mysensimilla
mysensimilla
  23 stycznia 2009 (pierwszy post)

W sumie od dawna robie zdjęcia ale bardzo amatorsko. Nie mam dobrego sprzętu nic.
Co sądzicie o tych zdjęciach ?



Przyjmę wszystkie uwagi z pokorą :tak:
Wrzucajcie też swoje foty. Chwalcie się jak potraficie uchwycić chwilę ;)

shamaramorgan
shamaramorgan
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro cyfrówka, to nie taki amator z Ciebie ;)

dziękuję :)
jednak w moim przypadku większą role odgrywa przeróbka niżeli samo zdjęcie :)

Konradziq
Konradziq: Drugie. To drzewo. Chmury, góry. Ogólnie, cały nastrój. Pięknie. A to ostatnie, masz może w kolorze?

:)
ostatnie jest przeciez w kolorze :d
tu jest podobne zdjęcie bez przeróbki
mysensimilla
mysensimilla
  25 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję :) jednak w moim przypadku większą role odgrywa przeróbka niżeli samo zdjęcie :)

ależ nie ma za co.
w pierwszym zdjęciu są to tylko lekkie szumy i sepia, w drugim tylko przerobione na czarno białe ;) W trzecim nic.
Jednak nie aż tak duża to przeróbka :P
kape83
kape83
  26 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki masz aparat?

A ja pozwole sie niegrzecznie wtracic ;]
Czym TY focisz? (>mysensimilla)
Napisze ci cos, co moze juz slyszalas w zyciu. Aparat sam ci zdjecia nie zrobi. Fakt, duzo pomaga... ale to nie wszystko.
Idealne polaczenie to duze umiejetnosci i dobry sprzet, wtedy to oczywiste ze zdjecia sa zayebiste.
Ja mam Conona 40D + obiktyw 85mm 1.8 (moj ostatni zakup za 3,5 tys) - nie odbierajcie ze sie chwale czy cos. po prostu taki sprzet nie daje mi narazie(?.. ;p) gwaraancji ze to beda genialne foty. Ciagle sie ucze i jak cos zrobie fajnego to pokaze. poki co cierpliwosci :)
AHA- pytalem sie o sprzet, bo nie wiem czy mozesz np. zmniejszyc/zwiekszyc czas migawki... i w twoim zdjeicu nr. 3 nad morzem fajnie by bylo, jakbys ten czas wydluzyla (zdjecie robione na statywie, zeby nie bylo poruszen). Urozmicilabys to..
przyklad:
http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/1864_2005-1234.jpg

inny (inna sytuacja)
:http://gdphotography.pun.pl/_fora/gdphotography/gallery/2_1194727809.jpg

Nie lejcie za linki :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.