Yardash
Yardash
  5 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witam wszystkich.
Jestem studentem I roku kulturoznawstwa w jednej z katowickich uczelni. Jednym z przerabianych przedmiotów jest Życie filmowe, z którego mam napisać pracę semestralną o życiu filmowym w moim mieście. Założyłem ten wątek właśnie w ramach pracy nad tym tematem.
Otóż bardzo prosiłbym o to, żeby każdy z Was poświęcił kilka minut na wypełnienie poniższej ankiety (wystarczy kliknąć w odpowiedni dla siebie link) oraz - w miarę możliwości - przesłanie adresu tej strony swoim znajomym i rodzinom mieszkającym w Świętochłowicach. Im więcej ludzi wypełni ankietę, tym lepiej. Niestety musicie wybaczyć pewien brak profesjonalizmu, ale ze względu na brak czasu i odpowiednich środków nie miałem możliwości stworzenia ankiety bardziej profesjonalnej i przystępniejszej dla oka.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Adresy ankiet:
- osoby do lat 20 (włącznie)
- osoby w wieku 21-30 lat
- osoby w wieku 31-40 lat
- osoby powyżej lat 41 (włącznie)

Pytania i odpowiedzi w ankietach są identyczne, podział wiekowy wprowadziłem tylko dla ułatwienia sobie dalszej pracy z wynikami.

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  5 stycznia 2009

wypełniłam :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.