MysticLouie
MysticLouie
  21 stycznia 2009 (pierwszy post)

ale chodzi mi o polska polityke :ninja:
O ten okres co Kaczyńscy tworzyli trójkąt z Romanem i Andrzejem.
Czemu tak jest, że polacy jak się do koryta dostaną, maja władze to im władza odpier****?
Widziałem inauguracje Obamy - z polskich polityków charyzmatyczni są tylko Sikorski i Tusk. Czemu pozim polskiej polityki jest taki niski? Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka? :ninja:
Szkoda słów ::woot::

shamaramorgan
shamaramorgan
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka?

To jest jakiś syndrom, jaki-nie wiem :d
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda słów ::

co do twojego tematu tez.
jak mozesz liczyc na kulturalna dyskusje, kiedy sam klniesz juz w pierwszym poscie??

Konto usunięte
Konto usunięte: charyzmatyczni są tylko Sikorski i Tusk

widzisz tu kazdy ci powie co innego, poniewaz to zalezy od tego, ktora partie kto popiera.
ja nie popieram zadnej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka?

z glupoty?? no tego ci nie powiem, poniewaz nie rozumie tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu pozim polskiej polityki jest taki niski?

tak wysoki jak wszedzie.
Zorro90
Zorro90
  21 stycznia 2009

Co kraj,to obyczaj:) Nie posiadamy mentalnosci amerykanskiej, stad i brak Obamy;)
Zauwaz, ze nie tylko Twoje pokolenie bralo udzial w wyborach, to chyba tlumaczy poparcie dla Leppera i Romka;) Polityka w sumie od zawsze opierala sie glownie na populizmie, a szkoda...przydaloby sie kilku technokratow

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu tak jest, że polacy jak się do koryta dostaną, maja władze to im władza odpier****?

bo źle wybierają
a jak źle wybierają, większość głosuje kompletnie bez znajomości programu politycznego, no to potem mają, i mogą tylko narzekać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałem inauguracje Obamy - z polskich polityków charyzmatyczni są tylko Sikorski i Tusk.

taaa, charyzmatyczni, co Tusk naobiecywał, a co zrobił :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu pozim polskiej polityki jest taki niski?

bo ludzie zabierają się za coś, o czym nie mają pojęcia. głosują również pojęcia nie mając, bez jakiegokolwiek rozeznania, łatwo ulegają propagandzie i demagogom

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka?

bo mają takie a nie inne poglądy :woot: poza tym, jaka inna parta dba o rolników tak jak Samoobrona? w tym jednym jedynym są dobrzy

Konto usunięte
Konto usunięte: MysticLouie: Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka? z glupoty?? no tego ci nie powiem, poniewaz nie rozumie tego.

z głupoty to głosują też na innych "cudotwórców" pokroju Tuska

Konto usunięte
Konto usunięte: Co kraj,to obyczaj:) Nie posiadamy mentalnosci amerykanskiej, stad i brak Obamy;)

i dobrze, że brak. Co w tej Ameryce się dzieje, to głowa aż boli
margotka
margotka
  21 stycznia 2009

aby zostac polotykiem w stanach trzeba przejsc selekcje, miec wyksztalcenie i piąc się po szczeblach kariery...

..u nas politykiem moze być kazdy, kto ma chęc i pieniadze...

Zorro90
Zorro90
  21 stycznia 2009

FourthHorsemen: nie podobala mi sie Twoja wypowiedz, w sumie niczego nie wniosla.
1. Zle wybieraja? Przedstaw choc jedna sensowna opcje polityczna na dzien dzisiejszy (i prosze bez UPRowcow i tym podobnych;) )
2. Rzucasz inwektywy w kierunku Tuska:> Wykaz prosze, bo jak narazie sa to tylko pomowienia
3. Od kiedy Samoobrona dba o cos innego, niz o wlasne tylki? Podaj prosze kilka przykladow "dbania" o interesy rolnikow. Ps. Blokownie drog publicznych nie jest argumentem;) PPS. Mowi Ci cos skrot PSL ? ;)

PoezjaCzarownicy
Posty: 4323 (po ~139 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PoezjaCzarownicy
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ? Dlaczego ludzie głosuja na Leppera lub Romka?

a dlaczego kupują "Fakta"?
Bo ludzie lubią łopatologiczną,agresywną retorykę - innej nie potrafią lub nie chcą rozumieć.

Nie, nie mamy z sobą nic wspólnego.

folkemon
folkemon
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa, charyzmatyczni, co Tusk naobiecywał, a co zrobił

nie wziął mnie do armii :tak:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wziął mnie do armii

mnie też nie

nigdy mu tego nie zapomnę
...Ignorance is bliss...
MysticLouie
MysticLouie
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i dobrze, że brak. Co w tej Ameryce się dzieje, to głowa aż boli

Kryzys nie będzie trwał wiecznie

Konto usunięte
Konto usunięte: co Tusk naobiecywał, a co zrobił

Każdy obiecje, tylko nie każdy ma klasę, a większość polskich koncentruje się na sprawach drugo planowych lub jak utrzymać się przy korycie. Po REALIZUJE..

margotka
margotka: aby zostac polotykiem w stanach trzeba przejsc selekcje, miec wyksztalcenie i piąc się po szczeblach kariery...

Ja zp.Beger zdawałem mature (2004).

Konto usunięte
Konto usunięte:

Cudotwórcą to nawet Obama nie będzie :d
Nie wiem skąd ten mit powstał ale jest bardzo POLSKI

Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba tlumaczy poparcie dla Leppera i Romka;)

No niestety ;\
Dziwne są niektóre powody dla których co niektórzy głosują. O tym, że Balcerowicz musi odejść to już nie wspomne eh ;\

W amerykańskiej polityce podoba mi sie to, że republikanie z demokratami umieją się dogadać w sprawach kluczowych, ważnych dla kraju. Tu ważniejsze wg niektórych polityków jest to co zrobi Palikot :\
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wziął mnie do armii

tak. to godne mistrza polityki. to bardzo trudne, wprowadzić armię zawodową. :D
ale cieszmy się, to dobry pomysł :P

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zle wybieraja? Przedstaw choc jedna sensowna opcje polityczna na dzien dzisiejszy (i prosze bez UPRowcow i tym podobnych;) )

Jestem za UPR. Sporo ludzi ma uprzedzenia, bo to prawica :zonk: Ludzie śmieją się z Korwina, bo nie wygląda i nie zachowuje się jak wypucowany Tusk i sztywny Kaczyński. Śmieją się, a o UPR pojęcia nie mają. Zresztą nie ma co przesądzać, UPR szansy na rządzenie jeszcze nie dostał.
Poza tym, w polityce od 89-90 przewijają się te same osoby, te same osoby grzeją stołki nic nie robiąc. Moim zdaniem - rząd po paru latach nieefektywny - usuwamy. Trzeba dać czas na realizację programów, ale bez przesady.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy obiecje, tylko nie każdy ma klasę, a większość polskich koncentruje się na sprawach drugo planowych lub jak utrzymać się przy korycie. Po REALIZUJE..

coś wolno im to idzie. dobry rząd jest szybki i efektywny. Tusk ma mało czasu, żeby zrobić z nas drugą Irlandię, a znając gusta wyborców następne wybory wygra kompletnie inna partia, która polityki PO kontynuować nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Rzucasz inwektywy w kierunku Tuska:> Wykaz prosze, bo jak narazie sa to tylko pomowienia

proszę, to będzie dłuższy post.
Nowoczesna sieć autostrad, dróg ekspresowych i obwodnic - aż 15 kilometrów to bilans ministra Grabarczyka ;]
Radykalne podniesienie płac - emerytury i renty wzrastają w zawrotnym tempie parudziesięciu (max.) złotych na osobę. Zarobki wzrosły jedynie w szkolnictwie. Emerytury i renty podniósł już PiS, a jakoś nikt z tego wielkiej grandy nie robił.
Bezpłatna opieka medyczna i likwidacja NFZ - NFZ nadal istnieje i istniał będzie (sam Tusk to powiedział)
Zlikwidowanie podatku liniowego z ulgą prorodzinną i ponad 200 opłat urzędowych - sama widzę, jak pewne opłat urzędowe znikają. Okej, to plus. Natomiast podatek liniowy został wycofany i do końca kadencji sie nie pojawi. Podatki Belki i Religi nadal są.
To tyle co na szybko jestem w stanie napisać.
MysticLouie
MysticLouie
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z nas drugą Irlandię,

Co się polacy tak czepili tej Irlandii? Będzie lepiej ale nie będzie Irlandi (bynajmniej nie szybko) co nie znaczy, że nie bedzie postepu...

Konto usunięte
Konto usunięte: coś wolno im to idzie. dobry rząd jest szybki i efektywny.

A pisowski jest na pewno lol
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co się polacy tak czepili tej Irlandii? Będzie lepiej ale nie będzie Irlandi (bynajmniej nie szybko) co nie znaczy, że nie bedzie postepu...

przecież pan Tusk nam Irlandię obiecał. że rodacy z Wysp wrócą. :and:
ile można czekać na ten postęp? jedyne co się tu mnoży, to absurdy
Konto usunięte
Konto usunięte: A pisowski jest na pewno lol

napisałam gdzieś, że PiS-owski taki był? :zonk: nie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  21 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z głupoty to głosują też na innych "cudotwórców" pokroju Tuska

byc moze.
jak juz wczesniej napisalam - nie interesuje sie polityka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.