fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  5 lutego 2009 (pierwszy post)
Slumdog. Milioner z ulicy.


Oto Jamal Malik, 18-letni chłopak ze slumsów Bombaju. Poznajemy go w chwili, gdy ma przed sobą finałowe pytanie w teleturnieju "Milionerzy". Program właśnie się skończył, ostatnie pytanie paść ma nazajutrz, a Malik, podejrzany o oszustwo, zostaje zgarnięty przez policję i brutalnie przesłuchany. Władzom nie może się pomieścić w głowie, że niewykształcony mieszkaniec ubogich dzielnic zna odpowiedzi na pytania, wymagające wszechstronnej wiedzy. Okazuje się, że Jamal miał po prostu niesamowite szczęście, bowiem tych odpowiedzi dostarczyło mu samo życie. Tak poznajemy historię slumdoga, od dzieciństwa aż po dzień dzisiejszy.



Zamierzam isc na pokaz przedpremierowy, wiec:

Q:Widzial ktos?
Q:Jesli tak, podobalo sie?
Q:Jesli nie, macie zamiar zobaczyc?
Q:Warto sie wybrac?

pozdrawiam.
Ewelina.
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
GxCBlazaGxC
GxCBlazaGxC
  5 lutego 2009

Film znakomity lecz jest on nie dla wszystkich odbiorców ( chodzi mi tutaj że nie jest on dla ludzi oglądających tępe filmy lub seriale telewizyjne typu.brzudula... ) Bo film jest inteligentny bardzo pobudza uczucia jak i sens myślenia się włacza po tym filmie.Generalnie jeżeli lubisz filmy po których masz otwartą buzie z wrażenia i myślisz nad swoim życiem i postępowaniem w życiu to jest to film dla ciebie :)

zimna1993
zimna1993
  5 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: Q:Widzial ktos?

nie :nie:

fabuleux
fabuleux: Q:Jesli nie, macie zamiar zobaczyc?

nie, nie przepadam za tego typu filmami
izkas1
izkas1
  6 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: Q:Widzial ktos? Q:Jesli tak, podobalo sie? Q:Jesli nie, macie zamiar zobaczyc? Q:Warto sie wybrac?


nie widziałam i szczerze, to nawet nie słyszałam o tym filmie, ale po opisie, który tu zamieściłaś, czuję, że jest to film dla mnie i bardzo chętnie go obejrzę :)
martucha08
martucha08
  6 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: Q:Jesli nie, macie zamiar zobaczyc?


Tak, mam zamiar zobaczyc. : )
moshic
moshic
  7 lutego 2009

widzialem i warto .. tak samo jak seven pounds i wrestler ;]

GxCBlazaGxC
GxCBlazaGxC
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widzialem i warto .. tak samo jak seven pounds i wrestler ;]


akurat nie wiem jak możesz porównywać te filmy do slumdoga ... 3 inni reżyserzy w tym aranofsky od wrestlera 3 inne historie 3 inne rodzaje pokazania świata i tego co nas otacza tutaj uwaliłeś niezłą wtope z tym no ale cóż wgłębiając się dalej w twój post to warto obejrzeć lecz już te filmy jak seven pounds lub wczesniejszy jego film the pursuit of happyness czy wrestler bardzo warto obejrzeć lecz to jeszcze bardziej są filmy nie dla wszystkich widzów tylko dla widzów wybranych...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 lutego 2009
fabuleux
fabuleux: Q:Jesli nie, macie zamiar zobaczyc?

mam zamiar się wybrać
...Ignorance is bliss...
moshic
moshic
  7 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat nie wiem jak możesz porównywać te filmy do slumdoga ... 3 inni reżyserzy w tym aranofsky od wrestlera 3 inne historie 3 inne rodzaje pokazania świata i tego co nas otacza tutaj uwaliłeś niezłą wtope z tym no ale cóż wgłębiając się dalej w twój post to warto obejrzeć lecz już te filmy jak seven pounds lub wczesniejszy jego film the pursuit of happyness czy wrestler bardzo warto obejrzeć lecz to jeszcze bardziej są filmy nie dla wszystkich widzów tylko dla widzów wybranych...


noo swietnie swietnie ... maslo maslane i co dalej ?? ;]
Paavali
Paavali
  10 lutego 2009

Swietny film:) Choc na poczatku obawialem sie czy to nie beda jakies klimaty bollywood, ale osoba rezysera rozwiala wszelkie watpliwosci. Imo pewniak do tegorocznych oskarow...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.