Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  4 lutego 2009 (pierwszy post)

witam

Tematy o najlepszym filmie pojawiają się na forum średnio raz na tydzień i są jak pryszcze zawsze wracają:) To z racji tego że nie lubię się powtarzać zapytam was o najgorsze filmy jakie mieliście nieszczęście oglądać- takie które nic nie wnosząc zabrały wam 1,5h z życia, i takie których byście nie polecili najgorszemu wrogowi:)
Nieudana sztuka to też szuka choć nieudana:D
a więc jakie to filmy??

O czym były? bo nie każdy mógł oglądać
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  4 lutego 2009

mistrzu były i takie tematy ja jeden zakładałem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??


moja komunia :D

a takim chyba najgorszym to chyba Titanic

Konto usunięte
Konto usunięte: O czym były? bo nie każdy mógł oglądać


to akurat chyba każdy miał nieprzyjemność widzieć
:zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że nie lubię się powtarzać zapytam was o najgorsze filmy jakie mieliście nieszczęście oglądać

i takie tematy były ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??

trochę ich było i raczej tych najgorszych staram sie nie pamiętać
(zupełnie już pomijam tandetne horrory których jest mnóstwo)
ale z ostatnich najgorszych co mi przychodzą do głowy to
- Testosteron
- Lejdis
- Mamut :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: W pewne słoneczne popołudnie w sennym miasteczku Blackwater ma miejsce niezwykłe wydarzenie - meteor uderza w muzeum historii naturalnej. Ale prawdziwa katastrofa ma dopiero nadejść. Jeden z eksponatów z ery plejstocenu, ogromny, liczący sobie 40.000 lat mamut ożywa i wyrusza na ulice miasta.

- Norbit
Konto usunięte
Konto usunięte: Prześmieszna opowieść o pewnym facecie ? Norbicie (Eddie Murphy) zaręczonym z monstrualną kobietą (w tej roli również Eddie Murphy). Gdy Norbit poznaje piękną dziewczynę (Thandie Newton) zakochuje się w niej bez granic. Na przeszkodzie do pełni szczęścia stoi jednak monstrualna narzeczona..

- 7 Krasnoludków 2
- Pora Mroku
Konto usunięte
Konto usunięte: Czwórka przyjaciół, dwie dziewczyny i dwóch chłopaków, rusza do opuszczonej fabryki na Dolnym Śląsku, gdzie rok wcześniej zaginął Adam, brat jednej z uczestniczek wyprawy. Jednocześnie do pobliskiego szpitala psychiatrycznego w charakterze asystentów trafia "trudna młodzież" z poprawczaka.

i na koniec EFEKT MOTYLA 2
...Ignorance is bliss...
ChantForEzkaton
ChantForEzkaton
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??

- Mgła
Po gwałtownej burzy, społeczność małego miasteczka pada ofiarą ataku stworzeń, które pojawiły się wraz z nastaniem gęstej mgły. Według lokalnych plotek ma to powiązanie z eksperymentem "Projekt Arrowhead" prowadzonym w tajnej bazie wojskowej. Pytanie o pochodzenie śmiercionośnej mgły schodzi na drugi plan, gdyż najważniejsze dla mieszkańców miasteczka jest teraz znaleźć plan, ażeby przeżyć i uciec jak najdalej od bestii. Podczas odwrotu, kryją się w lokalnym supermarkecie. Zanim jednak stawią czoła wrogowi, kryjącemu się we mgle, będą zmuszeni do konfrontacji między sobą.

Niby taki straszny ,a ciekawsze było obrzucanie widowni popcornem.
Konto usunięte
Konto usunięte: zabrały wam 1,5h z życia

I 15 zł z portfela. :and:
vassago83
vassago83
  4 lutego 2009

Raczej takich filmów staram się unikać, ale raz na jakiś czas coś niestety się znajdzie tak więc:
seria "Straszny Film" (pierwsza częśc jeszcze może być) podobnie jak "american Pie" (jedynka też ujdzie)

Konto usunięte
Konto usunięte: - Mgła

Ten akurat mi się spodobał - chodzi mi oczywiście tylko o ekranizacje opowiadania Stephana Kinga. Są gorsze przekłady ksiązek Mistrza jak "stukostrachy" - gdzie po 20min wyłączyłm filma.
Nudny okazał się:
"King Kong"
"Max Payne" - ten film woła o pomstę do nieba.
Polskich filmów "romantycznych" nie oglądam - w sumie to one by zajęły tą listę.
pozdrawiam...
margotka
margotka
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??


uwazany za arcydzieło "Pancernik Pationkin" :] ... bez Krupniczka nie da się go oglądać;p
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??

American Gangster :nie:
Nie pamiętam już o czym był,
bo zasypiałam w kinie...
Był beznadziejny i nudny...
Do tego trwał jakieś 3 godziny :ninja:
FUCKfreeWorld95
FUCKfreeWorld95
  4 lutego 2009

Kult.. najgłupszy ''horror'' jaki widziałam...
to jest jakiś film religijny o obrzędach jakiś plemion. porażka.

i jeszcze:

to nie jest kolejna komedia dla kretynów. DNO

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  4 lutego 2009
Anja
Anja: American Gangster


Konto usunięte
Konto usunięte: - Mgła

te filmy są dobre:\
FUCKfreeWorld95
FUCKfreeWorld95
  4 lutego 2009

wg. mnie mgła jest beznadziejna :)

Unattainable4U
Unattainable4U
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??

najgorsze...
testosteron. obciachowosc... wszystkie te ktorych glowny bohater gada ze swoim wackiem :tak: chlopaki na ibizie i tego typu syfilisy. straszne filmy itp :zonk:
"cmentarne wrota" ujowe.
666kamilka666
666kamilka666
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a więc jakie to filmy??O czym były?

Osada [The village].

Okropnie nudny. Podchodziłam do niego 3 razy, bo strasznie mnie nużył..
O czym był? Yy, bodajże że ktoś sie zawieruszył w jakimś lesie i trafił do osady, z której nie mógł wyjśc, bo w lesie były jakies potwory czy coś takeigo.. :woot:. Nie wiem, zbytnio mnie nużył..
Masz tu:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pensylwania. W pozornie idyllicznej, izolowanej od świata osadzie, życie toczy się harmonijnie, w rytmie dyktowanym przez ciężką pracę. Okazuje się jednak, że w lasach, otaczających miasteczko, żyją przerażające istoty, które, na mocy niepisanego porozumienia, nie atakują mieszkańców. Nazywane są "tymi, o których nie mówimy". Lucius Hunt, młody człowiek, pełen odwagi i ciekawości, ma zamiar złamać obowiązujący od zawsze zakaz wkraczania do lasu...


RexMundi
RexMundi: EFEKT MOTYLA 2

zły? :woot:
Jedynka była ok, dwójki nie oglądałam..
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: EFEKT MOTYLA 2 zły? Jedynka była ok, dwójki nie oglądałam..

to jakaś pomyłka ten film :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: bodajże że ktoś sie zawieruszył w jakimś lesie i trafił do osady, z której nie mógł wyjśc,

:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Osada [The village]. Okropnie nudny.

nie powiedział bym że nudny
film owszem do obejrzenia RAZ ale za kiepski bym go nie nazwał
nie wybitny ale nie kiepski ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: - Mgła

j.w
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  4 lutego 2009
RexMundi
RexMundi: - Mamut


też miałam tą "przyjemność" ogladać ten film - beznadziejny...

RexMundi
RexMundi: EFEKT MOTYLA 2


pierwsza część tak bardzo mi sie podobała, więc nie rozumiem jak mogli tak schrzanic 2 :woot:

a ja jeszcze do tych najgorszych filmów dodałabym wszystkie części filmu Cube
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  4 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Osada [The village]. Okropnie nudny. Podchodziłam do niego 3 razy, bo strasznie mnie nużył.. O czym był? Yy, bodajże że ktoś sie zawieruszył w jakimś lesie i trafił do osady, z której nie mógł wyjśc, bo w lesie były jakies potwory czy coś takeigo.. . Nie wiem, zbytnio mnie nużył..
fajny film i wcale nie o to w nim chodziło:\
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.