anoosienka
anoosienka
  30 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witajcie :)
Czy znacie może jakieś książki zawierające prawdy, które mogą być wskazówkami na drodze do szczęścia ? Chętnie bym poczytała i napisała o tym pracę do szkoły, ale szczerze mówiąc nie orientuje się jaka to może byc literatura. Polecicie mi coś ;>
Całuję, Ann.

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie :) Czy znacie może jakieś książki zawierające prawdy, które mogą być wskazówkami na drodze do szczęścia ? Chętnie bym poczytała i napisała o tym pracę do szkoły, ale szczerze mówiąc nie orientuje się jaka to może byc literatura. Polecicie mi coś ;> Całuję, Ann


no siemka...
książki, które dawałyby możliwości dojścia na szczyt to pewnie kryminały jakieś, może także jakieś filmy typu "Psy"...
To jest najlepsza droga na szczyt, droga przestępczości...
Każdy powinien mieć w życiu swoje pięć minut, a w tym przypadku to się dobrze układa...

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

anoosienka
anoosienka
  30 stycznia 2009

Dziękuję bardzo za pomoc. MIło, żę są tu takie osoby :) Kamilko z pewnością napiszę. Incredibleboy - dziękuję za pomysł, bo fajnie tak pomieszać drogę do szczęścią postrzeganą na różne sposoby. :))

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dawałyby możliwości dojścia na szczyt

droga na szczyt a do szczęścia to dwie różne drogi
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.