nie została ona adoptowana. Wtedy osamotnionego Norbita wzięła pod swe skrzydła wojownicza i niepospolicie wielka Rasputia, jego przyszła małżonka.Był to prawdziwy popis talentu aktorskiego Murphy'ego, który zagrał trzy diametralnie różne postaci. Oprócz chuderlawego ciamajdy Nobita, był również obrzydliwie grubą i mściwą Rasputią oraz zabawnym dziwakiem, Chińczykiem Wangiem.


Mnie film sie bardzo podobal
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.