Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witam serdecznie :)

A więc tak
Chciałem potraktować ten temat o filmie pt.

Dzień w którym zatrzymała się Ziemia


Dla wtajemniczonych przypuszczalna data końca świata (któraś tam z kolei) jest wydatowana na 21 grudnia 2012 na posterze do filmu jest 16 stycznia ponieważ tego dnia odbędzie się premiera w Polsce


treść filmu:
Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową?

I tu mam do was pytania odnośnie filmu

Q:Czy pójdziecie na ten film do Kina
Q:czy zainteresował on was na tyle by postarać sie go obejżeć jak najszybciej.
Q:Co sądzicie o filmach tej tematyki

A tu kilka pytań pokrewnych

Q: czy wierzycie w to, że 21.12.2012 nastąpi koniec świata ?
(jest to akurat ta data, gdyż została ona zapisana przez starożytny lud majów jako koniec ich kalendarza co równocześnie znaczył dla nich Koniec)
Q: Jak według was objawi się koniec świat? (zgaśnie słońce, nadejdą kataklizmy, przyjdzie Jezus i nas wszystkich zabierze)
Q: czy martwi was fakt, że ziemia naprawdę zwalnia przy obracaniu się wokół własnej osi?(jakby nie patrzeć 31 grudnia ostatnia minuta 2008 roku trwała 61 sekund by nadrobić stratę czasu)

Dziękuje za uwagę :)
vig89
vig89
  9 stycznia 2009
Krystian
Krystian: Czy pójdziecie na ten film do Kina

ogladalem juz to

Krystian
Krystian: czy zainteresował on was na tyle by postarać sie go obejżeć jak najszybciej.

tak, na swietach juz ogladalem

Krystian
Krystian: Co sądzicie o filmach tej tematyki

podobaja mi sie

Krystian
Krystian: czy wierzycie w to, że 21.12.2012 nastąpi koniec świata ?

nie

Krystian
Krystian: Jak według was objawi się koniec świat?

nie wiem , nie jestem nacpanym artysta albo szalonym naukowcem

a co do filmu , to nie podobal mi sie myslalem ze bedzie wiecej akcjii ;/ po trailerze wydawalo mi sie ze to bedzie zaje..ste ale niestety tak nie jest ,
trailer lepszy od filmu
Konradziq
Konradziq
  9 stycznia 2009
Krystian
Krystian: Q:Czy pójdziecie na ten film do Kina

Pewnie nie.
Choć przyznam się, że mnie zaciekawił.

Krystian
Krystian: Q:czy zainteresował on was na tyle by postarać sie go obejżeć jak najszybciej.

Z natury jestem cierpliwym człowiekiem ;). Mogę poczekać, aż pojawi się na DVD lub coś ;-).

Krystian
Krystian: Q:Co sądzicie o filmach tej tematyki

Lubię takie. Ta tajemniczość, nadnaturalność. Ogólnie - fikcja i alternatywny świat.

Krystian
Krystian: Q: czy wierzycie w to, że 21.12.2012 nastąpi koniec świata ? (jest to akurat ta data, gdyż została ona zapisana przez starożytny lud majów jako koniec ich kalendarza co równocześnie znaczył dla nich Koniec)

Nie bardzo. Ogólnie jestem niedowiarkiem :>.
A to, że ta data jest ostatnią w ich kalendarzu, nie znaczy że ma być wtedy koniec świata :>. Bezpodstawne domysły :ninja: .

Krystian
Krystian: Q: Jak według was objawi się koniec świat? (zgaśnie słońce, nadejdą kataklizmy, przyjdzie Jezus i nas wszystkich zabierze)

Najpierw księżyc 'odleci' od Ziemi (bo nie wiem, czy wiecie, ale co roku oddala się o jakąś małą odległość), potem Słońce się wypali, a w końcu nastąpi 'skurczanie' się wszechświata do wielkości ziarenka piasku.
Następnie wszystko zacznie się od nowa, czyli następny Wielki Wybych ;).
(Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień :>.)

Krystian
Krystian: Q: czy martwi was fakt, że ziemia naprawdę zwalnia przy obracaniu się wokół własnej osi?(jakby nie patrzeć 31 grudnia ostatnia minuta 2008 roku trwała 61 sekund by nadrobić stratę czasu)

Mnie nie bardzo :>. Zapewne nie dożyję tego całkowitego zatrzymania :>.

Krystian
Krystian: Dziękuje za uwagę :)

5 złotych się należy :ninja: .
;-P
psychomaterionetaa
psychomaterionetaa
  11 stycznia 2009
Krystian
Krystian: Q: Jak według was objawi się koniec świat? (zgaśnie słońce, nadejdą kataklizmy, przyjdzie Jezus i nas wszystkich zabierze)

wybuch . buum . nikogo nie ma . :and: .
Ponur
Posty: 59 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ponur
  12 stycznia 2009

Film przywodzi mi na mysl "Dzień Niepodległości".Do kina raczej nie pójde,aczkolwiek może pooglądam.

Prosze was,koniec swiata byl przepowiadany conajmniej z 20 razy...

Bóg Wybacza,Ja Nigdy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.