kittokira
kittokira
  7 lutego 2009 (pierwszy post)

Witam ^^

1. Wasza ulubiona tematyka filmowa
2.Bez czego nie może się obyć dobry film
3.Co wam najbardziej odpowiada : Film kiedy widzimy wydarzenia np.nakręcone kamerą[dla przykładu Rec],kiedy zagłębiamy się w akcję filmu dzięki narratorowi,czy też może dla odmiany film niemy?
4.Jakich filmów nigdy byście nie chcieli widzieć na oczy?

Co sądzicie o starych dobrych polskich filmach/serialach i co one nam dały? Osobiście dobrze wspominam filmy S.Barei : ze szczególnym uwzględnieniem dla filmu"Miś" i serialu "Alternatywy 4" .Klasyka.

Pozdrawiam:nutki:

zimna1993
zimna1993
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musza To co jednemu sie spodoba,inny moze uznać za szczyt idiotyzmu, wiec każda filmowa zmora znajdzie swojego amatora ;)

ech.. niestety muszę przyznać Ci racje :ninja:
w końcu nawet jeśli film spodoba się tylko 10 osobom to zawsze coś :lol2:
ProjectSMITH
ProjectSMITH
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasza ulubiona tematyka filmowa 2.Bez czego nie może się obyć dobry film 3.Co wam najbardziej odpowiada : Film kiedy widzimy wydarzenia np.nakręcone kamerą[dla przykładu Rec],kiedy zagłębiamy się w akcję filmu dzięki narratorowi,czy też może dla odmiany film niemy? 4.Jakich filmów nigdy byście nie chcieli widzieć na oczy? Co sądzicie o starych dobrych polskich filmach/serialach i co one nam dały? Osobiście dobrze wspominam filmy S.Barei : ze szczególnym uwzględnieniem dla filmu"Miś" i serialu "Alternatywy 4" .Klasyka.

1 SF,action, horror, fantasy
2 bez dobrego i szczegółowego reżysera i aktora oraz dźwiękowca bo to dźwięk buduje napięcie w filmie...
3 tak zwane filmy LIVE są niezłą koncepcją ale szybko mi sie udzą, narratorzy są dobrzy do romansów a nieme hymmmmmm flip i flap był nie zły ale wole z soundem
4 filmów dennych, takich w których zostało wszystko przejaskrawione i pewnych rzeczy jest za dużo i robi się to nie smaczne...

stare polskie filmy?? Były to moim zdaniem NAJLEPSZE FILMY WSZECH CZASÓW POLSKIEGO KINA dzisiaj juz polacy nie potrafią zrobić dobrego filmu no chyba że sie za to weźnie Wajda..

ja wspominam same kultowe filmy Sami swoi.... i Jak rozpętałem 2 Woje Światową to są moim zdaniem filmy ponad czasowe, pokolenia się na nich śmiały!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam

Ja również Pozdrawiam:)
i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  8 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasza ulubiona tematyka filmowa

horrory ,auta ,bójki.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Bez czego nie może się obyć dobry film

przystojnych aktorów :napalony: :d

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Jakich filmów nigdy byście nie chcieli widzieć na oczy?

cos w stylu 'high school musical' :ble:
margotka
margotka
  8 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o starych dobrych polskich filmach/serialach i co one nam dały? Osobiście dobrze wspominam filmy S.Barei : ze szczególnym uwzględnieniem dla filmu"Miś" i serialu "Alternatywy 4" .Klasyka.


to nie są stare filmy...

ja tu myslalam, że bedzie temat o przynajmniej komedii slapstikowej, Casablance, albo Przemineło z Wiatrem...

rozczarowałam się...:]

pytania, które zostały zadane przewijają się co 10 temacie...
proszę o coś bardziej wyszukanego niż odgrzewnie starych kotletów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.