Masterfan
Masterfan
  1 lutego 2009 (pierwszy post)

Uwielbiam ten spektakl, już się nie mogę doczekać. Myślę że w marcu się wybiorę. Jeśli już byliście to co wam się najbardziej podobało lub nie podobało????

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 lutego 2009

Nie byłam, jadę w marcu.

Masterfan
Masterfan
  1 lutego 2009

nomm, ja też i właśnie mnie kusi by kupić płytkę DVD z Upiora z Romy:) POdobno nie dawno wyszła;d

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: płytkę DVD z Upiora z Romy:)

DVD to nie to samo. Moim zdaniem, nagrywanie przedstawienia teatralnego jest pomysłem, co najmniej, głupim. Przecież, to oczywiste, że każde przedstawienie jest inne. Są inni widzowie, aktorzy inaczej grają...
W żaden sposób nie da się tego odtworzyć, więc po DVD na pewno nie sięgnę.
Oczywiście, jeżeli Ty chcesz, to możesz kupić.
Masterfan
Masterfan
  1 lutego 2009

No masz racje, wiem o tym. Właśnie dlatego jadę na ten spektakl ale z drugiej strony co byś wolała: czekać do marca i obejrzeć to na żywo w marcu czy obejrzeć to teraz na DVD i dodatkowo w marcu na żywo:PP??? Co innego jakby ktoś np. zamiast teatru wybrał DVD-no to wtedy IDIOTA:P A moim zdaniem wydanie DVD to świetna sprawa bo np w Romie nie dawno były grane "Koty"--> niestyety juz ich nie ma w programie a teatr nie podpisał umowy na wydanie DVD i teraz jakby ktoś chciał to obejrzeć to nietyety musi się pogodzić z tym że się spóźnił i już nie zobaczy;/;/

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  1 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czekać do marca i obejrzeć to na żywo

To wolę i to wybiorę.
Ja nienawidzę oglądać spektakli na DVD, bo wiem, że ani mnie to nie zainteresuje, ani nie wyniosę z tego większych wrażeń.
Masterfan
Masterfan
  1 lutego 2009

Ok:P A na którego masz bilet zarezerwowany?? Może masz wcześniej i mi napiszesz jak wrażenia;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.