i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  18 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witam.
'Do Dwoch Razy Sztuka' - Diana Palmer

Opis ksiazki:
Wszyscy w okolicy wiedzieli ,ze Jason Donavan ma trudny charakter i niewyparzony jezyk, a kobiety traktuje jak pozbawione uczuc wyzszych istoty. Jednak Kate duzyla sie w Jasonie niemal od dziecka, choc on zawsze traktowal ja jak siostre. Moze nawet nie zauwazyl ,ze wyrosla na piekna kobiete?
Kate nie ma zadnego doswiadczenia w sztuce uwodzenia, dlatego zamiast snuc wyrafinowana intryge, stawia na szczerosc. Jej taktyka okazuje sie skuteczna. Miedzy nia a Jasonem wybucha plomienny romans, ale jak to w zyciu, chwile wielkiego szczescia, przeplataja sie z prawdziwie dramatycznymi wydarzeniami.'

A teraz pytania:
1. Czytal ktos ta ksiazke.?
2. Polecacie.?
3. Interesuja Was takiego typu ksiazki .? Jesli tak ,dlaczego .?
4. Jesli nie, to jakie preferujecie ?

Pozdrawiam.

Horroshow
Horroshow
  18 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czytal ktos ta ksiazke.? 2. Polecacie.? 3. Interesuja Was takiego typu ksiazki .? Jesli tak ,dlaczego .? 4. Jesli nie, to jakie preferujecie ?


1. Nie czytałem.
2. Nie mogę.
3. Nie interesują bo nie lubię romansów.
4. Książki: Mastertona, Kinga :)
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czytal ktos ta ksiazke.? 2. Polecacie.?

nie i nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Interesuja Was takiego typu ksiazki .? Jesli tak ,dlaczego .?

nie lubię romansideł i w ogóle jakichś miłostek w książkach

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jesli nie, to jakie preferujecie ?

historyczne, specjalistyczne (tyczące się konkretnej dziedziny), i klasyki literatury ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.