MadeInHollywood
MadeInHollywood
  24 stycznia 2009 (pierwszy post)
Moulin Rouge
1.Ktoś oglądał?
2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman?
3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu?
4.Lubicie tego typu filmy?

Konto usunięte
Konto usunięte: Moulin Rouge to najsłynniejszy i najbardziej skandalizujący nocny klub Paryża przełomu wieków. Jego gwiazdą jest Satine (Nicole Kidman), piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę (Richard Roxburgh). Ona kocha jednak Christiana (Ewan McGregor), ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia. Satine nie chce być tancerką - marzy, by zostać prawdziwą aktorką. Książę godzi się sfinansować wystawną rewię z jej udziałem, stawia jednak jeden warunek - zakochana w Christianie kurtyzana ma zostać jego kochanką...
eMeR
eMeR
  24 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Ktoś oglądał? 2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman? 3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu? 4.Lubicie tego typu filmy?

ja, ostatnio na polsacie do 2 w nocy ....
świetnie zagrali, a Nicole uwielbiam
tak
lubię

:zakochany:
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  24 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Ktoś oglądał?

tak ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman?

jak dla mnie to ona jakaś sztywna jest :zonk: zbyt porcelanowa jak na taką dobrą aktorkę
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu?

wolę tą z Chicago
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Lubicie tego typu filmy?

nie jest to numer 1, ale lubię
Yuui
Yuui
  24 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Ktoś oglądał? 2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman? 3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu? 4.Lubicie tego typu filmy?

Oglądałam. Ze 4 razy :woot: tylko
Uważam, że dobrze zagrała. Że tak powiem - uwierzyłam jej :mrgreen: Samej aktorki się nie przyczepię. Większość filmów w których grała były nawet dobre.
Bardzo :tak: Ale boli mnie gdy słyszę tą piosenkę Aguilery co się wzorowała na Moulin Rouge.
Oczywiście.
Zodziejkanieba
Zodziejkanieba
  25 stycznia 2009

[quote=MadeInHollywood]Moulin Rouge
1.Ktoś oglądał?
2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman?
3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu?
4.Lubicie tego typu filmy?

Jak w ogóle można byłoby tego nie obejrzeć?? Wg mnie jeden z najlepszych musicali!
Nicole Kidman - genialna - każdy fragment filmu - super - i krystaliczny głos...mmm...A Ewan, ten facet ma coś w sobie.
Ścieżka dźwiękowa, też niczego samie, podobało mi się przeróbka T-rexa, albo Roxanne.
Szczerze, musicale, to nie to co uwielbiam, ale Moulin Rouge jest wyjątkowy

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Ktoś oglądał?

Tak.
8 razy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Co sądzicie o aktorach tam grających i odtwórczyni głownej roli - Nicol Kidman?

Byłam pozytywnie rozczarowana.
Nie wiedziałam, że mają takie dobre głosy.
I odkąd obejrzałam ten film Nicole jest moją ulubioną aktorką. Ewana też bardzo lubię.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Podoba się ścieżka dźwiękowa z filmu?

W większości tak.
Przede wszystkim 'El tango de Roxanne' i 'Come what may'

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Lubicie tego typu filmy?

Nie.
Ale ten akurat uwielbiam.
:zakochany:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.