olakno
Posty: 432 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
olakno
  19 stycznia 2009 (pierwszy post)
Witam.

Oglądaliście anime "NANA" ?
Coś świetnego, obejrzałam 43 odcinki i mi mało... Czuję, że jak skończą się epizody, będę niecierpliwie czekać na 2 serię.
Kocham wszystkie openingi i endingi. Po tylu odcinkach dobrze zna sie każdego bohatera.
Powstał film, nie wiem czy na podstawie anime :woot: Czy odwrotnie, oglądaliście? Polecacie?

Znacie może anime podobne do "NANA" ?
Tworzone w podobny sposób, bo bardzo przypadła mi do gustu grafika w tym anime.
Miło się ogląda w przeciwieństwie do "Naruto" na przykład :ninja: Takie anime omijam.

Pozdrawiam.
ban na mysensimilla ok. 6ooo postów. :and:
nie będę grzeczna
:ninja:nie.
Ponur
Posty: 59 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ponur
  19 stycznia 2009

No ja sie na romansiłach nie znam,ale jeśli chodzi ci o grafike i niezłą Fabułe to polecam Code:Geass.W skrócie-w przyszłości Zjednoczone Królwstwo Brytanii przejmuje znaczną cześć globu,w tym Japonie,którą nazywają strefą 11.Kilkanaście lat wcześniej zostaje tam zesłany 3 w kolejności następca tronu...Odsyłam do wikipedii po więcej informacji.

Jeśli chcesz coś cięższego,to NGE sie nadaje.Co prawda grafika nie powala (anime ma ponad 12 lat),ale za to jest prawdopodobnie njalepszym anime jakie miałem przyjemność zobaczyć

Bóg Wybacza,Ja Nigdy
kittokira
kittokira
  21 stycznia 2009

Hm....z tego co wiem manga jeszcze powstawała po anime,ale nie wiem czy tak jest nadal.

A z takich ciekawych serii-to polecam pierwszą wersję Gravitation,oraz Ghost in the shell ^^ ewentualnie Fruit Basket...Pozdrawiam.

smallWolfs
smallWolfs
  23 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Oglądaliście anime "NANA" ? Coś świetnego, obejrzałam 43 odcinki i mi mało... Czuję, że jak skończą się epizody, będę niecierpliwie czekać na 2 serię. Kocham wszystkie openingi i endingi. Po tylu odcinkach dobrze zna sie każdego bohatera. Powstał film, nie wiem czy na podstawie anime Czy odwrotnie, oglądaliście? Polecacie? Znacie może anime podobne do "NANA" ? Tworzone w podobny sposób, bo bardzo przypadła mi do gustu grafika w tym anime. Miło się ogląda w przeciwieństwie do "Naruto" na przykład Takie anime omijam.

Obejrz sobie lain lub hellsinga
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.