eilu
Posty: 5 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
eilu
  6 lutego 2009 (pierwszy post)

Zapraszam do ogarnięcia mojej roboty na:
www.elims.fbl.pl

];>
Ciekawa jestem, jak postrzegają ją ludzie, którzy nie zajmują się tym na codzień ;)
Pozdrawiam

Hope
Hope
  6 lutego 2009
eilu
eilu: Zapraszam do ogarnięcia mojej roboty na: www.elims.fbl.pl

hm...
szczerze? to nie bardzo mi się podobają. owszem, niektóre są całkiem dobre, ale na większości fotek jest zbyt duża kontrastowość i zbyt ostre kolory.. także to trochę mnie razi.
z kolei niektóre zdjęcia są zbyt (żeby nie powiedzieć 'nudne') standardowe.
czyli widoczek, drzewko, rzeczka... a ja lubię zdjęcia, które czymś zaskoczą, zaintrygują.
no i kompozycja mogłaby być lepsza.
niektóre są także za bardzo przyciemnione i rozmazane, no ale to przeważnie te z koncertu, więc spoko.
najlepiej wyszły Ci zdjęcia kotów i słoneczników, tudzież było jeszcze kilka zdjęć innych kwiatów, podobają mi się :tak: . bo zresztą uwielbiam zwierzęta i przyrodę :zakochany: . więc może powinnaś się bardziej skupić fotografowaniu takich obiektów.
ale to tylko moja skromna opinia.

to tyle.
pozdrawiam.
izkas1
izkas1
  6 lutego 2009

jest kilka naprawdę bardzo ciekawych zdjęć, ale co do niektórych zgadzam się z
@Hope: tzn, jest kilka takich standardowych, oklepanych wręcz, każdy robi zdjęcia jakimś widoczkom i niektóre juz są po prostu nudne
ale tak czy inaczej, jak wspomniałam na początku, kilka jest niezmiernie ciekawych
taka jest moja opinia :)

Konradziq
Konradziq
  6 lutego 2009

Dużo tych zdjęć, więc przejrzałem je "na szybko".
Najbardziej w oko mi wpadły te:



PS Ciekawie żyjesz ;-).

ProjectSMITH
ProjectSMITH
  6 lutego 2009

Używasz HDR??
całkiem niezłe fotki czym je pstrykasz??

martucha08
martucha08
  6 lutego 2009
Hope
Hope: z kolei niektóre zdjęcia są zbyt (żeby nie powiedzieć 'nudne') standardowe. czyli widoczek, drzewko, rzeczka...


Otóż to. Chociaż niektóre są niezłe. :)
eilu
Posty: 5 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
eilu
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Używasz HDR?? całkiem niezłe fotki czym je pstrykasz??


bawię się Sony DSC-H3 ;)

wiem, że niektóre są standardowe, bo to zwyczajna galeria, a jeżeli jest tutaj ktoś, kto oczekuje CZEGOŚTAM to zapraszam na www.luuucy.digart.pl, może tam coś bardziej podejdzie ;)
dziękuję za opinie
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2009
eilu
eilu: Sony DSC-H3

jakość niektórych zdjęć jest strasznie słaba.
pierwszy link słaby, natomiast na digarcie jest kilka ciekawych.
Aniolek0785
Aniolek0785
  8 lutego 2009

zdjęcia niektóre faktycznie bardzo oklepane aż nudne, brak w nich życia jak np. las, pole, bardzo nie podobaja mi sie zdjecia na którrych widać płot to psuje cały urok, niektóre zdjecia wygladaja tak jakby byly pstryknieta tak sobie od niechcenia...

ale jest parę ciekawych ujęć jak np. dzieci, kwiatki, bardzo podobaja mi sie oczy....

Ale tak to już jest nie zawsze wychodzą super fotki bardzo dużo zależy od kompozycji i oka fotgrafa niekiedy nie udaje sie ujać tego to chcemy :) Uroki fotgrafii...

PublicznyDylemat
PublicznyDylemat
  11 lutego 2009

Wrażliwosc to nie woda ,która wlejesz do każdej szklanki
Jakie zdjecia takie oko jakie serce takie tetno w nas buduje rytm ^^

Mowiac nieco wyrazniej ... zdjecia mozna oceniac tylko od strony technicznej moim zdaniem . Bo w koncu każde cos przedstawia w swoj indywidualny sposob ;]

znikam w cholere[puff]^^

moshic
moshic
  11 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecia mozna oceniac tylko od strony technicznej moim zdaniem . Bo w koncu każde cos przedstawia w swoj indywidualny sposob ;]


to krytyk tworzy dzielo a nie autor ...
PublicznyDylemat
PublicznyDylemat
  11 lutego 2009

Piszę ten ,ktory trzyma pióro
Pije ten ,ktory płyny wlewa
Chodzi ten ,który kroki stawia

I można by tak do najbliższego zgonu ale ja mam co robic w życiu :d

Amen
znikam[puff]:D

PublicznyDylemat
PublicznyDylemat
  11 lutego 2009

Pisze*** .... przepraszam to z nerwów i niedowagi :D

znikam[puff]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.