xcbiker
xcbiker
  25 stycznia 2009 (pierwszy post)

Jestem na kulturoznawstwie, mój temat pracy to : "Współczesne alternatywne gatunki muzyczne w XXI wieku na wybranych przykładach"

1. Jakie wg. was powinno się przyjmować kryteria co do "alternatywności" danego gatunku muzycznego?
2. znacie jakieś książkowe publikacje na ten temat?

Pozdr. Adaś

Infectious
Infectious
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie wg. was powinno się przyjmować kryteria co do "alternatywności" danego gatunku muzycznego? 2. znacie jakieś książkowe publikacje na ten temat?

Ksiazek nie znam, definicji i kryteriow tez nie znam...
Natomiast proponuje poszukac co nieco o Trip Hopie, Acid Jazz'ie, Rocku Alternatywnym, DnB...itd :)
folkemon
folkemon
  25 stycznia 2009
margotka
margotka: folki...wszystko spoko, tylko, że do pracy licencackiej bardzo sceptycznie patrzą na wszelkie źródła z internetu...

domyślam się, ale pisałem wyżej, że uważam tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiarygodne publikacje na temat współczesnej muzyki rozrywkowej powstaną za jakieś 200 lat. Tak sądzę. Tak jak dzisiaj możemy poczytać co to jest symfonia albo polonez :]


a co do tematu, obecnie wiele zespołów wrzuca się do szufladki muzyka alternatywna, po prostu dzieciaki się tym jarają, to się dobrze sprzedaje.
margotka
margotka
  26 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem na trzecim, chociaż nie wiem jakim cudem


zdążyłam się domyslić;)
fajnie, że jest sporo rzeczy od które chcesz poruszyć.. ale pisanie licencjatu to nie poemat... tylko kilka stron na temat... dwa bloki teoria i praktyka... 3 - 5 rozdziałów... jeden o muzyce ogólnie, drugi o muzyce alternatywnej, a trzeci o badaniach zakonczenie to wnioski... jak ci wyjdzie 50 stron tematu to jest aż nadto...także radzę podejść luźno... i nie denerwowoać się tym zbytnio...:>..

PoezjaCzarownicy
PoezjaCzarownicy: Najlepiej w środowisku akademickim.Studenci zawsze mieli tendencje do wyszukiwania różnych, "dziwnych rzeczy":-)


studenci - tudzież młodzież to faktycznie najlepsza grupa do badania, probem polega na tym, że badania terenowe robi się w 3 grupach wiekowych... na fiszkach... poczynając od grupy 6 osobowej a potem mnożąc liczbę razy 2...
nie mów, że ciebie też tego nie uczyli? ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.