BlauAugeJungfrau
Posty: 419 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
BlauAugeJungfrau
  24 stycznia 2009 (pierwszy post)

hey czy mozna jakos samemu sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony ...
mieszkam tu 3 lata poprzedni wlasciciel powiesił sie na schodach czasami mam schizy ze gdy bede schodzic bedzie tam wisiał ale to tylko wyobraznia czy mozna jakos sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony albo wydrukowac gdzies tablice do rozmowy z duchami??

wish you were here
I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
I've got feelings for you babe
And I miss you like hell

666kamilka666
666kamilka666
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a może to nie wystarczyło;]

może, może.
Autor tematu niech nam powie ;-)

margotka
margotka: ja bym się nie odwazyła uczestniczyć w takim seansie z niedoświadczonymi ludzmi...

Spirytystycznym?
A myślisz że "doświadczeni" coś zdziałają, gdy duchowi się nie zechce wrócić do zaświatów? ;-)
milenkaaa26
milenkaaa26
  25 stycznia 2009

nie wierzę w duchy, jednak nie zamieszkałabym w domu, w którym ktoś się powiesił

margotka
margotka
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A myślisz że "doświadczeni" coś zdziałają, gdy duchowi się nie zechce wrócić do zaświatów? ;-)


znają zapewne kilka skuteczniejszych sposobów od przeciętnego ludka...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hey czy mozna jakos samemu sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony


Popatrz na swoich bliskich i sama se odpowiedz na to pytanie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: poprzedni wlasciciel powiesił sie na schodach czasami mam schizy ze gdy bede schodzic bedzie tam wisiał ale to tylko wyobraznia czy mozna jakos sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony albo wydrukowac gdzies tablice do rozmowy z duchami??


brak mi słów :/
:zakochany:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  25 stycznia 2009

bacardi202, rozumiem Cię. Możliwe, że ten dom jest nawiedzony, choć staram się nie wierzyć w niewyjaśnione zjawiska...
Wiecie co, coś w tym jest. Może to głupie się wam wyda, bo mnie też się to nieraz wydaje niedorzeczne, ale innego wyjaśnienia nie znalazłam.
Mieszkam w starym, przedwojennym domu babci. Dom jest spory, ale korzystamy tylko z wyremontowanych trzech pokoi, kuchni i łazienki. Podczas II WŚ był w tym domu hotel dla ss-manów i dużo ludzi wtedy zginęło. Ogólnie rzecz biorąc nieciekawe rzeczy się działy. Moja 80-letnia babcia twierdzi, że na tym domu przez tamte wydarzenia ciąży klątwa. :ninja:
Ja tam w to za bardzo nie wierzę, podobnie jak w duchy, ale nikt kto zamieszkał potem w tym domu nie był nigdy szczęśliwy. Różni ludzie tam mieszkali, jedna kobieta oszalała i się powiesiła na strychu. Potem mieszkali tam moi dziadkowie, a teraz ja z mamą i babcią. I też nie zawsze było różowo, delikatnie mówiąc. :ninja: Pomijając fakt, że ciągle się w tym domu coś psuje i żeby było dziwniej: przeważnie nowe rzeczy: bateria wannowa, lampy, grzejniki. I babcia ciągle uparcie powtarza, że to dom jest nawiedzony i że ciąży na nim klątwa.
Jeżeli nie masz takich problemów i w sumie normalnie Ci się żyje w tym domu, to się nie przejmuj i po prostu nie myśl o tym. W żadne wywoływanie duchów się nie baw, bo słyszałam, że nieraz się to źle kończyło! Możesz się pomodlić za nieszczęśnika albo wezwać księdza... :woot:

666kamilka666
666kamilka666
  25 stycznia 2009
margotka
margotka: znają zapewne kilka skuteczniejszych sposobów od przeciętnego ludka...

Ja tam ani z doświadczonym, ani z nikim nie chcę próbować.
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  25 stycznia 2009

Na Twoim miejscu po prostu wzięłabym księdza, żeby ten dom poświęcił.
Nigdy nie zamieszkałabym w domu, w którym się ktoś powiesił, brr.

NieWnikam
NieWnikam
  26 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wyobraznia

No właśnie wyobraźnia.

Konto usunięte
Konto usunięte: hey czy mozna jakos samemu sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony ...

Możesz przejrzeć się w lustrze, zawsze pomaga :) Żart
Insuffisant
Insuffisant
  26 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy nasz dom jest nawiedzony

Tylko i wyłącznie przez Was, ludzi tam mieszkających. Duchy nie istnieją. :and:
asiia505
asiia505
  26 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hey czy mozna jakos samemu sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony ... mieszkam tu 3 lata poprzedni wlasciciel powiesił sie na schodach czasami mam schizy ze gdy bede schodzic bedzie tam wisiał ale to tylko wyobraznia czy mozna jakos sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony albo wydrukowac gdzies tablice do rozmowy z duchami??


ta pani chyba z psychiatryka uciekła :zonk:
karolcia001515
karolcia001515
  26 stycznia 2009

żyj spokojnie nie daj się zwariować bo to ogarnie twój umysł a to może prowadzić do opentania (tak tłumaczy nam ksiądz w szkole ) nie zwracaj uwagi na to co było dbaj o to co ma nastąpić i o atmoswere w domu.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  27 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hey czy mozna jakos samemu sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony ... mieszkam tu 3 lata poprzedni wlasciciel powiesił sie na schodach czasami mam schizy ze gdy bede schodzic bedzie tam wisiał ale to tylko wyobraznia czy mozna jakos sprawdzic czy nasz dom jest nawiedzony albo wydrukowac gdzies tablice do rozmowy z duchami??

lepiej sie w to nie baw dla wlasnego dobra ja kiedys tez nie wierzylem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.